O czym chcesz poczytać na blogach?

Marilyn monroe

Moda - to co nas ekscytuje !

   Projekty”
 • poniedziałek, 19 lipca 2010
  • Marilyn Monroe


   Wszyscy pewnie znają piękną i zawsze modną Marilyn Monroe.
   Marilyn kochała modę , ale po za tym była także aktorką oraz piosenkarką. Teraz przeszła do historii , w wielu sklepach można zauważyć ciuchy , dodatki , biżuterię z jej fotografiami. Osobiście mam torebkę z jej sesją zdjęciową..

 • Pełnia szczęścia jest nieludzka... - Onet.pl Blog

  Jednym słowem Japonię. Po prostu coś cudnego mówię wam. Bardzo ucieszył mnie ten podarunek, szczególnie, że ja zawsze chciałam polecieć do Japonii.
  Wydaje mi się, że mama dała mi ten obraz tylko dlatego, że nie chciała żeby nad moim łóżkiem wisiała Marilyn Monroe. Doszłam do wniosku, że upór to u nas w rodzinie cecha dziedziczna :)
  Wracając do Japonii... wydaje mi się, że Japończycy nie zasłużyli na taki piękny kraj w jakim żyją. Po co im to skoro oni nawet nie dostrzegają tego piękna, które ich otacza. Ich.

    mrowka-johnnydepp.blog  

  Jednakże według Hugh Downsa, jednego z najbardziej znanych pracowników tej sieci, ów "marny reportaż" był "staranniej udokumentowany aniżeli wszystko, co stacja zrobiła podczas afery Watergate". Jeden z biografów twierdzi, że w kilkanaście lat po śmierci Marilyn Monroe telewizyjna aktorka Yeronica Hamel, znana później z serialu Posterunek przy Hill Street, zakupiła dom, w którym mieszkała i zmarła Marilyn. Podczas prac renowacyjnych odkryto pęk starych kabli wystających z sufitu. Aktorka wynajęła specjalistę, by.

  My black soul

  Rzęsy (często sztuczne), mocno pomalowane na czerwono usta oraz "zarumienione" policzki. Charakterystyczne fryzury to głównie loki podpięte po bokach, grzywki - koniecznie podwinięte lub w formie dużych loków. Najbardziej znaną przedstawicielka nurtu pin-up była Marilyn Monroe."

  REPKA:
  "Sylwetka w kształcie klepsydry, podkreślona wąska talia, pantofle na wysokich obcasach i dużo pewności siebie – to niezbędne składniki stylu pin-up girls. Pin-upki zaistniały w kulturze masowej już przeszło pięćdziesiąt.