O czym chcesz poczytać na blogach?

Markowska

MOJE STRZEMIESZYCE

07:20, strzemieszyce
Link Dodaj komentarz »
Kłopoty z gruzem!

Ktoś wysypał gruz, na wysypisku (podobo), legalnie (podobno), za darmo (na pewno). Nie dał zgody Prezydent, nie dał zgody Wojewoda, ale zgoda była (podobno kogoś). Niby afera jest, bo jakim prawem, a władze niby o tym wiedzą bo wiedzą, dziennikarze o tym piszą bo piszą a gruz gdzie wysypali tam pewnie zostanie (dlaczego? bo... tak).

Więcej o tej dziwnej sprawie na stronie:

http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/wydarzenia/761413.html

KRZYSZTOF MARKOWSKI

07:08, strzemieszyce
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 sierpnia 2007
Pierwsze zwycięstwo Unii!

Zgodnie z planem zakończył się mecz 3 kolejki klasy okręgowej pomiędzy Błękitnymi Sarnów a Unią Strzemieszyce. Nasi piłkarze wygrali zasłużenie 3-1 będąc drużyną zdecydowanie lepszą od rywali. Dzięki temu zwycięstwu Unia awansowała na 8 pozycję.

Kolejny mecz Unia rozegra w.

samo-zycie-polsat blogAndrzej staje w obronie Edyty, którą napastuje pijany Wojdat. Dochodzi do niemiłego incydentu. Kiedy część gości chce opuścić bankiet, Ratajczak organizuje karaoke. Jola czuje się nieswojo wśród dziennikarzy, więc Marek stara się poprawić jej nastrój. Agacie jest przykro z powodu zachowania Jarka, który się upił. Lucjanowi nie udało się ukryć jego stanu przed Janiną. Beata jest rozżalona na Łukasza i sama wychodzi z przyjęcia. Anna próbuje dowiedzieć się od nietrzeźwego Wojdata czegoś o bandytach, o których pisało ostatnio Samo życie. Jest przerażona tym, co słyszy. Kika, wracając do domu, spostrzega kobietę, która próbuje popełnić samobójstwo. Jest to pani Markowska.

Odcinek 685(14.04.2006r.)

Kika ratuje Markowską od samobójczej śmierci. Obawia się jednak, czy może niedoszłą samobójczynię zostawić samą. Edyta wychodzi z imprezy z Andrzejem. Rozmawiają o zachowaniu Wojdata. Edyta podejrzewa, że Wojdat musi mieć jakieś powiązania z półświatkiem i dlatego jest zawsze tak świetnie poinformowany. Edyta zaprasza Andrzeja do siebie na noc. Bardzo zaniepokojona Anna, zaraz po powrocie do domu, wyznaje synowi, że ma złe przeczucia. Poważnie obydwoje zastanawiają się nad sytuacją.

W Poniedziałek Wielkanocny(17.04.2006r.)nie ma Samego Życia.
Na odcinek 686 zapraszamy we wtorek.

.

Historia sztuki - UMK!

Pozno.
Dziekuje i pozdrawiam - IK

Także moi drodzy! Kto jest gotowy przepisać się z drugiego dnia na pierwszy?

To ważne !! Odzywajcie się do mnie to jeszcze raz przerobie liste! Proszę zdecydujcie się jak najszybciej, bo nie mam czasu ciągle siedzieć przy kompie i pilnować czy ktoś się namyślił...


12.02.2009


1. Natalia Borucka

2. Agata Cyrek

3. Marta Dąbrowska

4. Magda Dębna

5. Anna Dołengiewicz

6. Romana Gała

7. Mateusz Gregorkiewicz

8. Marta Kaniewska

9. Malwina Krysiak

10. Bartosz Lipniewski

11. Ilona Maciejewska

12. Wioleta Markowska

13. Tomasz Markowski

fly to fame. - Onet.pl Blog

Perlistym śmiechem, a Arthur zacmokał.

-Powiedz, że bierzesz tą sukienkę. -powiedział Andreas.

-Czy ja wiem.. grubo w niej wyglądam.- stwierdziłam oglądając się jeszcze raz w lustrze.

-Idź Ty do psychiatry dziewczyno,pierzesz ją i już. - powiedziała Kamila wpychając mnie spwrotemdo przymierzalni. Po udanych zakupach udaliśmy się na próbę do pani Markowskiej.

-Dzień Dobry. - powiedziałam wesoło.

-Dzień Dobry dzieci. Wiki oczywiście ze swoją osobistą widownią. - zaśmiała się kobieta. Chłopcy niestety nic nie zrozumieli i Arthur musiał im tłumaczyć. W pomieszczenie znajdowała się także Majka. Gdy wychodziła posłałam jej pogardliwe spojrzenie i ustawiłam się przy fortepianie.

-Mam nadzieję, że nie zmieniłaś zdania co do piosenki. Nie miałam jeszcze tak zmiennej uczennicy. -pani Markowska uśmiechnęła się do mnie.