O czym chcesz poczytać na blogach?

Marion cotillard

...::::Pirates of the Caribbean::::.... - Onet.pl Blog

Johnny odwołał ślub!

Gdy tylko Johnny Depp rozpoczął pracę nad filmem Public Enemies, pojawiły się problemy w jego związku z Vanessą Paradis. Powód? Wieloletnia partnerka aktora jest zazdrosna o śliczną Francuzkę, Marion Cotillard - jego partnerką z planu. Media rozgorzały od razu od plotek na temat romansu.

Z czasem podejrzenia przycichły i gwiazdorska para powróciła do przygotowań do mającego niebawem odbyć się ślubu. Zawarcie związku.

Gram, czytam, ogladam - and I'm a woman!

A ja wciąż myślę " o nie, nie, nie - przecież to tylko sen, halucynacje, to go tak bardzo zaboli..."

Woody Allen znów nas zaskakuje i pokazuje, że to co się dzieje na ekranie jest rzeczywistością... Decyzje Gila mają odzwierciedlenie w pamiętniku Adrianne (fantastyczna Marion Cotillard), która niczym jego alter ego wydaje się być dla niego idealną połówką... Reszty fabuły nie zdradzę - to trzeba koniecznie obejrzeć samemu. Ale pamiętajcie -  to nie jest do końca film tylko o miłości.

Głównym problemem jest tutaj nasza odwieczna nostalgia,.

johnnydeppkapisz

Dyrekcją J. Edgara Hoovera z m.in. Johnem Dillingerem, Baby Face Nelsonem oraz Pretty Boy Floydem.

Billy Crudup zagra J. Edgara Hoovera. Johnny Depp wcieli się w postać Dillingera, najbardziej osławionego gangstera lat 30. W filmie wystąpią także Stephen Lang, Christian Bale i Marion Cotillard.

Crudup zakończył niedawno prace na planie filmu "Watchmen". Obraz pojawi się w kinach w przyszłym roku.
To po prostu Johnny Depp!!!
Nastrój:

I'm just stardog-champion

Z wielkiego świata, czyli z Chicago. A było to tak.
Przedwczora z wieczora Dżonuś wracał z premiery Public Enemies, czyli najnowszego filmu bandycko - napadalskiego z sobą w roli głównej. A że mu się zbytnio nie spieszyło do chaty, tedy ok. 23.30, w towarzystwie Marion Cotillard oraz kilku innych ziomków wstąpił do restauracji zatytułowanej Gibson’s Steakhouse, gdzie rzeczona ekipa spożyła koktajl krewetkowy oraz kilka butelek winczana. Nic nadzwyczajnego, jakie pięćset dolarów za flaszkę.