O czym chcesz poczytać na blogach?

Man down

Mój mały koncik anime :* - bloog.pl

Cały czas ciągle padało, kurczę tylko deszcz i deszcz, ale od wczoraj jest bardzo słonecznie. Ostatnio zastanawiałam się czy dalej pisać moje opowiadanie '' Akuma ni fureru'' istwierdziłam, że się nie poddam. Dalej będę was męczyła moimi błędami ortograficznymi i wszelkimi sprzeciwnościami losu. Znalazłam inspirację w piosence Rihanny- Man down. Na polski ''Zastrzeliłam męszczyznę''. Wiem, że dosłownie znaczy to zupełnie co innego, ale na o co kaman było właśnie tak. Czasem takie bity sprawiają, że znajduję inspirację i zanurzam się w zupełnie inną odchłań bez zahamowań. To dobrze mi robi, bo jestem w tym zupełnie szczera i otwarta. Dobra znów mnie emocje poniosły,.

twój tytuł

Na pajdzie chleba :D. Czy mi sie tu nie podoba? Nie. Ciesze sie, ze mam okazje poznac te slynna stolice, gdzie w Metrze i na ulicach graja swietni muzycy, gdzie jest Luwr (nie zeby udalo mi sie dopchac do ubostwianej Mony Lizy - chyba mi za malo zalezalo ;)), gdzie jest Wieza Eiffla i Champs Elysee, gdzie jesli sie dobrze przeszuka przewodnik mozna odnalezc tez wiele innych ciekawych, mniej znanych, a zatem tez bardziej klimatycznych miejsc ;). Szczesciara jestem. Ale mimo.Wypadem miedzy nasze piekne polskie szczyty. Ale jak sie nie da, to trudno. Tylko wtedy bede musiala znalezc jakis sposob zeby odpoczac w W-wie... ;)
skomentuj (11)


2005-08-28 19:24:53
...MAN DOWN!...
Jakiś czas temu na antenie TVP pojawił się sensowny i całkiem przyjemny spot wyborczy Donalda Tuska, w którym wypowiadała się o nim głównie jego rodzina. Podziałało. I co ujrzałam wkrótce? Na mieście nagle.

I'm in love with myself

W programie au-pair... Pisałam na fali jakichś przebłysków i byłam na koniec pracy taka z siebie zadowolona, jak nie wiem co! :D nieskrommnie, ale skoro DOSTAŁAM 2 POZYTYWNE ODPOWIEDZI z czego jedną w ciągu zaledwie jednego dnia to chyba o czymś świadczy, prawda?? Jedna z nich jest prawie pasująca do moich obecnych planów na przyszłość, dwa mankamenty: preferowany okres pobytu to od 9-24 m-cy, a ja zamierzam złożyć papiery na studia (Uniwersytet Opolski: filologia angielska i inżynieria środowiska)[mamuśka się ucieszyła, że idę na studia i myśli, że sobie z głowy wybiłam pomysł z wyjazdem, ale ja i tak zrobie swoje]dlatego też według moich kryteriów preferowany okres pobytu to.

2005-02-25 23:12:13
When a man loves a woman


...can't keep his mind an nothin' else
He'd trade the world
For a good things he's found
If she is bad, he can't see it
She can do no wrong
Turn his back on his best friend
If he puts her down...

When a man love a woman
Spend his very last dime
Trying to hold on to what he needs
He'd give up all his comforts
And sleep out in the rain
If she said that's the way
It ought to be...

When a man loves a woman
I gie you everything I've got
Try to hold on
To your precious love
Baby please, don't treat me.

~~Moje myśli, moje słowa~~

If you're looking at my...
I'm a do my thing while you're playing with your...
Ha, ha-ha, ha-ha, ha-ha

Every boy's the same
Since I been in the seventh grade
They been trying to get with me
Trying to (Ha, ha-ha, ha, ha-ha)
They always got a plan
To be my one and only man
Want to hold me with their hands
Want to (Ha, ha-ha, ha, ha-ha)
I keep turning them down
But, they always come around
Asking me to go around
That's not the way it's going down

'Cause they only want
Only want my ha, ha-ha
Ha, ha-ha
Only want what they want
But, na, ah-ah
Na, ah-ah

[Will.I.Am]
It's funny how a man only thinks about the...
You got a real big.