O czym chcesz poczytać na blogach?

Manta

Nasze rachunki za prąd zrobiły się...Takie małe!

- zapytał Yoh.
-Weź kalkulator i policz, to się dowiesz - powiedział Manta z rezygnacją w głosie.
-Kalk-wat-tor? Co to jest? - zapytał Amidamaru. Ponad sześciuset letni duch samuraja, który nie ruszał się przez ten okres czasu ze Strasznego Wzgórza, mógł przecież nie wiedzieć czy jest kalkulator.
-To taki przyrząd do liczenia. Takie liczydło, tylko nowocześniejsze. Jak wrócimy, to ci pokażę - oznajmił wesołym tonem Yoh.
-Nowoczesne liczydło? Świetnie! Z czego to się robi? Z drewna? Z kamienia? - zapalił się Amidamaru.
-...z plastiku - przewrócił oczami Manta.
-Acha... - samuraj wydawał się lekko zbity z tropu. Przecież nie wiedział, czym jest plastik.
-Okej, potem ci to wszystko wyjaśnię. Mamy w domu encyklopedię. Jeśli chcesz, to możesz ją czytać, to dowiesz się wszystkiego, czego będziesz chciał - powiedział Yoh.
-Wszystkiego? To ta encyklo-cośtam to zbiór ogromnej wiedzy? Przepowiedni? Czy to źródło nieskończonej władzy nad przeznaczeniem?
-Eee...No więc... Tak nie do końca. To po prostu książka, w której jest opis współczesnego świata. - tłumaczył Yoh, po czym pocieszająco dodał: - Ale nie martw się,.

Hard live Asakura twins - Onet.pl Blog

Patrząc na niego niepewnie. Chyba się nie rozmyślił? Nie chciałby by być tu zostawiony, w innym wymiarze, z świadomość że Yoh cierpi a on nie może mu pomóc.

-No co?- zapytał niewinnie długowłosy, uśmiechając się przy tym bezczelnie.

-Ale Yoh.. dlaczego zwolniłeś?- zapytał robiąc krok w jego stronę.

-A co to za różnica, czy pocierpi trochę dłużej czy nie?- mruknął z czystym rozbawieniem, po czym ruszył ponownie powolnym krokiem. Manta patrzył na niego takim wzrokiem, jakby sam nie wierzył w to co słyszy. Może żartował? Chciał sprawdzić jego reakcję? Jednak nie. Wyraz jego twarzy nie zmieniał się, a wręcz przeciwnie uśmiech pogłębiał się, po czym spokojnym krokiem minął go, czerpiąc satysfakcję z okrzyków bólu Yoh, które było słychać co chwila w całej okolicy. Niski człowiek zacisnął swoje drobne dłonie w pięści. Przegryzł mocno dolną wargę, i odwrócił się za nim, z wściekłością patrząc na długie, brązowe włosy powiewające na wietrze. Drugi raz nie pozwoli, aby Yoh cierpiał. Za dużo razy to.

Best555

Jedna kłótnia musi zaprzepaścić nasze relacje od paru lat . Przemyśl to jeszcze . Nie chcę stracić takiej super kumpeli jak ty . To co ty na to , aby się pogodzić ? - To właśnie proponuję !!! Jeżeli pokłócicie się z przyjaciółmi to mam radę =
                               " Lepiej jest się pogodzić niż zaprzepaścić lata przyjaźni " 
Oto moja rada , ale jeżeli wolicie swoje wersje nie obraże się XD 

Boom ! I gotowe . Notka wysłana ! Pisała =
Manta :*
PS
                        " Jeżeli macie jakieś problemy , piszcie do nas my wam pomożemy "

Komentarzy: 1 2011-08-30  Menstruacja (miesiączka, ang. period, łac. menses);.

Anna Kyoyama

Kyoyama : Hm ... No to mów czego chcesz ...
Zick Asakura : To naprawdę nic takiego , od teraz jesteś moim posłańcem , chce żeby Yoh dostał tę księge jak najszybciej i chcę żeby ją bardzo dokładnie przeczytał . Księga shamanów zawiera wielkie tajemnice , które Yoh musi poznać , żeby stał się wystarczająco silny , jak już ją przeczyta osiągnie swoje najwyższe możliwości , a potem wreszcie będzie mógł do mnie dołączyć , razem zbudujemy wielkie królestwo shamanów .
Tamara : A więc to prawda .
Mortimer Manta : Miałem nadzieję , że to tylko plotka .
Anna Kyoyama : Słuchaj Zick , nie masz pojęcia o czym Ty mówisz , Yoh nigdy do Ciebie nie dołączy .
Mortimer Manta : Spokojnie Anna !
Zick Asakura : Ha , ha , ha , wiesz co ? Jesteś urocza , jeżeli naprawdę chcesz zostać królową shamanów to musisz wyjśc za mnie .
Anna Kyoyama : Hm ? W Twoich marzeniach potworze !
Tamara : Firmowy policzek Anny ...
Mortimer Manta : ... zablokowany po raz pierwszy !
Zick.

UŚMIECH DO KOŃCA

   Do wpisu „POMIJAMY INTERESY OGÓŁU ”
 • poniedziałek, 13 lutego 2012
  • ELEKTRONICZNY DIABEŁ MORSKI

   Cieszą mnie wszelkiego typu sukcesy Biało - Czerwonych. I wcale nie kibicuję wszelkim oponentom, czyhającym na upadek naszego państwa.

     Do niedawna nad Wisłą Manta kojarzyła się wyłącznie z ,,diabłem morskim”, czyli największym przedstawicielem ryb chrzęstnoszkieletowych.  Jednak od 1998 roku działa w Polsce - z roku na rok coraz bardziej popularna - Manta Multimedia, czyli producent tanich oraz wysokiej jakości nowoczesnych urządzeń elektronicznych.  Sam dwa lata temu nabyłem - co prawda tylko na prezent - odtwarzacz DVD, który moim skromnym zdaniem bił na głowę tzw. ,,Japończyków”. W wielu samochodach kierowcy posługują się z powodzeniem GPS-ami z logo Manta. A ostatnio hitem rodzimej firmy są telewizory 3D, które na rynku.