O czym chcesz poczytać na blogach?

Mata do tańczenia

Dodo's blog

:] np.. REMONT _-_.. No ale nic da sie przeżyć..
10 maja miałam urodzinki *^^* Było bardzo miło i w ogóle xD. "Rodzinna imprezka" była 15 wiec od tego dnia jestem bogata xDDDD Wynikiem mojego bogactwa jest mata do tańczenia *___* (DDR, DDD, Stepmania ;P) To jest to co Dodo od roku chciała miec :D! Je je je Ragnarok i Stepmania to jest to co rzadzi moim zyciem ^^V Niestety.. istnieje taka instytucja jak szkoła =.=.. Zbliża sie.

Wszystko o dzieciach i niemowlętach - Onet.pl Blog

I zabawa oraz nauka gwarantowane. Zabawy edukacyjne pomagają dziecku w zdobywaniu wiedzy, uczą pewnych ról. Są niezwykle przydatne i potrzebne, aby dziecko mogło prawidłowo się rozwijać. Zabawy edukacyjne są doskonałą okazją do spędzenia czasu z pociechą, dlatego warto próbować choć może efekt być różny.
kimkolwiekJesteś (21:29) Odrobiny wiedzy z danej dziedziny. Powszechnie znane i lubiane są klocki Lego, nie tylko dzieci lubią je układać. Chcąc aby nasze dziecko bawiło się i jednocześnie było aktywne fizycznie, dobrym zakupem będzie mata do tańczenia. Świetnie nada się na imprezy urodzinowe lub spotkania z kolegami. Puzzle zawsze się sprawdzają, pozwalają miło spędzić czas zarówno dziecku jak i całej rodzinie. Wszelkie masy plastyczne pomogą.

Madzikowaty blog


Dziękuję wszystkim, a zwłaszcza Tobie- Kochanie :*

A następnego dnia, co by nie wyjść z rytmu imprezowania, pojechałam (co prawda tylko na chwilę) wraz z Doncią na Kazimierz na urodziny mojego brata. W sumie dłużej jechałyśmy w obie strony, niż tam posiedziałyśmy, ale przynajmniej.. pojawiłyśmy się na moment! :)
Świętach już, co by rybka miała gdzie pływać, byliśmy na imprezie urodzinowo-parapetowej u Juszcza :) Impreza przeednia. Byliśmy praktycznie wszyscy. Był alkohol, było coś do przegryzienia, była mata do tańczenia, play station i ogólnie dopisywały wszystkim pozytywne nastroje :) Dziewczyn, znów nas było w mniejszości. Bawiliśmy się jakoś do 3. Ja i Damian, bo z tego co wiem, część się zebrała.

Remember when...

Przezemnie cierpieć, martwić się i denerwować się to wole być sama!Szkoda, że tak mało osób mnie rozumie, wiem, że mam ciężki charakter, ale czy aż tak???Oczekiwałam wczoraj odrobiny uwagi, pocieszenia a co dostałam ??? Kopa w tyłek. Okazało się, że inni maja większe problemy niż ja i to oni zasługują na to żeby ich wysłuchać. Ale tak naprawde, a nie na odwal się......Tak naprawde to wszyscy mają cię gdzieś,.

:)

skomentuj (5)

Wyniki........ 2003-01-21 15:03:27

Moje oficjalne wyniki na koniec semestru:
Polski: Dobry
Mata: Dobry
Gegra: Dobry
Biola: Dobry
Angol: Dobry
Chemia: Dobry
Niemcol:Dostateczny
Fizyka: Dostateczny
Hista: Dostateczny
Religia:Bardzo Dobry
Zachowanie: WZOROWE :D

W pewnych momentach robili bydło szczególnie wtedy jak puścili Nirvane i Red Hot...Wreszcie odbiłam sobie tego nieszczęsnego Sylwestra, którego musiałam spędzić w domciu. Do dziś mnie bolą miesnie wszystkie od tańczenia...a może to nie od tego?? :P A wracając do feri to spedzam je jak zwykle w domciu. Ale nudzić się nie mam zamiaru. Moje serce mi dotrzyma towarzystwa, a wogóle wypożyczyłam sobie "Powrót króla" i mam.