O czym chcesz poczytać na blogach?

Maszynka do golenia

No pain, no game.

Beata popijała kawę, Artur “Gimli” G. również, natomiast Piotr “Picia” D. pił bardzo dobrą zieloną herbatę. Winowajcą całego zamieszania był Picia. Opowiadali sobie co się u nich działo przez ostatnie kilka lat. Wspominali piękne chwile, których byli uczestnikami w przeszłości. Bodajże przy.Mi się nasunęło, sry). Sławni "prawdziwi" mężczyźni wypowiadali się o goleniu. Jedni mówili, że nie nawidzą (tych było więcej) a inni, że lubią. Dowiedziałem się, że podobno 60% mężczyzn używa maszynek jednorazowych - ja też nie jestem wyjątkiem.

Należę również do tej zwykłej większości - nie lubię się golić. Jak mam tylko wolne to nawet nie zbliżam się do maszynki do golenia. Lubię sobie poszwendać się z zarostem. Pięć dni w tygodniu nie ma o tym mowy, bo pracuję z kobietami, więc wolę nie straszyć. Właśnie skończyłem się golić. Trzeci raz w tym tygodniu, następny raz dopiero w.

:: tadzio.blog.pl ::

Z Ryśkiem w kościeleJa trochę kasy mam, on brzuch jak Mobby Dick
I on, i ja pójdziemy piwo pić

tadzio 2006-02-05 13:37:26
skomentuj (4)


jeździj z biletem!
chciałbym zeby dookoła mnie, wszedzie, gdzie nie spojrze, bylo kolorowo, było duzo plastikowego materiału z siateczka plastikową, materiałaowa, czy tez zyłkową. zeby wszsysko było kolorowe, ale nie pstrokate, zeby całosc byla imponujaca,.Z Bykami, heh. jak pomysle o tym naprawde przyjemnie mi sie robi.

:)


tadzio 2006-02-12 16:01:50
skomentuj (1)
są rzeczy bezcenne za wszyskie inne ...
nowa maszynka do golenia - 39 zł
nowe nożyki do maszynki - 25 zł
kolejna butelka gelu do golenia - 10 zł
woda zurzyta do golenia w ciagu roku - 2 zł
błysk w oku Magdy jak widzi mnie ogolonego - bezcenne
tadzio

Życie Anny - Onet.pl Blog

2008
Bransoletka z pyszczkiem i ogonkiem

   Trzy osoby klepnęły mnie do kolejnego łańcuszka,  mam opowiedzieć o sześciu zdarzeniach, które były dla mnie nieważne, aczkolwiek śmieszne bądź straszne. Nie podaję regulaminu zabawy, bo nie chcę nikogo wkręcać.

  .

Bo jest taki seksowny.

Owszem, w języku polskim od dawna istnieją tzw. słowa klucze czy jak kto woli - słowa- wytrychy. Obecnie wszystko musi być "sexi", bo inaczej produkt się nie sprzeda. Sexi jest maszynka do golenia, szampon, płyn do naczyń... Nie wiem, co jest takiego seksownego w maszynce do golenia, bo przecież nie jej kształt. Możliwe, że sexi jest woda po goleniu, która pobudza swym zapachem do określonych zachowań.

z zaskrońca jest tutaj już naprawdę niewiele..

Się szczęśliwie bez wiekszych ograniczeń prędkości. Po zapoznaniu mnie z praktycznie całą Włocławską rodziną Anety udaliśmy się nad jezioro. Moje pierwsze wrażenie? Rewelacja! W życiu bym nie pomyślał, że ten domek będzie taki duży.
Przechodząć od razu do niedzieli można powiedzieć chyba tyle, że właśnie tego dnia nauczyłem się pływać. Zdolna ze mnie bestia prawda? :> Może początek nie był różowy, ale już drugie.Czemu uzbierali? Bo to nie był jakiś tam zwykły prezent. To było coś pięknego. ZESTAW PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY! Co mogło się znaleźć w tym zestawie. No cóż może wszystko spamiętam :) Paczka prezerwatyw (sztuk 3), CKM, maszynka do golenia (używana przez babcie Anety, nie chcę dochodzić do tego co mogła nią golić, w każdym razie maszynka starannie wyszorowana i wyparzona we wrzątku przez Agnieszke, poważnie piękna sprawa z wyczyszczeniem, gdyż.