O czym chcesz poczytać na blogach?

Mario bros 2

Innuendo 39

Jak ulał mówiąc szczerze. Ale może jego słitaśne pojebaństwo musi jeszcze do tego dojrzeć ? Pomóż Boże (w którego tak marginesem mówiąc, nie wierzę – ale skoro nie wierzę to co mi szkodzi poprosić? To tak pro forma jest…) bym nie dotrwał.

Osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Głowa Rodziny Idiofony Uderzane iPhone iPhone 3G iPhone like iPhoneOS komórka Kostrzyn Kryzys Finansowy KU990 LG Marakasy Mario Bros. mobile phone niespodziewajka Obama opis Orange piwo PKP Play pociąg Politycy Polityka Porażka recenzja Seth McFarlane.

pain and other pleasures.what's that colour forming around your eyes PJ Harvey

szósty.

24.12.2007 :: 21:58 Komentuj (0)

zauważyłam, że prześladują mnie zdeptane gumki do włosów. tak szczerze - ile gumek do włosów mogą gubić ludzie w ciągu.

Komplikować sobie życie?

warszawa od pięciu miesięcy. za dużo dymu, zdenerwowania i zmęczenie materiału. mamy tu taką małą komunę, którą zarządza Mario Bros, tylko że w zielonych portkach. i przestałam czuć się jak na koloniach. teraz jestem w domu, mimo że w garderobie.

i tak czasami boję się sama siebie i.

Blog Macieja Kowalskiego - Onet.pl Blog

  • II Otwarty Starachowicki Turniej Firm w Piłkę Nożn... (Maciej Kowalski; 23.02.2012)
  • STARACHOWICKA SEKCJA SIATKÓWKI (Maciej Kowalski; 23.02.2012)
  • REFERENDUM EMERYTALNE (Maciej.
Z gier dostępnych w poprzednim wieku na popularnym komputerze Atari 65XE. I gdyby chodziło tylko o okładkę… Niestety to, co kryło się pod przykrywką tła z gry Mario Bros, nosiło znamiona zamachu na inteligencję reprezentantów Rady Miasta. Bujna wyobraźnia Pana dyrektora niestety nic wspólnego z pragmatyzmem nie ma,

Blog BuziaczeQs

Czekac na cud Ktory zdazyc sie moze Ale kiedy to nastapi?:P Bo ja chce... Miec kogos Do kogos sie przytulic I powiedziec I LOVE YOU BEJBE:*


Prędzej Nie chcę już obcych żadnych (nie chcę) Chwila, przecież ja nie kręcę się wcale Stoję, to wy się kręcicie i życie, to bal jest nad bale Jedno ale, jak Mario Bros chociaż idzie to stoi wciąż A przesuwa się tło, co? co? tańczysz Uważaj, nie stwarzaj okazji szujom Wciąż krążą, wypatrują, dla nich się nie liczy Że.