O czym chcesz poczytać na blogach?

Marilyn manson

Zróbcie przejście, nadchodzi anioł śmierci...Marilyn Manson!!! :

To tak : "Nazywa się tak, bo po prostu był piątą osobą, którą zatrudniliśmy. W przyszłości wszyscy ludzie będą mieli numerki zamiast nazwisk." Jak miło.

Dwie pierwsze płyty były tylko niewinną przygrywką dla tego, co szykował światu Manson. Pod czujnym okiem Trenta Reznora, specjalisty od muzycznych rewolucji i emocjonalnego ekshibicjonizmu, powstaje "Antichrist Superstar". Kontrowersje zaczęły się na długo przed wydaniem albumu. Uwagę zwracał na siebie już singiel promujący.Strunę do granic możliwości. Jego słowa i czyny są jednak przekręcane, po to, by pasowały do ogólnego obrazu Mansona jako Największego Zła Ludzkości, który na śniadanie pożera dzieci, a nocami gwałci bezbronne staruszki. "Na nieszczęście dla Ameryki Marilyn Manson jest znacznie potężniejszy i niebezpieczny od Szatana, bo jest prawdziwy. Istnieje tu i teraz i jest czymś, z czym ludzie będą musieli sobie poradzić" - z właściwą sobie ironią skomentował wszystko Manson. Po trzecie, cały szum wokół.

Marylin Manson - Onet.pl Blog

Się płyta jednego ze wspólnych projektów, Black Light Burns.

W 2005 jako basista wspomagał na koncertach hardcore'ową grupę From First to Last, pomagał również w nagrywaniu najnowszego albumu tego zespołu.

Od 2008 roku będzie grał w zespole Marilyn Manson co sam Manson potwierdził w wywiadzie 15 sierpnia 2008 roku.

 

Marilyn (11:03)
4 Lubicie.

Blog Astoi19

Ciemna kurtyna. Było jeszcze widno , a z poza kurtyny słyszałem odgłosy testowanych sprzętów. Aż tu nagle na sali zrobiło się ciemno . Publika zaczęła się wydzierać i usłyszałem intro . Koncert zaczął się piosenką Cruci-Fiction in Space gdzie Manson wyszedł z laserami na palcach i zaczął świecić w całej sali. Fani byli zdumieni i nie mogli się powstrzymać. Przy piosence „ Disposable Teens” tłum mocno szalał popychając się nawzajem i szturchając. ‘”Pretty as a Swastika” fani przygotowali małą niespodzianke dla Mansona. Wydrukowali na kartkach symbole dolarowej swastyki i podnosili ją w czasie trwania tej piosenki. Marilyn Manson założył hitlerowska „czapke” zauważył te kartki i był wzruszony. Przy piosence „Irresponsible Hate Anthem” Marilyn Manson założył hełm na głowę i owinął się Polską flagą. „Four Rusted Horses” Manson.

fallen-angel-girl *O muzyce i zyciu ludzkim - blog4u.plwww.uroki-muzyki.bloog.plno i mam nadzieje ze bedzie komentowac nara!!!

fallen angel girl 9/04/2007 21:05:51 [komentarzy 1] powiedz co myslisz

ojeje

kurcze, chcialam wstawic jakas piosenke Marilyn Manson ale znalazlam Metalica mam nadzieje ze sie podoba :)P.S. moze znacie jakas stronke z muzyka Marilyn Manson na bloga??fallen angel girl 9/04/2007 21:01:20 [komentarzy 0] powiedz co.