O czym chcesz poczytać na blogach?

Marlon roudette new age

unios brewos - bloog.pl

Rozumieć, że niczego nie rozumiesz. Leżę sobie wygodnie na dywanie, macham nogami, w tle Marlon Roudette - New Age i tak sobie myslę, co by było, gdybym wszystko robiła inaczej. Co rok postrzegamy, jakimi idiotami byliśmy.

myśli zapisane...

Doczekam.

A muza… Po angielsku. Ale dobra, bo polska.


www.youtube.com/watch

you said you will never let me go
but I don’t wanna leave you now
Jeden z członków tego zespołu powrócił z własnym materiałem. Solową płytę Marlona Roudette, o tytule “Matter Fixed”, promuje singiel “New Age”.. Marlon Roudette "New Age" 2011-11-23

Blog jarek10001

Narzędzi śledczych, oraz w częstych przypadkach, z umiejętności walki wręcz. Wcielamy się w postać Ethana Thomasa, agenta FBI, który w poszukiwaniu seryjnych morderców przemierza środowiska miejskie pełne zabójczych.Ema w kawałku "Illest four letter word." Oto ten text: „I heard some blonde *censored* Hwalking through New York looking for Cage, I'll stab you in the face, ten times in the same place”.
Ostatnim dissem.(nie ma sprawy, załatwione); będącego lokalną wersją powszechnego karaibskiego "No problem" (żaden problem). Marlon Roudette i Preetesh Hirji; jeden dorastał w idyllicznych tropikach St Vincent, drugi w mrokach i zawieruchach londyńskiej.