O czym chcesz poczytać na blogach?

Mariusz pudzianowski

.. < blOg o WsZyStKiM>..zespół FeEl.. itd... ZaPrAsZaM... :* - Onet.pl Blog

rywalizować będzie 14 par. Jurorami będą Beata Tyszkiewicz, Ivona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński. Program poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.Swoich sił w tańcu spróbują gwiazdy dużego i małego ekranu, a także sportowcy. Na parkiet wkroczy m.in. Katarzyna Figura.
Zatańczy również Mariusz Pudzianowski. W walcach wirować będą także
Magdalena Walach i Tamara Arciuch. Nie zabraknie również Michała Lesienia i Roberta Janowskiego.
W tajniki sztuki tanecznej gwiazdy wprowadzane będą przez profesjonalistów, wśród których znajdziemy tancerzy znanych już z poprzednich edycji. Rafał Maserak zatańczy z.

filoglota.blog

Pudzian czyli "Who is the best?" 2009-02-07 15:43:49

Dziś słówko o niebezpiecznym zakręcie kariery Mariusza Pudzianowskiego (zakładam, że przedstawiać nie trzeba - jego fanklub i moja baza czytelnicza to jedno). Nie chodzi tu o - przecież bardzo ryzykowny dla image'u twardziela - udział w "Tańcu z Gwiazdami", ale o mniej znany epizod. Otóż nasz mistrz został zaproszony na zawody siłaczy organizowane na irańskiej wyspie Kisz. A.

Co dzień i poza nim"

W stu procentach profesjonalnie napisane to może nie jest, ale obserwacje wyglądają na prawdziwe, a oprócz nich widać też próbę świadomego kreowania własnego wizerunku (Pudzian - urodzony przywódca, który nigdy nie traci głowy).

Poszperałem trochę i okazało się, że Mariusz dba również o promocję poza granicami Polski. Polecam jego filmik reklamowy (link: http://www.youtube.com/watch?v=m8zf8Z9UnuM - naprawdę warto obejrzeć do końca)

I tu także rzuca się w oczy, że facet oprócz rozbudowywania muskulatury, myśli dużo o budowie kariery. Nie wychodzi mu to perfekcyjnie, ale trzeba.

Taneczny Blog

Telewidzowie głosują nie na umiejętności taneczne, tylko na swoich ulubieńców. Ulubieńców każdy bowiem jakiś ma, a na tańcu większość się nie zna. Możesz z tego wyciągnąć wniosek, że większość osób, które będą widzieć jak tańczysz, nie będą wiedzieć czy ty na pewno umiesz tańczyć, czy też nie.

Zobacz jak Mariusz Pudzianowski zatańczył całą cza-czę.  Większość czasu stanowił oparcie dla swojej partnerki Magdaleny Soszyńskiej-Michno. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tańcem, to z tego prostego układu można się jednak dużo nauczyć. Są w nim bardzo proste elementy.

Na przykład kiedy zaczynasz naukę cza czy, to jedną z.

Przemyślenia odnośnie otaczającego mnie świata - Onet.pl Blog

22 maja 2010
I po Pudzianie
Bąbel mnie dziś obudził tuż przed 6, więc mogłem zobaczyć "walkę" Pudziana. Przyznam szczerze, że nie jestem fanem MMA, czyli dyscypliny w której rywalizuje obecnie Mariusz Pudzianowski. Według mnie to bezmyślna, nudna bijatyka. Zawody Strongmanów też może do najciekawszych nie należą, ale dają przynajmniej tytuł: "najsilniejszego człowieka na świecie". Jako Strongman Pudzianowski jest znany na całym świecie. Dlatego zastanawiam się co go skłoniło do zmiany dyscypliny. Kasa?
Na podstawie tego co.

.I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl Blog

Zmieniły barwę na krwistoczerwoną.Bardzo się przestraszyłam i uciekłam, ale on zaczął mnie gonić z wywieszonym jęzorem!
a ja uciekałam czym prędzej ile sił w nogach, naglę moja noga natrafiła jak kosa na kamień, był zgrzyt i bum, prawie wylądowąłam w pobliskim stawie, lecz ktoś...
Lecz ktoś mnie podniósł, a był to Mariusz Pudzianowski!
Gdy Pudzianowski mnie podniósł chłopak,który mnie gonił znikł.
Popatrzyłam na niego zaskoczona i powiedziałam: "Mariusz, dziękuję, zagłosuję na Ciebie w Tańcu z Gwiazdami!" i rzuciłam się mu na szyję.
Gdy uslyszał,że na niego zagłosuję w programie zaprosił mnie do niego !!! Łiii ;D xP Ale mam.

+*+•Wirel~®•+*+ Mój Blog, Evry&137+*+

Wariaty.  Postanawiam zmienić temat mojego
bloga na tematy o gwiazdach (filmowych i.t.p). Czy jest to
dobry pomysł? Jak myślicie? Bo mam newsy! Chcecie je przeczytać? Myślę że tak.  A oto i newsy o Dodzie!
News nr. 1. Idealny mężczyzna
Jedna z gazet twierdzi, że idealny mężczyzna dla Dody to
Mariusz Pudzianowski! Rodzice Doroty mają z nim znajomość, a także oglądają program telewizyjny ,,Taniec
z Gwiazdami". Ojcu wokalistki podoba się Mariusz, bo sądzi, iż twardziel z niego, ma głowę na karku i posuwa się naprzód. Dlatego też tato Dody uznał, że to byłby dla nie mąż na 7. Pudzianowskiego zapytano o Rabczewską, czy byłaby dobrą kandydatką na żonę, lecz on odpowiedział: ,,Dorota ma talent i pieniądze, jest ładna zgrabna ale za wulgarna jak dla.

przeokrutna blog

Na 2 tygodnie przed zakończeniem... Ale osiągnełam to czego chciałam, czyli paseczek... I jaki z tego morał...? Sama nie wiem... :P

Nie wiem co Wam tu jeszcze napisać...! Może tylko tyle, że do wyjścia zostało mi 3 godziny i minut już tylko 3, a nie 9... :P No, a tak poza tym to przypominam tym, którzy dzisiaj zobaczą Pudzianowskiego Mariusza, aby pamiętali o mnie i może jakiś autografik wzieli... Najlepiej z dedykacją:
Dla Agnieszki Mariusz Pudzianowski - Mistrza Strong Manów w Europie... ;)
Tak myśle, że to by było ciekawe doświadczenie... :P

Ale kunwa muszę już kończyć kunwa bo kunwa zostało mi kunwa do wyjścia kunwa już tylko.