O czym chcesz poczytać na blogach?

Marlon roudette

unios brewos - bloog.pl

To wszystko jest takie skomplikowane. Życie jest skomplikowane. Po czasie dziesięciu minut obgryzania paznokci zaczynasz rozumieć, że niczego nie rozumiesz. Leżę sobie wygodnie na dywanie, macham nogami, w tle Marlon Roudette - New Age i tak sobie myslę, co by było, gdybym wszystko robiła inaczej. Co rok postrzegamy, jakimi idiotami byliśmy rok temu. Normalnie przechodzimy obok rzeczy, które kiedyś sprawiały nam wiele radości, obok ludzi, którzy kiedyś byli naszymi.

myśli zapisane...

the same mistake again
Komentarzy: 9 Marlon Roudette "New Age" 2011-11-23
Każdy z Was kojarzy pewnie hit sprzed lat “Big City Life” duetu Mattafix. Chłopcy nagrali dwa albumy i ślad po nich zaginął. Ostatnio jednak, jeden z członków tego zespołu powrócił z własnym materiałem. Solową płytę Marlona Roudette, o tytule “Matter Fixed”, promuje singiel “New Age”. Całość jest dosyć sympatyczna, szału nie ma co prawda, ale słucha się tego całkiem przyjemnie. Polecam.

whatever it.

grzesiuboy

 Album Rhythm & Hymns jest charytatywnym albumem na rzecz sudańskiego Darfuru, gdzie wojna i  ludobójstowo jest na porządku dziennym.

 Za sprawą tego albumu, i teledysku "Living Darfur" brytyjczyk i wokalista Mattafix- Marlon Roudette

 chce dotrzeć do ludzi i uświadomić im tragedię, jaka rozgrywa się w Darfurze.

 

 Płyty Mattafix:

 Płyta wszystkie płyty »

Blog jarek10001

Reggae, Rap )

Nazwa grupy pochodzi od wyrażenia, które można usłyszeć na każdym kroku na wyspie St Vincent: "Matter fixed" (nie ma sprawy, załatwione); będącego lokalną wersją powszechnego karaibskiego "No problem" (żaden problem). Marlon Roudette i Preetesh Hirji; jeden dorastał w idyllicznych tropikach St Vincent, drugi w mrokach i zawieruchach londyńskiej Harrow Road; Anglo-antylskie korzenie i hinduskie dziedzictwo kulturowe. Przecież ci dwaj powinni się nie znosić! Jednak przypadkowe spotkanie w studiu.