O czym chcesz poczytać na blogach?

Marsz weselny

Blog solokasia      Marsz weselny Mendelsona 
Powróci echem nam
Kiedy podążamy szlakiem
Naszych wspólnych spraw .

Nasze drogi sięspotkały
By stworzyć jeden trakt
Teraz wiedzie nas w nieznany
Jeszcze dotąd świat.Skoro świt
Jak pochodnia pośród nocy
Okruch szczęścia , pył .

Gdy dzień zbudzi noc
Gdy codzienność zajrzy nam za próg
Do tych chwil nieraz powrócimy
Jak do pięknych snów .

Marsz weselny Mendelsona
Przypomni wtedy  ,że
Gdzieś za nami kawał drogi...

eber blog

Krysia i piesek! Taki śliczniutki piesiunio, cały czas się do mnie uśmiechał.

Zagrał Mendelsohn. Tatuś wziął mnie pod rączkę i zaprowadził do Misia. Wszyscy się do mnie uśmiechali, piesek merdał ogonkiem, jaskółki ćwierkały w rytm marszu weselnego. SUPERAŚNIE!

Ceremonia się rozpoczęła. Misio też był szczęśliwy. Patrzył się przed siebie z takim błogim wyrazem jego ślicznej buźki. Cały czas czułam takie mrowienie w brzuszku i jak wstawałam to mi się tak cichutko.

opowiadanie niestosownej - Onet.pl Blog

Kościele, tak typowym dla architektury angielskiej zebrali się nasi przyjaciele. Za każdym razem jak jestem w Londynie odwiedzam ten kościół. Sam jestem ateistą, ale dla mojej zagorzałej katoliczki wzieliśmy ślub kościelny. Chciała tego. Zagrali nam marsz weselny. Jaki ja byłem głupi, mówiłem słowa przysięgi "i że cię nie opuszczę, aż do śmierci" myślac, wmuszając w siebie myśl, że to za jakieś kilkadziesiąt lat. Teraz wiem, że nawet śmierć nigdy mi jej nie zabierze. Nikt mi Ciebie nie.

Co by było gdyby...? - Onet.pl Blog

Rzędzie została ostatnio porzucona przez męża dla transwestyty, którego poznał na urodzinach ciotki Panny Młodej, która prowadzi najlepszy klub nocny w Londynie. Harry’emu już się kręciło w głowie od tych wszystkich rewelacji, kiedy zabrzmiał marsz weselny i wszyscy natychmiast wstali. Pastor stał przed ołtarzem gotowy do odprawienia ceremonii. Zebrani odwrócili się ku wyjściu. W drzwiach stali zdziwieni Fred i George, trzymający w rękach torebki z chrupkami i napoje.