O czym chcesz poczytać na blogach?

Manolo blahnik

Cudna Stopa

Zainteresowały słowa wypowiedziane przez Manolo Blahnika, że zakup najseksowniejszych szpilek, jakie są w sklepie, może być dla kobiety lekiem na złamane serce. Nic tak bowiem nie podnosi samopoczucia i samooceny kobiety, jak dobre szpilki na nogach…

Pan Manolo nie tylko projektuje buty, także osobiście nadzoruje ich produkcję – perfekcjonizm w pełnej krasie. I nie ma się co dziwić, że kobiety szaleją za takimi butami, choć niektóre moga o nich tylko pomarzyć… Ale marzenia dobra rzecz.

Się marzy, żeby takie buty powąchać… Jak gdzieś dorwę sklep z “Blahnikami”, to wejdę i zagłębię w takiej szpilce swojego nosa. To będzie niezapomniane doznanie…

Tagi: Manolo Blahnik, szpilki, Wielcy Szewcy, złamane serce

Lookrecja Fashion

Rzędach na pokazach mody największych projektantów.

„Anna Piaggi to prawdziwa ikona, kobieta z własnym niepowtarzalnym stylem. Jest kreatywna, ekscentryczna i nieprzewidywalna. Kochamy ją!” – tak mówią o niej duet Dolce & Gabbana, a Manolo Blahnik uważa Piaggi za  „ostatni wielki autorytet sukienek”.

W 2006 roku Victoria  and Albert Museum w Londynie zorganizowało wystawę garderobę Anny. Wówczas w jej szafie było 2865 sukienek, 932 kapelusze, 745 koszul, 399 żakietów, 289.

Świat mody - bloog.pl

Co dzień chcą wyglądać profesjonalnie,nowocześnie i modnie.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5059551,trackback

Buty Manolo Blahnika

czwartek, 06 sierpnia 2009 16:08

lululu at ownlog '11

Jak o pieniadzach. (Dżentelmeni robią pieniądze, ale o nich nie mówią!)


Kiedy oglądam "Seks w wielkim mieście", to jestem nowojorczykiem. Jedna godzina odprężenia w tygodniu to trochę mało. Dobre i to, bo w poniedziałek shoes by Manolo Blahnik to zwykły kapeć trącony rydwanem czasu, New York Times to dziadziejąca wyborcza, a Mr. Big po prostu nie istnieje.


Wszystko ma tu swój substytut - realny lub wydumany. Te wydumane są najgorsze, kiedy zaczynają się wdzierać.