O czym chcesz poczytać na blogach?

Mama i ja

Blog zuzik07

Dziewczynką za niedługo skończę całe 13 miesięcy..;)
Już jak mamusia mnie puści to potrafię sama przejśc pare kroczków.Jak się tylko zoriętuje że nikt mnie nie trzyma to zaraz siadam na pupie.. Mówie już tata, nana czyli mama, dziadzia i dada..  Bardzo miło spędzam czas u dziadków. Jak były upał to mama lała wody do basenu..Jak ja go zobaczyłam to odrazu chciałam do niego wskoczyć, ale musiałam poczekać jak się woda nagrzeje. Albo mama lała ciepłą wodę i.

Saga Rodu Sybiraków

Teodozjusz Drozd ok. 1980 w Gdańsku

Klaudia Drozd (z d. Sawienkowa)

Niewiele wiem o tamtych czasach. Jako dziecko nie interesowałam się tym wiele, a później już na wszystko było za późno. Wiem, że moja mama urodziła się w Kursku (Rosja centralna) w zamożnej rodzinie mieszczańskiej Sawienkowych. Miała jeszcze starszego brata Piotra. Po śmierci rodziców (gdzieś zaraz z początkiem I Wojny Światowej) rodzeństwo musiało sobie radzić samo. Mama,.

bedziemy rodzicami - Onet.pl Blog


29 kwietnia 2011
Dzień z życia kruszynki
Co dzień kiedy mama wstaje, ja również się budzę. Kręcę się, podskakuje, ale ona jeszcze tego nie czuje. Dotyka mojego mieszkania brzuszkowego i jest bardzo szczęśliwa, czuję to. Tatuś wstaje rano, daje mamie buzi i mówi, żeby odpoczywała i nic nie robiła,.
Kupiłam sobie zatem poduszkę motherhood, długa bo 190 cm. specjalna poducha dla kobiet w ciąży. Myślałam, że to coś specjalnie dla mnie, można położyć nogę na nią, ale się chyba pomyliłam. Nie umiem na niej spać. Owszem zasypiam, ale po jakimś czasie ona ląduje na podłodze. Może jeszcze się nauczę.
Dziś jest piękny dzień, upał jak latem. Zadowolona wyjęłam z szafy krótkie spodenki, takie luźne, że bez paska ani rusz....oj kiedy to było... nie zapięłam się.
Też takie luźniejsze ale było to samo. Nie pozostało nic innego jak wejść na allegro :) Zamówiłam sobie piękne jeansowe krótkie spodenki z h&m. Nie mogę się doczekać kiedy mi je przyślą:)

Skarbie za tydzień i jeden dzień Cię zobaczę. Nie mogę się doczekać, odliczam dni. Wierzę, że u Ciebie wszystko ok. Musi być! jestem ciekawa ile urosłaś Kruszynko. Powiedz jak Ci u mamy? czy robię wszystko dobrze, czy może coś Ci się nie podoba? Szkoda, że.

DDA- szansą na bycie wyjątkowym człowiekiem?

Dobrze utkwiła mi w pamięci awantura, która miała miejsce w wigilię miałam wtedy ok. 9 lat. Powodem było to, że mama nie obudziła taty do pracy, a rzeczywistości to tata nie chciał wstać, bo był pijany. Wstał ok. 23 i wściekł się, że mama go nie obudziła, przyszedł do pokoju i zaczął bić mamę. Ja siedziałam niedaleko i mama przewróciła się na moje kolana a tata dalej ją bił byłam wtedy tak przerażona, że zaczęłam płakać, chociaż nigdy wcześniej mi się to w takich sytuacjach nie zdarzało. Potem szłyśmy z mamą kilometr na.