O czym chcesz poczytać na blogach?

Maszyna do szycia

Bez maski

Włosów.
- Co z nimi zrobiłaś, kochana? - zapytał pełen zdziwienia.
Żona otworzyła swoje ręce, w których migotał złoty łańcuszek.
- Sprzedałam je, aby móc kupić złoty łańcuszek do twojego zegarka.
- Ach, kochanie, co ty zrobiłaś? - powiedział mężczyzna, otwierając dłonie, w których trzymał cudowny perłowy grzebień.
- Ja właśnie sprzedałem zegarek, aby ci móc.

Hej :)

Uwierzcie- autentycznie cierpię odcięta od źródła wszystkiego co ostatnio zaprząta moją głowę - maszyny do szycia. Naprawdę, chciałabym szyć i szyć wypychane przytulaki, torby i takie tam różności...

Wtenczas maszynę zastępuje mi stare,.

Starym, dobrym keyboardzie, aż się stojak kiwa na wszystkie strony.

Ale brakuje mi adrenaliny, strasznych przeżyć, przygód, którymi mogłabym się chwalić na zjazdach rodzinnych. Muszę się za siebie wziąć. Może skoczę na bungee???

 

Tagi: Maszyna do szycia nda ode mnie
11:21,

Kącik kreatywny - Onet.pl Blog


Zabawa w szycie zabawek porządnie mnie wciągnęła   

Na razie niestety muszę korzystać z uprzejmości przyjaciółki - posiadaczki maszyny do szycia, lub szyć ręcznie. Ale po pierwsze - te spotkania przy maszynie, kawce i plotkach wcale mnie nie martwią, a po drugie - mam widoki na własną maszynę!
Raczej nie zrezygnuję zupełnie ze wspólnych.
Dziergane na szydełku naszyjniki - ślimaczki wypatrzyłam na blogu Anji już dawno temu. Rzadko zajmuję się szydełkowaniem i znam tylko podstawowe ściegi, ale zapewniam was że spiralne naszyjniki robi się dosłownie w kilka minut.

Drobiazg to uroczy i niedrogi, wystarczy odrobina kolorowej włóczki (według mnie im bardziej kontrastowa tym lepiej) i ozdobny guzik - a tych mam całą kolekcję :)

Po.Zastanowić i oto co udało mi się zrobić :)

  

PS
Publikuję posta w brzmieniu z 11 stycznia, tak jak go napisałam.
Awaria opanowana, maszyna ruszyła! Chyba już po kłopotach - mam taką nadzieję, bo w czasie kiedy  nie mogłam publikować postów całą energię twórczą ulokowałam w nowych projektach :)

Obiecuję, już niebawem.

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA katta

Komentarze (9) »
środa, 17 sierpnia 2011
Majka i Falar w limonkach

Dzisiaj do 'Waszej galerii', czyli blogowej galerii zdjęć osóbek posiadających torbę 'katta' dołączam zdjęcia Majki i jej torby 'Falar w limonkach'. Autorką zdjęcia jest przesympatyczna.

Konkurs w Strimie

Strima, firma która oferuje znakomite maszyny do szycia oraz fantastycznie opiekuje się później swoimi klientami, gdy maszyna niedomaga (sprawdziłam dwukrotnie, z każdym razem pełna satysfakcja) organizuje konkurs. Do wygrania jest... boski... fantastyczny... zniewalający... owerlok TEXI QUATRO 24 PREMIUM EX

Realne życie

Gdzie będzie praca. Akurat w mieście gdzie mieszkałam budowali zakłady odzieżowe. Była wtedy wizja podjęcia pracy na etat. Z obserwacji widzieli moje umiejętności więc była potrzeba nauki zawodu do szycia jako krawcowa.

Tak pozostało do pewnego czasu.

Lalek.

Pamiętam jak mając siedem lat przyglądałam szyjącej maszynie.

Za pozwoleniem pierwszy raz usiadłam do maszyny. Dano mi próbkę materiału. Sama skroiłam bluzkę i szyłam na maszynie.

MATRIOSZKA - mBlog

Kilkoma kolegami), jak przesadzał z traktowaniem opryskliwym rodziców, brałam go na rozmowy.. chyba byłam jego autorytetem (jestem starsza).

To chyba tyle.. najwyżej coś kiedyś dopiszę..

Dziober..
2010-05-27 | 20:45:20
autor: matrioszka | skomentuj (0)

Czuję się źle i podle, że on musi na to patrzeć. Wiem, że się martwi. Jestem złym człowiekiem. Naprawdę złym. Najgorsze jest to, że nie umiem się zmienić, nie mam wpływu na nic.

maszyna do szycia ect.
2010-05-27 | 20:18:17
autor: matrioszka | skomentuj (0)