O czym chcesz poczytać na blogach?

Mambo no 5

KindziukEliza // Your first source for everything Eliza Kindziuk Fansite - Onet.pl Blog

Piąty odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz" na żywo

Wyemitowany: 13 maj 2009

 

W tym odcinku była wojna płci. Wygrali chłopacy. Nasza Eliza zatańczyła w tym odcinku Mambo, a jej partnerem był Kuba. Taniec nie wyszedł im najlepiej, dlatego byli zagrożeni. Bardzo się zdziwiłam decyzją widzów, ponieważ uznali, że Eliza zatańczyła najgorzej, dlatego też odpadła. Szkoda. Od początku liczyłam też na Julie więc mam.

Poniżej. Jest też inny filmik, na którym tancerze mówią o swoich duetach. Możecie go znaleźć również poniżej.

 

. Muzyka

Duet; Afromental & Andy 'Stewlocks' Ninvalle - "Mambo no. 4"

Solówka; Carol Woods & Timothy T. Mitchum - "Let It Be"

 

. Wideo

1. Opening

2. Taniec Elizy i Kuby

3. Solówka Elizy

4. Taniec dziewczyn

5. Eliza i Piróg o magii w "YCD"

6. Tancerze o duetach

 

 

 

 

5 || skomentuj

Życie jest zbyt ciężkie, żeby przykładać do niego wagę

Właściwy koncern. Ojciec wie przecież swoje. Jak już się zaczęła kłótnia to oczywiście nie obyło się bez wyliczenia wybryków sprzed miesięcy, że komoda nie pasuje do pokoju, że burdel mam wszędzie, że rozmawiać ze mną nie można, że butów nie wycieram, że jestem bezczelny, że to, że siamto. Istna Sodoma i Gomora.
Mama natomiast irytuje mnie szczególnie swoim.Przy garach poświęcić na jakieś szaleństwo to ona żyje w kuchni, jak w jakieś klatce.
Nigdy rodzice nie stawiali mi żadnych zakazów, warunków, szlabanów i nie machali mi przed nosem żółtymi kartkami. Wychowali mnie w sferze dobrego tłumaczeń i przyniosło to chyba oczekiwane efekty - kulturalny młody, super chłopak (obędzie się bez braw za skromność). W tym.Bądź mocno undergroundową scenę walkmanowego grania. Nieprawdaż?
skomentuj (3)


2004-03-17 19:54:32
Pamiętacie teledysk do piosenki „Mambo no. 5” ?
Pan z hitlerowskim wąsikiem tańczy wokół grzeszno ubranych panien. A może na odwrót? One, dzierżąc w dłoniach trąbki tańczą naokoło wspomnianego pana. W każdym.

Harry Potter i Bractwo Ognia - Onet.pl Blog

Witam was moi kochani! Tak wiem, że to jest okropne jednak jeszcze nie mam dal Was nowej notki! Jednak mam dla was bardzo przyjemną wiadomość! Otóż z moją koleżanką Anetą założyłam bloga z jednoczęściowymi opowiadaniami. Zapraszam Was na niego.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Driada(treść i ilustracje);
 

To Myśli Są Tym, Co Szczęśliwie Lub Nieszczęśliwie Układa Człowiekowi Życie

:). Świr poszedł do kąta i nie rzucał mi się w oczy ze swoją Kathriną :P. Piotrek to zazdrośnik, ale i tak fajnie tańczy :D. Powinnam zacząć dużo ćwiczyć i jeść magnezu, bo skurcze w nogach nie dawały mi spokoju przez całą noc, nawet jak już próbowałam zasnąć w ramionach partnera. Dziubani pojawiła się w różowym kostiumie i tańczyła walca metr ode mnie, czym.Teraz modnym kolorze zburaczałej marchewki (żadna aluzja ;] ). Koń nie miał czarnej koszuli (a buuuu). Szatniarz wypił mu 0,5l, które u niego zostawił, bo SSmani go przeszukali, ciecie jedne. Mam ochotę na kakao. Podłogi w Kicermanie są brudne, stopy musiałam domywać u Aśki. Dostałam kawałkiem kurczaka w sezamie w ramię. Po czym zjadłam inny kawałek (po 1 mandarynce i 1.Siniak, reszta boi się wyjść i się chowa gdzieś po kątach. Moje sznurki od sukienki bardzo zainteresowały Konia i Piotrka, ciekawe czemu... Przypomniałam sobie kroki foxtrota, jak puścili "Mambo no.5", bo przy tym ćwiczyliśmy w gimnazjum :)))). Spontanicznie udało mi się zagwizdać na palcach lewej ręki, czego do tej pory nawet nie próbowałam (na prawej do tej pory niezbyt mi.A pan "legitymację poproszę" ochroniarz sprzedaje spinki w kiosku na przystanku :).

