O czym chcesz poczytać na blogach?

Manchester city live

Farewell, My Lovely

Miles or more
        We'll still go moving away from home
        Without a care

  Some of my friends live up North, too
  If you like a longer trip
  All you've got to do is put your foot hard down to the floor
  We can call on people I know in Newcastle
  Or maybe in Glasgow
.We'll go moving away from home
        Without a care

  I'll tell you what
  Why don't we cross the city limit
  And head on down the end of 62
  It's only thirty nine miles
  And forty five minutes to Manchester
  And that's my birth place, you know

        Driving away from home
        Thirty miles or more
.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Kibice The Blues mieli w ostatnich latach powody do zmartwień - mimo wsparcia finansowego Romana Abramowicza ani razu nie udało im się wygrać Ligi Mistrzów, a ostatnie trzy tytuły mistrzowskie w Premier League zdobył Manchester United. W zakończonym właśnie sezonie los się wreszcie odmienił, a Chelsea sięgnęła po podwójną koronę. A zemsta jest daniem, które najlepiej smakuje podane przez... kabel telefoniczny.

W weekendy.

O sprawcach włamania do sieci call center Manchesteru United wiadomo tylko tyle, że byli sprawcami włamania do sieci call center Manchesteru United oraz, zapewne, fanami The Blues (choć różne afiliacje z Manchesterem City też nie są wykluczone). Atak na szczęście (dla MU) szybko wykryto, także kibice byli narażeni na szczególnie im niemiłe wykonanie przeboju Queen zaledwie przez godzinę - pomiędzy 14.00 a 15.00.

Można z tego.

Jak A Kind of Magic, One Vision (napisanego po „Live Aid”), oraz I Want It All, aż po kontrastujące pod względem nastroju, przejmujące i głęboko osobiste ballady jak Is This the World We Created . . . ? czy Who Wants to Live Forever.

Tym, którzy kolekcjonują wszystko, co dotyczy Queen, płyta sprawi z pewnością wiele przyjemności dzięki temu, że prezentuje interesujące tło historii zespołu oraz zestawienie wyjątkowych utworów. Na.

Crash: Wypadki i katastrofy

13:25, aktyw
Link Dodaj komentarz »
Kielce
Lazio Rzym
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
Liverpool FC
Manchester City
Manchester United
Polonia Warszawa
Real Madryt
Ruch Chorzów

BICYCLESHOT taki tam sportowy blog

Zadanie, żeby dobrze wypaść na obu arenach. Paradoksalnie wydaje się, że łatwiej będzie o sukces w Lidze Europejskiej niż na własnym podwórku. Na razie trzeba jednak gonić Koronę, Górnik i Widzew, co nie brzmi tak dobrze jak Manchester City i Juventus. Po drodze, w czwartek kolejny cięzki test - Red Bull Salzburg.

Tagi: kriwiec Kucharczyk Legia - Lech Mezenga Rybus.

Bolączki gorączki

Na koniec coś pozytywnego. Lech rozgrzał całą Polskę meczem z Juve i już jest wygranym w europejskich pucharach. Wystarczy, że zagrają jeszcze jeden taki mecz np. z Man City i będziemy o nich pisać kolejne kilka lat, jak o Wiśle z Schalke. Świetny Rudnevs ma szansę na jeszcze większe wypromowanie siebie, a Lech na kolejne dobre pieniądze za młodego napastnika. Cieszę się, że piłkarze spełnili.

Jakieś medale i podkręciłą jeszcze bardziej zainteresowanie, bo wyścig seniorek będzie nawet można zobaczyć w TVP Sport. Niestety będzie to jedynie retransmisja do oglądnięcia na stronie telewizji o 21.35 w sobotę. Relacja live tu o 17 czasu polskiego.

Tagi: CCC Polkowice Maja Włoszczowska Mistrzostwa w kolarstwie gorskim Paulina Gorycka