O czym chcesz poczytać na blogach?

Maszyny do szycia

Haft, scrapbooking, decoupage, szycie, inspiracje, hobby... - Onet.pl Blog

  Internet po raz kolejny wpłynął na moje decyzje zakupowe. Szczęście wynikające z posiadania nowej „zabawki” miesza się ze złością, że znowu się dałam skusić do wydania pieniędzy. Chociaż prawda jest taka, że coverlock który kupiłam otwiera mi nowe nieznane dotąd możliwości.

Pytanie które  przyszło mi do głowy brzmiało: „Jaka jest różnica pomiędzy overlockiem a coverlockiem?” Okazuje się, że coverlock to taka maszyna do szycia ale dedykowana do elastycznych materiałów, dzianin czy np. t-shirtów. Overlock obrzuca materiał równocześnie przycinając tkaninę, a coverlock po prostu szyje elastycznym ściegiem. Zresztą co ja.Mi się dość prosty do skopiowania... Zrobiłam odrazu mały przegląd moich materiałów i zapowiada się, że po dokupieniu tasiemek pasmanteryjnych i łańcuszka do zapinania paska, będę mogla usiąść do maszyny :) Jak tylko zrobię swoją wersję paska będę się nim chwalić na blogu... Mam nadzieję, że nie tylko ja zafascynowałam się moim odkryciem i jego prostotą. A zapomniałam dodać, że to co dla.

feroz.blog

Z kim iść na piwo ewentualnie zostać wyciągniętym na piwo. Przypadkiem szczególnym jest wyjazd w dużej grupie znajomych i spędzanie czasu po prostu na mieście, użytkując konwent jedynie jako sposobność do tanich noclegów (vide nasze grupowe wyjazdy na Krakon).
W tej czy innej formie, PUK-iem jestem już od dawna. Konwenty traktuję jako okazję, żeby się spotkać z przyjaciółmi z różnych stron.
18 rysunków poglądowych (można zastosować nieco więcej lub mniej, tutaj nie ma reguły)
5 kawałków materiału dobranych według koloru
2 czarne, okrągłe, gładkie guziki
1 ruska maszyna do szycia marki Czajka
1 pudełko igieł i nici od babci
oliwa do maszyn

Sposób przyrządzania:
Dobrą znajomą, jej urodziny i obietnicę dokładnie połączyć ze sobą, w.

ZŁY UCZEŃ

Mi gotową prace, wiec nie miałem co robic. Postanowiłem Wyszyć Penisa... trzeba przyznać że dobrze mi Wyszedł. 20 min przed końcem Lekcji pokazałem prace nr1. Nauczyciel Stwierdził że robiłem tą prace na Maszynie do Szycia !! wtf?!  Maszyna do szycia? Mówie mu że to nie możliwe... Wzrokiem pytam Sie koleżanki czy to prawda ona kiwa że nie. Wierze jej i jestem pewien że mówi prawde bo dobrze.

wyposażenie krojowni, wyposażenie szwalni, części do maszyn - mBlog

Przyjemną oraz łatwą pracę dla Waszych pracowników. Nasze maszyny do szycia to urządzenia nowoczesne, które powstają na bazie wieloletniego doświadczenia oraz znajomości potrzeb branży szwalniczej. Są to maszyny bardzo łatwe w obsłudze, pomimo posiadania wielu różnych funkcji. , które oferujemy spełniają najwyższe wymagania i z pewnością docenicie ich niezawodność. Ogromny wybór tych urządzeń pozwoli wybrać najlepszy sprzęt dla swoich potrzeb. posiadamy także wszystkie potrzebne części do maszyn szwalniczych, oraz liczne akcesoria i.

twój tytuł

Na poręczy łóżka skrawki na torbę, a DŻEM na komputerze...ale jest plan na jutrzejsze popołudnie.

A przecież i muzyka DŻEMU opowiadała trochę na wyrost...'przyszłościowo'.

Dobranoc.
skomentuj (4)


2006-07-04 23:15:55
a może zostanę pisarką...../:)
Postanowiłam, że moja wyobraźnia musi znaleźć sobie lepsze zajęcie.Ręczne i Ryszard Riedel
Za oknem słońce. Na biurku, które przez jakiś czas nie będzie służyć studentkom, stare głośniki od komputera z podłączonym do nich discmanem, wielki kubek herbaty i maszyna do szycia. Na łóżku i podłodze leżą w jakotakim nieładzie nagromadzone pomysły na przeróbki, skracanie, obszywanie i szycie od zera. W głośnikach najpewniej DŻEM. Siedzę i mrużąc oczy przewlekam nić.