O czym chcesz poczytać na blogach?

Mata edukacyjna

Mój kawałek sieci... - Onet.pl Blog

Odpowiedział śmiechem, a Waldek powiedział:

- Jak my nie lubimy takich pytań...

Koniec tematu. Następnie ja zaczęłam. Pytam się co by ewentualnie bardziej się im przydało. Czy ta mata edukacyjna, czy bujawka, czy może krzesełko...? Na to oboje spojrzeli na siebie zdezorientowani. Aneta spytała się w końcu co to jest mata edukacyjna! Rączki mi opadły. Cierpliwie, wytłumaczyłam co to jest, po czym wytłumaczyłam do czego służy bujawka i krzesełko do.

Blog tusiak23

Pajacyk,przywieszki na łóżeczko, duża marchewa.
GRZECHOTKI: piesek z ruszającą głową,kolorowe rybki na kole,owieczka,kluczyki,pajacyk w kole,
INNE: mata edukacyjna od cioci PAJI,karuzela od dziadków(Mariana i Danki),jeżdżąca gąsienica,telefon kom.,klocki,miękka książeczka,kolorowy pociąg zabawek do wody, pływające kaczuszki.
 
Ostatnio Oli z radością gaworzy powtarza sylaby.

Kocie sprawki ^^

, Nimitz
Link Komentarze (2) »
piątek, 24 października 2008
kocia edukacja

mata edukacyjna, jak sama nazwa wskazuje, służy do edukowania się, taaaak?

no. to Sadza się edukuje:

14:51, kociezycie , Sadza
Link .

ABSOLUTNIEPRYWATNE

Wam z całego serca) i są to: karuzelka na łóżeczko, która gra trzy malodie, kręci się i jest uruchamiana z pilota (kupa radości dla mojego mężulka!) - słuchamy jej kilka razy dziennie!! coś podobnego tylko że z piszczącym żółwikiem, co przymocujemy do fotelika oraz mata edukacyjna do rozkładania też z niezliczoną ilością dyndających zabawek, muzyczek i nawet z lusterkiem!!!

3. moja mama z Włodziem odwiedzili nas w drodze powrotnej z gór i zjedliśmy razem super obiadek oraz obejrzeliśmy nasz domeczek, który jest już przepiękny, a z.

zbrodnia

Marchewkowym dywanie. Nigdzie nie można go samego zostawić (tzn, na wysokości, przewijak czy stół, kanapa). Niesamowicie się turla, potrafi dopaść celu w kilka sekund, jak tylko sobie cos upatrzy to już jego. Nadział się parę razy na kaloryfer, zajadał już mojego kapcia, mata edukacyjna skurczyła się do rozmiarów mikoskopijnych- jak tylko go tam położę to Leoś już na środku pokoju. No normalnie jestem przerażona. Za chwile będzie wszędzie za mną łaził Próbuje raczkować- wychodzi mu to tak, że pupa w górze, nogi pracują, a głową sunie.

Zapiskileneczki - bloog.pl

Odpowiednio dopasowanych do wieku dziecka. Wśród zabawek przeznaczonych dla najmłodszych dzieci największą popularnością cieszą się oczywiście grzechotki i gumowe gryzaczki w jakrawych kolorach. To od nich maluszek zaczyna poznawanie otaczającego świata. Jako zabawka edukacyjna dla czteromiesięcznego czy półrocznego malucha świetnie sprawdza się mata interaktywna. Dziecko, leżąc bezpiecznie na rozłożonej na podłodze macie, może obserwować i dotykać wiszące nad sobą plastikowe, gumowe, pluszowe i welurowe kwiatki, zwierzątka etc., a naciskając matę w odpowiednich miejscach, może także wsłuchiwać się w.