O czym chcesz poczytać na blogach?

Marcin najman

All in - blog pokerowy CIECHAN

Baronowi, pieskowi rasy terrier. Ambintny zwierzak już od pierwszego gongu groźnie warczał i szczekał spychając pięściarza na liny ringu. Bojaźliwa postawa boksera wyraźnie zirytowała pieska, który po kilku ostrzegawczych warknięciach rzucił się na Najmana i zaczął drapać go pazurkami. Przestraszony Marcin rzucił się do ucieczki dookoła ringu. Rozbawiona publiczność wspólnie skandowała BA-RON! BA-RON! Niesiony dopingiem piesek uderzył go jeszcze łapką i to wystarczyło, by sędzia techniczny przerwał spotkanie. Zamroczony Najman próbował.

Sex, Kłamstwa i kasety VIDEO

NEINman vs YOUrand 2012-02-01
W obliczu zbiżającej się klęski - z powodu złamania rzęsy - Marcina Najmana z Hardkorowym Koksem, zwracam się do organizatorów walk MMA, KSW i KFC o wyznaczenie Marcinowi przeciwnika, z którym będzie się mógł uporać. Naprawdę apeluję o równe szanse i dlatego proponuję najbliższy pojedynek:

Should I stay or should I go?

Pokrywa Się Z Naszymi Poglądami Politycznymi.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przed manipulacją czasami nie obroni nas nawet świadomość. Doskonałym przykładem jest nadchodząca walka pomiędzy Robertem Burneiką i Marcinem Najmanem, którą zapewne obejrzą miliony, w tym niestety także ja. Co prawda ze sportowego punktu wiedzenia będzie to walka na poziomie bójki pod remizą na wiejskim weselu - wszakże walczyć będzie hardkorowy koksu, który od wielu lat nie może się.

Faul taktyczny - Onet.pl Blog


12 grudnia 2009
"Jeden Najman", Gołota do lamusa

Andrzej Gołota może odetchnąć pełną piersią. Od 11 grudnia jednostką czasu używaną przez polskich kibiców nie jest już „jedna Gołota”, która odpowiada 53 sekundom, a „jeden Najman”, czyli 44 sekundy. Tyle bowiem czasu wytrzymał w ringu z Mariuszem Pudzianowskim Marcin Najman, były dwukrotny wicemistrz Polski w kick-boxingu, bokser (choć Andrzej Wawrzyk pewnie uważa, że to przesada…), gwiazda (pewnie wiele osób uważa, że to przesada...) Big Brothera.
W piątkowy wieczór okazało się, że ciężka.