O czym chcesz poczytać na blogach?

Marsz niepodległości

Komentarza słów kilka...

Z Romanem Kurkiewiczem i twerdzienie tego drugiego, że „środowiska anarchistyczne, to są bardzo dobre środowiska”. Myślę, że z łatwością można rozróżnić, który Pan reprezentuje lewactwo…
http://www.wykop.pl/link/927801/krzysztof-bosak-roman-kurkiewicz-polsat-news-30-10-2011/

- Oficjalna strona Marszu Niepodległości:
http://marszniepodleglosci.pl/

 

antyfaszystowskitorun

Www.cafedraze.pl

21.10.2011, g.19.00 Dom Muz ul. Podmurna.

Spotkanie przedstawicielami antyfaszystowskiej koalicji – Porozumienie

11listopada www.11listopada.org

Spotkanie dotyczyć będzie koncepcji antyfaszystowskich blokad

przygotowywanych na dzień 11 listopada w Warszawie. W tym dniu planowane

są blokady tzw. “Marszu Niepodległości”, skupiającego min. ugrupowania

neofaszystowskie, takie jak NOP, ONR, czy jawnie nazistowski Blood &

Honour. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o planowanych przedsięwzięciach

przyjdź na spotkanie.

Nie bądź bierny/a, gdy faszyści chcą maszerować obowiązkiem każdego jest

reagować.

Adam Jarecki

Zastanawiałam się którzy nacjonaliści popierają ACTA a nawet sterują nią. Jestem pewna że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. Proszę na przyszły raz uważać na słowa, bo mają wielką moc i gdyby artykuł dotyczył np. jakiejś marki i tytuł byłby tak mylący to już by Pan zeznawał w sądzie oskarżony o zniesławienie.

Odpowiedz

Tak, jak pół roku temu Londyn. Ratujmy przed tym Łódź!

PS. Jestem jeszcze winien wyjaśnienie skąd w tytułowym obrazku ONR. Otóż jest to jeden z obrazków zamieszczonych na stronie “Marszu Niepodległości”, w albumie “11.11″.

USTAwiacz Społeczno-Polityczno-Kulturalny - Onet.pl Blog

Za tą hordę żądnych walki półgłówków, za tą rzeszę matołów. I nie prawdą jest, że „nie dało rady sterować takim tłumem”. Dałoby. Znaczna większość szła razem, w grupie, tylko mała część rozdzieliła się i pouciekała w głąb miasta. Reszta szła z organizatorami, z „gośćmi honorowymi” tego pseudopatriotycznego marszu. A jak wiadomo – fanatycy oraz wyznawcy wszelkich radykalnych teorii słuchają się swojego lidera. Tak jak na Krakowskim słuchają się Jarosława, tak tutaj słuchali się organizatorów czyli liderów ONR-u oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Więc jeśliby tylko chcieli – mogliby rozwiązać marsz oraz nawołać do spokojnego i pokojowego rozejścia.

Dużej mierze zaczyna się na skandowaniu obraźliwych tekstów a kończy na mordobiciu oraz demolowaniu okolicy.) I skończyłaby się ta straszna, czarna parada, bo cyrkiem tego nazwać nie można. Miejmy nadzieje ze ich czerń symbolizuje koniec ich organizacji, koniec tych przemarszów, że za rok nie będziemy świadkami żadnych takich akcji. Żadnego „marszu niepodległości”, ani „marszu z pochodniami” na Krakowskim.

 

W dzisiejszych czasach to wyrywanie i rzucanie płytami chodnikowymi, śmietnikami, kamieniami, butelkami, racami, ale także obelgami, świadczy o byciu patriotą. Trzeba być wrogiem wszystkiego, a zwłaszcza zdrowego rozsądku, aby.

Opcja Społeczno-Narodowa Warszawa

Strona główna > Uncategorized > Stowarzyszenie Marsz Niepodległości z nową inicjatywą!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości z.

Oprócz tego przygotowują również inne inicjatywy, które w niedalekim czasie zostaną przedstawione.

Na początku stycznia przedstawimy harmonogram aktywności, jakie podejmiemy w ciągu przyszłego roku. Akcje podejmowane przez Stowarzyszenie będą miały charakter zarówno lokalny, jak i centralny. Dlatego już dziś chcemy Was zaprosić do stolicy naszego kraju 2 maja 2012 roku. W Dzień Flagi Rzeczpospolitej zapraszamy wszystkich Polaków na Biało-Czerwoną Defiladę w Warszawie. Chcemy by pod barwami narodowymi zjednoczyli się tego dnia wszyscy, dla których ważne są wartości narodowe.

 Na podstawie: marszniepodleglosci.pl

Polska-Świat

Się dbać o naszą ojczyznę, bo jeśli dalej tak to będzie wyglądało to za kika lat obudzimy się z ręką w nocniku. Pamiętajcie w grupie siła.

Komentarzy: 1 11.11.11 Marsz Niepodległości 2011-11-13  Piątek.Dzień Niepodległości .Dzień ,w którym każdy Polak powinien pomyśleć o ojczyźnie i obowiązkach ,które powinien dla niej spełniać. W dzisiejszych czasach słowo święto narodowe kojarzy się z nacjonalizmem a nie z patriotyzmem..