O czym chcesz poczytać na blogach?

Manu chao

conejo infernal

Takie, które pozwalają na pobieranie wybranych albumów ze swojej dyskografii. Jednym z nich jest Che Sudaka - ich najnowsza płyta, "Tudo e Possible", do pobrania tutaj.

Na koniec coś specjalnego: "Sibérie m'était contéee..." czyli najtrudniej dostępna, bo wydana tylko we Francji i Hiszpanii  płyta Manu Chao. To wyjątkowe dzieło w dyskografii tego artysty, z którym warto się zapoznać aby odkryć inne, spokojne oblicze Manu śpiewającego tylko po francusku. Płyta do pobrania i odsłuchania tu.

Zapraszam do odwiedzania stron muzyków, ściągania ich płyt i słuchania. Wesołych Świąt!


infected

Obok mnie w autobusie i powiedzieć mu, że jesteśmy już w P. żeby nie przespał swojego przystanku. tego też nie zrobiłam. pomyślałam, że mogłoby mi być głupio, gdyby... (i tu wiele różnych wersji)

chapter -5-
***

kiedy ja się nauczę pisać pełnymi zdaniami?

KONIEC CZĘŚCI PIERWSZEJ

manu chao - mi vida

'sometimes I dream about reality, sometimes I feel so down, sometimes I dream about a wild, wild world... tonight I say - one day... one day my dreams will be reality'
manu chao - mr. bobby

2004-09-09 01:25:04

tu quieres que te cuente cuento... pues yo te lo cuento. - Onet.pl Blog

Znajdowali się w niewielkim, ciasnym poddaszu na obrzeżach São Paulo. On siedział przy biurku, próbując wypełnić papiery potrzebne do uzyskania wizy na dłuższy pobyt w Gwatemali, Ona leżała na materacu, cierpliwie malując paznokcie i wsłuchując się w głos Manu Chao. Co jakiś czas wyjeżdżała pędzelkiem poza płytkę paznokcia, komentując to zirytowanym sykiem, wywołującym na jego twarzy delikatny uśmiech. W pewnym momencie schował papiery do tekturowej teczki, odłożył pusty kubek do wypełnionego naczyniami zlewu i, cały czas podśpiewując pod nosem „o minha maconha,.

orbitowanie-bez-cukrublog

Przejrzeć, wybrać, zaprezentować...ale wyjątkowo nie mogę się zebrać.
Ostatnio staję się chyba coraz bardziej sentymentalna. To przez te wszystkie zbiegi okoliczności, które bardzo szczególnie przypominają mi różne wydarzenia.
W lipcu Manu Chao! Nie chce mi się przeglądać wszystkich moich notek na blogu, ale jestem przekonana, że koncert Manu Chao umieściłam na jakiejś liście rzeczy, których chcę doświadczyć zanim umrę.Nieźle, ale umierać narazie nie chcę.

skomentuj (0)
2006-03-25 13:52:24 >> I feel a thunder in my heart

Ah nie wiem dlaczego ogarnęło mnie takie uczucie...Tak bardzo chciałabym spotkać niedoszłą miłość z przed kilku lat...Mam.