O czym chcesz poczytać na blogach?

Masaż tajski

Ułańskie Kulinaria Oli

Tajlandia Tajlandia… Doznanie i wrażenie po masażu tajskim podobno zostaje przez długi czas (oczywiście nie mówię o masażu tym, o którym myślicie :)
Będąc masażystką już przeszło 5-6 lat przyznam się bez bicia, że masaż jako taki znużył mnie i zaczęłam poszukiwać nowych technik..

safety, service n smile ;D

Prosić o dobrą karmę. W sumie fajna sprawa-siedzieć boso na dywaniku w świątyni z buddystami.

W ramach poznawania kultury również wybrałyśmy się na wszystkie możliwe targi i do naszego ulubionego malla Platinum. Zakupiłam również tajskie piwo ze słonikami:D W ramach szaleństw skusiłyśmy się na masaż stóp- fajna sprawa po długim locie, nieprzespanej nocy i całodniowych zakupach. Powoziłyśmy się też tuk tukami, a ostatnio nawet skuterami.

Nasz lipcowy Bangkok był przezabawny- po locie do Hong Kongu, koło 2 w nocy zachciało.

Angelika i Damian w Azji Południowo-Wschodniej

Minęły, ale, że to juz znacznie dłużej. Doszliśmy do wniosku, że jeszcze z pół roku takiego życia pewnie by nam nie zaszkodziło :)) Chyba najfajniejsza jest perspektywa nicnierobienia i nicniemuszenia :))

Jutro idę na lekcję gotowania tajskiego do restauracji, bo Damian uzależnił się od kurczaka w orzeszkach i nie mam wyjścia - muszę się nauczyć :)). Samochodu nie będziemy wynajmować, ponieważ lokalne firmy chcą orginalny paszport w zastaw, a wszędzie czytaliśmy, że co by nie.

To będę mówiła - Kali robić, Kali jeść. Do napastliwych sprzedawców i tuktukowców można się przyzwyczaić, ale jednak zdecydowanie Malezja jako kraj jest dla nas górą.

Spotkaliśmy Polkę z mężem Niemcem, który nie znając złotej reguły masażu (wchodzi się tylko tam, gdzie nie ma zasłonek i pisze "tradycyjny masaż tajski") nadział się na "salon" i bardzo przeraził, gdy pani złapała go za przyrodzenie. Ta spotkana para reprezentuje bardzo popularny w Tajlandii typ turysty -.

Kiara Szachrajka

http://www.forum.polki.pl/showthread.php?t=4331
26-02-2008, 11:25
astra3
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 8
  #2  
07-03-2008, 15:27
masaztajskikursy
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: http://massagethai.info MASAż TAJSKI WARSZAWA SALON MASAżU TERAPIA ZDROWIE MEDYCYNA STUDIO SALON
Posty: 30