O czym chcesz poczytać na blogach?

Manuel neuer

Bo Sport to moje życie - Onet.pl Blog

Rodzime zespoły, które z roku na rok są coraz to silniejsze. Wracając jeszcze do samego Euro to Niemcy sięgali po główne trofeum trzykrotnie, ostatni raz w 1996 roku. Oto moja ekipa:


Manuel Neuer - były piłkarz Schalke 04, gdzie nawet był kapitanem, jednak zmienił barwy klubowe na Bayern Monachium, przez co został znienawidzony zarówno przez kibiców bawarskiej drużyny jak i tej z Zagłębia Ruhry. Ach ta niewdzięczna rola piłkarza.... :) Manuel uchodzi za jednego z najlepszych i najprzystojniejszych bramkarzy na świecie. :)

Philipp Lahm - świetny boczny obrońca. Kapitan Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec. Wyjątkowo odpory.

FC Schalke 04

            Obrońca
28 » Markus Heppke                          Pomocnik
29 » Manuel Neuer                              Bramkarz
30 » Dennis Lamczyk            .

Dwa razy 45 minut

Podobnym poziomie, jedak faworytem dla mnie będzie zespół z Portugalii. Głównie na postać Quaresmy, który pewnie długo w Porto nie zabawi. Jeśli chodzi o ich rywali to...to właśnie co? Sądzę, iż jasnym punktem będzie młody goalkeeper Manuel Neuer. Liczę także na występ Kazimierczaka.

b) Arsenal vs Milan

Czyli 'mój mecz pokoleń'...mecz, który rozegrał się w mojej chorej wyobraźni, będę ogldał na żywo.

c) Lyon vs Manchester Utd

Beznema vs.

Blog keyzii

(T. Mueller), 1:1, 1:2 dla Urugwaju, 2:2 (M. Jansen), 3:2 (S. Khedira). W wczorajszym spotkaniu zabrakło takich gwiazd jak Miro Klose ( problemy z kręgosłupem), Philipp Lahm, Lukas Podolski (epidemia grypy...jak dla mnie wysoce podejrzana), Manuel Neuer ( ustąpił miejsca dla Butta). Niestety Miro nie pobił rekordu Ronaldo na strzelenie największej ilości goli w zagranych mundialach... już nie będzie miał takiej okazji. Kolejnym rozczarowaniem jest.