Małe podsumowanie (tak ku pamięci):
BIO 76% (podst.), 66% (roz.[wolnienie])
POL 59%
ANG 82% (oficjalnie), 86% (nieoficjalnie, babka ucięła punkty za poprawność)

Nitin Sawhney. Muzyka do... (chyba tego samego, co Sigur Rós. Przydałoby się płytę.

jestem gwiazdą ludzi fantazją wyzwalam zazdrość

Ułożyć od nowa. Dobrze, że żyjecie.

morze-moich-srebrnych-lez 2004-09-13 20:34:42
skomentuj (2)


Barcelona
Duże przeżycie. Nie mówiąc oczywiście o pięknie Barcelony. Duże przeżycie wewnętrznie. Poznanie nowych ludzi. Motylki w brzuchu już na lotnisku. Świadomość, że rozmawiam z ludźmi z 49 różnych krajów. Wieczory przy fortepianie. Duży kontakt z Elyse z Australi z Daszą z Ukrainy, z Salvadorem z Dominikany, Viktorią z Meksyku i Laylą z Kuwejtu..Opiekuńczy. To dziwne. Jednak istnieje coś takiego jak chemia. Kilka dni w Barcelonie, naprawdę wspaniałych dni. To niesamowite jak można się ze sobą zżyć. Że tańczy się na zabawie i nie ma się żadnych oporów. Że w głośnikach pobrzmiewa MAmbo no 5 i wszyscy śpiwają: "A little bit of Monica in my live A little bit of Erica by my side..." i Elyse jak ją coś zdenerwuje mówi "O kuwra, o kuwrrra!" i Chinki uczą mnie "Kocham Cię" po chińsku ("ło aj ni") i Layla po arabsku "Ana ahhabbak". Mieszanka.

...Welcome to my world...

Miejsca i do wesołego miasteczka, ale i tak ją nie znaleźli...
Nagle zawył alarm, czyli miasto znów jest w tarapatach...
-Kolejny pracowity dzień- zauwarzyła ponuro Raven. Tytani ruszyli na miejsce kradziezy, tym razem mają do czynienia z Mambo.
-O Tytani, jak miło... Ale chwila wruciła droga Terra, ale gdzie sie znajduje Aqua?
-Nie twój zakichany interes!- powiedziała sucho Raven.
-Tytani Wio!- krzykną Robin. Tytani zaczeli walczyć z Mambo.
-Abrakadabra!- krzykną.Uśmiechneła się Star.
-Tak możemy wracać do domu.- dodała Terra. Tytani ruszysli do wiezy. W wieży każdy zają się sobą. Cyborg i BB grali, Robin był w siłowni, Star pichciła, Raven czytała, a Terra patrzyła jak chłopcy grali...
Tak, normalny dzień, zwykły dzień... Poprostuzwykły dzień Tytanów...
Po jakimś czasie Robin wruciła z siłowni, widać po nim że czuje się o wiele lepiej zanim wchodziła do niej. Pewnie nieźle dawał wycisk.
-Nie dogonisz mnie, ha, jestem na.Gamy!- Juz chciał zakręcić butelką, gdzy nagle zawył alarm.
-A niech to!- wkurzył się Robin żucając butelka o podłogę.- Nigdy nie ma spokoju!

************************************************************
Centróm Miasta godz. 20:50

W mieście rozrabiali zwykli przestepcy (zwykli, bo nie mieli mocy, ani żadnych zdolności). Tytaną zajeło zaledwie 20 minut na schwytanie ich i oddanie w rece policji.

************************************************************