O czym chcesz poczytać na blogach?

Mark zuckerberg

Księgi, książki i książeczki - Recenzje

Oraz przybliża postać samego twórcy i jego pomocników. Czytając, możemy również dowiedzieć się o wielu ciekawych zwyczajach panujących w Harvardzie oraz zgłębić wiedzę na temat bractw studenckich, jakie tam królują. Jest to ciekawy efekt uboczny opowieści o Zuckerbergu.

Uważam, że w porównaniu z innym sfabularyzowanymi dokumentami odnoszącymi się do.

Muszę przyznać, że książka mnie bardzo zawiodła. Czekałam na nią z zapartym tchem, by zobaczyć, jak to faktycznie z tym Facebookiem było i jak tak młoda osoba, jak Mark Zuckerberg radziła sobie z takim obrotem spraw. Niestety niczego podobnego się nie dowiedziałam. Książka raczej skupia się na osobie Eduarda Saverina i Seana Parkera, czyli na pomocnikach Zuckerberga, przybliżając nam ich pogląd na sprawy. O samym Zuckerbergu jest bardzo.

MiroPress |

The Social Network

W sobotę wybraliśmy się z Pią do kina, by obejrzeć film o twórcy Facebooka. Pia poszła by zrobić mi przyjemność. Ja poszedłem zobaczyć, czy rzeczywiście Mark Zuckerberg to taki sukinsyn jak odmalowano go w nieautoryzowanych biografiach…

Film nam się ogólnie podobał. Co prawda nic rewelacyjnego, ale solidnie zrobiony. Ja potraktowałem go jako przyjemnego businessowego case’a w sobotni wieczór.

Najciekawsze.

rosyjskie-opowiesci.blog

Przesadzily o jej odrzuceniu. Pozostal autobus. W tym wypadku podróż zajelaby jedynie dwanaście godzin, postoj na granicy bylby krótszy i mniej uciążliwy. Decyzja wydawala się być podjeta, jednak, jak to zazwyczaj bywa, Duch Wszelkiej Zlosliwosci, co ma koneksje lepsze niż Mark Zuckerberg i Lady Gaga razem wzieci, a zasieg szerszy niż Swiatowa Organizacja Handlu, dal o sobie znac i tu. Bilety na dwa dni przed odjazdem autobusu zostały całkowicie wykupione, a czekac na następny nie ma czasu, gdyż towarzysz podrozy, wiecznie zagubiony Anglik (o rownie.

Myśl Polityczna - bloog.pl

Konta deklaruje swoje wykształcenie, wyznanie, preferencje, sympatie polityczne i nie tylko. W ciągu 7 lat udało się zbudować szczegółową bazę danych o 1/10 ludzkości. Nawet KGB i CIA razem wzięte, nigdy nie pozyskało by takiej ilości informacji jaką uzyskał Mark Zuckerberg i to w rekordowo krótkim czasie. Pozyskanie takich danych, hipotetycznie umożliwia zaszufladkowanie każdego użytkownika do poszczególnej kategorii (o nie, nie jesteśmy wyjątkowi). Dalszym etapem może być przekaz informacji stargetowanej behawioralnie..

Brzytwą po oczach

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

No comments .

GORYSUCHE – Mównica Gór Suchych | O Górach Suchych, o Sudetach, Klinie i Bukowcu; o przyrodzie Śląska, w tym o człowieku

Przerwanie wydobycia i niedopuszczenie do dalszej eksploatacji dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców i władz gminy.

Zastanawia mnie niemiecka nazwa Klina. O ile w nazwie polskiej i niemieckiej Bukowca odbija się skład gatunkowy drzewostanu przed pinetyzacją, o tyle Zuckerberg jest bardziej tajemnicze. Czy ma związek z cukrem ? Klin byłby więc Cukrową Górą. Niemieckie “Zucker” i polskie “cukier” pochodzi od włoskiego zucchero, a ono z kolei od łacińskiego saccharum i greckiego sakkharon..

Istnieją wzgórze i góra Zuckerberg w Niemczech.

A może od nazwiska ? Ród Zuckerbergów wywodzi swój rodowód z Austrii, ale także twierdzi się, że jest to żydowskie (aszkenazyjskie) nazwisko niemieckiego pochodzenia.  Najbardziej znanym obecnie Zuckerbergiem jest Mark Elliot Zuckerberg, jeden z twórców Facebooka i dyrektor generalny tego serwisu.

Jakie jest pochodzenie ? Nie wiem.  Góra Klin pozostanie więc dla mnie Cukrzaną Górą o kształcie klińca. I zapewne nie obchodzi ją to jak ja to widzę. Góry nie przejmują się.