O czym chcesz poczytać na blogach?

Marysia starosta

Życie to nie liczba wydechów. Życie to te chwile, w których zapiera ci dech w piersiach. - Onet.pl Blog

Sens życia.

Od parunastu minut siedzę sobie wygonie, przesłuchując utwory Sokoła i Marysi Starosty. Tak na prawdę całą płytkę "Czysta brudna prawda" przesłuchałam już bardzo dawno temu, chociaż staram się co jakiś czas do niej wracać. Gdy słucham tych przekazów, mam wrażenie jakbym była bohaterem tych wszystkich opowieści. Tam rzeczywiście jest zawarta czysta.

Blog koffamkotki

Okolo 3.30 ale nie pozwolili 
mi dłużej zostac owszem  została jeszcze moja siorka ze swoim chłopakiem ale z nią mi nie pozwolili zostac....;/ trudno ale było bombowo przynajmniej dla mnie:) już sie nie mogę się doczekac następnego wesela:D a jak były przygrywki wiecie starosta dla kazdego cos rymuje 
a potem orkiestra gra, mi cos tam wyrymował że jestem cud naturyXDXDXD to mnie powaliło 
na kolana:]
Wogule było bardzo fajowo a teraz a raczej zaqraz będę miała rodzinnego grila bo zaraz będą goście i będziemy jeśc kiełbaskę.Skończony! Koniec papraniem się z farbami i sprzątaniem!!! 
Ale supcio!Mam pokój taki, że ach! Tylko musze jeszcze sie rozpakować z tych wszystkich
pudełek no, bo na remont musialam wszytki wynieść z pokoju;D! Ale faajnie! Muszę jeszcze
tylko pożyczyć aparat od Marysi żeby porobić fotki do ramek:) Ale odlot:D!  Jejusiu nie moge sie nacieszyć tym moim nowym pokojem!..... Tata mi mówił, że skoro tak mi sie podoba to teraz będę w nim przesiadywała całymi dniami!!!!!!!XDAlbo nawet nie będę z niego wychodziła:D 
No to teraz.

Złota umbrella jak uśmiech ;-) - Onet.pl Blog

Chyba. Dodam, ze było pełno śniegu. No i ja się spytałam tego małego, czy są Kingi kuzynami, on powiedział, ze tak i tak jakoś nagle się przenieśliśmy na... moje podwórko (tyle że bez małego i Kingi, tylko z tym cud-chłopakiem). I razem z osobami ze świetlicy, w tym również pani Marysia (!) siedzielismy przed i za bramą,a pani i Magda siedziały przy krzaku. Pani coś tam robiła, chyba jakieś origami z igiełek świerku, a Magda  obskubywała takie małe szyszunie, jeszcze zielone, ze skóry, bo jej pani kazała (a miała tego całą kupę). Ja Magdzie pomagałam..
Przydatne itepe
  •  Gitara dla początkujących
  •  Ising
Starocie

Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło. (: - Onet.pl Blog

Z kraju lub świata? U nas niestety tak jest. Pani wybiera dwie osoby i one muszą to zrobić. Mój numerek zbliża się dużymi krokami i czuję, że ten miesiąc spędzę na rozważaniu, czy lepiej oglądać ,, Fakty’’ czy ,, Teleexpres’’ (czy jakoś tak). Kiedyś Marysia przygotowała wiadomości z kraju. Ponieważ okropnie mi się nudziło, zaczęłam te wiadomości… notować  ! Oto, co mi z tego wyszło:

,, Szef Samoobrony projekt 268 mln dolarów jest udział w wypadku potrącił ciężko ranni pijanego 30 letniego i to on.

Jeszcze nie znamy’’. Zapalmy świeczkę… [*]

    Ostatnio tak sobie myślałam właśnie o muzyce… Bardzo lubię słuchać ,, starych’’ piosenek. Przypominają mi się dawne, dobre czasy. Oczywiście nie są to jakieś okropne starocie sprzed naszej ery, ale takie na przykład sprzed roku, dwóch lat i tak dalej. Chociaż nie rezygnuję z nowych piosenek, na przykład ostatnio mam fazę na takie utwory jak:

Avril Lavigne – Freak Out (właściwie jest to piosenka z 2004 roku)

My Chemical Romance.