O czym chcesz poczytać na blogach?

Mapa świata

LOBBY

! Omówiono cel i charakter działań Lobbystek, zaznaczono fakt współpracy z producentami, odnotowano przejawy rozwoju naszej społeczności. Oto kilka cytatów:

Uczestniczki Lobby Biuściastych to przede wszystkim bardzo świadome konsumentki [...]

W swoim asortymencie oraz w jakich godzinach możemy go odwiedzić. Dodatkowe informacje o sklepie oraz opinie jego klientek poznamy dzięki odnośnikom do odpowiednich wątków na forum.  Oczywiście, na Mapie znajdziemy też wszelkie namiary niezbędne do bezpośredniego kontaktu z każdym opisanym sklepem.

Do kogo adresowana jest Mapa?

firnundome blog

Świata, jeszcze z granicami Imperium.
- Salinger, przynieść jedną z tych wielkich ćwiczebnych map. Musimy wiedzieć, co się dzieje i gdzie…
Salinger przyniósł mapę wielkości dużego stołu i rozwiesił ją obok mapy świata.
- Zaznaczamy najgorętsze punkty- zarządził Varthens, biorąc szeroko stalówkowe gęsię pióro i maczając je w czerwonym atramencie.
- Nevsanga, Begina, Alcidion, Skrew, Allega…
- Wzdłuż rzeki Noveliniel…- powiedziała cicho Yvenne, opierając się o blat katedry- Duniach, Nurtasare… I pomniejsze wsie…
Umilkła nagle, wytrzeszczając oczy na mapę.
- Myślicie, że dojdą do Ataranto…?- Spytała nagle. Wszyscy spojrzeli na nią, jak rażeni gromem.
Salinger westchnął z rezygnacją i usiadł w pierwszym rzędzie audytorium.
- Przegląd wojsk!- Krzyknęła.

HARRY POTTER I TAJEMNICA SAFRANO

Nagle ponownie nawiedziło go czyjeś wspomnienie. Tym razem był w jakiejś ciemnej jaskini. Wszystko było ciche i spokojne. Popatrzył na mapę, którą trzymał w ręku. Stuknął różdżką w jakiś punkt pod górą "Dromanie" i mapa natychmiast zbliżyła obraz na ten punkt. "Więc to tu - pomyślał - jestem coraz biżej i zmierzam w dobrym kierunku. Tylko, że na tej mapie nie ma miejsca ukrycia pucharu. I jak mam go teraz zniszczyć? Przecież muszę to zrobić,.Gdzie jest ta góra i zniszczyć horkruksa!
Zbiegł po schodach i wpadł do swojego pokoju. Na stoliku leżał tależ z zimnymi grzankami z szynką. Harry chwycił jedną i wybiegł z sypialni.
- Pani Waesley, czy są tu jakieś mapy świata? - zapytał wbiegując do kuchni
- Tak, na strychu na czwartym regale od prawej. A po co...
- Mam zadanie na... eliksiry. Mamy wiedzieć, gdzie jest morze w którym rosną sromnitki - wymyślił Harry, nie mając pojęcie, co to.

Turystyczna Konserwa

Się ze stroną są -

- Dział “Wpisy”; teraz dzięki rozwijanemu menu, mamy wszystko w jednym miejscu, nawigacja pomiędzy poszczególnymi wpisami jest łatwiejsza.

- Dział “Mapy”; szczególnie strona mapa świata na której można wybierać wpisy ze względu na ich położenie na mapie. Jeśli będzie chciał ktoś poczytać sobie tylko o konkretnym miejscu, nie musi przeczesywać całej reszty wpisów, które czasem mogą mieć inną nazwę niż.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

    World revolution, mafia farmaceutyczna, EHEC Coli
  • Mapa Gości

  • GRN – Gminna Rada Narodowa (obecnie : samorząd gminy- rada gminy) Zmieniono tak dużo, by w efekcie nic nie zmieniać, z jednym wszak istotnym wyjątkiej; by z mapy świata znikła Polska.
    Jako społeczeństwo jesteśmy organizowani na wzór pruski…

    Po 22 latach tzw. przemian powróciły w nowym.