O czym chcesz poczytać na blogach?

Martwe zło

Niekończąca się elegia o białym kwiecie orchidei - Onet.pl Blog

Mu się udaje. Ale czy warto? Czy warto tak heroicznie walczyć z chmurami, by po zwycięstwie patrzeć z góry na smutnych, zmęczonych, chorych ludzi, którzy wciąż się spieszą jakby znali datę swojej śmierci i chcieli zdążyć załatwić wszystkie ważne sprawy?

Moje czarne trampki nie boją się kałuż. Idąc między ogromnymi blokami mieszkalnymi lekki, ciepły wiatr porywa złote liście z drzew i ubrany w piękny strój tańczy wokół mnie. Stąpam pewnie po dziurawym krawężniku i rozkoszując się chwilą, że niebo pokazało swoje niebieskie oblicze... myślę o Tobie.

Wrzesień (22:30)
50 komentarzy

25 października 2009
Czy... jestem martwy?

Jestem pełen zła, nienawiści, smutku, cierpienia. Padam na kolana w kałużę krwi i łez. Czy to już? Czy... jestem martwy?

Czuję jak rozdziera mnie w środku. Zło. Zło otaczającego mnie świata. Nie mam siły się bronić. Nie potrafię wstać i walczyć dalej. Czy... jestem martwy?

.:: Ona jest Vampirem, a ja w niej zakochałem się ::.

Nagrywarke.....potem jescze byłam tydzien w szpitalu, potem nadal nie było zapłacone, wiec dopiero po prawie miesiącu siedze tu przed MOIM komputerkiem O!
no...mam interneta, nie bede sie już tak nudzic, bo nie moge wyjsc na browara bo jestem na antybiotykach, a zresztą sie odchudzam wiec to niewskazane :P
a co za przyjemnosc siedzeic i patrzec jak inni wlewają w siebie ten złocisty płyn, popijając jogurt pitny....
no...ide dalej surfowac :)))


vampire-girl 2003-07-08 21:33:50
skomentuj (3)


martwe zło 3
ale kaszana hehe, wczoraj oglądałam, zupełnie co innego niż martwe zło 1 i 2
tandeta totalna, ale za to można sie zsikac ze smiechu.....wszystkie historyczne cytaty wykorzystane...np jeden z lepszych kiedy to Ash(głowny bohater) zrzuca jakiegos kosciotrupa z muru a tamten po chwili wstaje i mowi
"kosci zostały rzucone!" ehehe....albo

A.J. -- Już nie tak całkiem ponury zakątek komputerowego geeka


skomentuj (0)

2004-07-15 14:47:44 **** Chyba wyjadę do Chin ;) ****
Czytam w NCz!:
W Nanjing (płd. Chiny) otwarto bar dla nieszczęśliwie zakochanych. Gra tam smętna muzyka, na barach stoją pojemniki z chusteczkami do nosa, a w menu jest cebula i ostre papryczki. Do dyspozycji specjalne lalki, na których mogą wyładować swoją złość. Za każdą godzinę doliczane są 3$, ale lokal jest bardzo uczęszczany.

skomentuj (1)

2004-07-15 22:19:46 **** Martwe Zło 3 -- Armia Ciemności ****
Oglądam właśnie to wspaniałe dzieło -- dotarłem do momentu, w którym bohater przy asyście kowala wyklepuje sobie ze średniowiecznej broni cybernetyczną dłoń godną Terminatora (w części 2 musiał ją sobie odrąbać piłą łańcuchową, kiedy opętana przez demoniczne siły usiłowała go udusić). Jeśli wierzyć opowieściom osób.

Bracia Polscy - Onet.pl Blog

Innych martwych koni oraz domaga się zakupu środków, które wymuszą na martwym koniu szybszą jazdę

  • prawnicy i ekonomiści na styku z prywatnym biznesem usiłują zmienić kryteria definicji martwego konia, po czym nagle do tych prób – ot tak po prostu przez przypadek - „dociera” Gazeta Wyborcza, która, jako żydowska gazeta dla Polaków, dokonuje odpowiedniej reinterpretacji wydarzeń i, stając na jedynie słusznym ideologicznie gruncie pryncypiów, ujmuje się za martwym koniem, publikując wzruszający do łez artykuł „ku przebudzeniu sumień”, a. Wielka siła miłości – gdy zwróci ku sobie odpowiedzialnych Polaków, napełni ich siłą i wolą działania – wypali wszelkie zło, przemoc i manipulacje, jakie ciągle są widoczne w złożonych polskich losach za sprawą komunistycznej agentury, pasożytującej od 1944 roku na chorym ciele Rzeczypospolitej. Jej czas kończy się nieodwołalnie. I chociaż jeszcze ten raz udało się jej podsunąć swojego człowieka na najwyższy urząd w państwie, zbliża się potężny kryzys finansowy, który zmusi wkrótce wielu.