O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mam talent

Seriale Online za darmo

 

90210 | Barwy Szczęścia | Big Bang Theory Teoria Wielkiego Podrywu | Chuck | Czas Honoru | Czysta Krew True Blood | Dexter | Dr. House | Dwóch i Pół | Glee | Gotowe na Wszystko Desperate Housewives | Greys Anatomy | Hotel 52 | Jak Poznałem Waszą Matkę How i meet your mother | Kości Bones | Kuba Wojewódzki | Ludzie Chudego | M jak Miłość | Majka | Mam Talent | Miłość nad Rozlewiskiem | Na dobre i na złe | Ojciec Mateusz | Plotkara Gossip Girl | Private Practice Prywatna Praktyka | Przygody Merlina | Ratownicy | Szpilki na Giewoncie | Tajemnice Smallville | Tancerze | Top Model Zostań modelką | Undercovers | Usta Usta | Pamiętniki Wampirów Vampire Diaries | Zakazane Imperium Boardwalk empire | Życie na fali the O.C |

Marcin

Dobro – to wartości, które mają swoje miejsce w naszym życiu, ale wtedy zapanuje w nas porządek, kiedy na tym właściwym miejscu one się znajdą.

3. Rezygnuj z przesadnych oczekiwań
Najbardziej martwimy się tym, czego nie mamy. Mógłbym mieć lepszy samochód, piękniejszy dom, nowsze meble i zastawę. Podobnie jest w życiu duchowym, gdzie często chcemy mieć talenty i umiejętności, do których nie mamy predyspozycji. Ilu ludzi byłoby szczęśliwymi, gdyby byli w naszej sytuacji:
- my możemy przyjść do kościoła na własnych nogach, a nie wszyscy to mają!
- mamy co jeść, może mniej lub bardziej wystawnie i smacznie, ale nie wszyscy to mają!
- mamy z kim.

Eeeeeeeeee takie tam

Tagi: Afganistan Armia Czerwona msz PIS Ryszard Czarnecki Sikorski
19:16, pe.so
Link Dodaj komentarz »
Dzidzia-piernik i Mam Talent
Tak jak przewidywano, 12-letnia Magda Welc wygrała pierwszy półfinał programu "Mam talent".
Bez wątpienia dziewczynka ma ogromny talent i piękny, mocny głos. Z tym programem czy bez - ma szansę powalczyć o swoje miejsce na krajowej scenie muzycznej. I wszystko byłoby cudownie,.

Tele-show - bloog.pl

 

Mam talent 4 - wszyscy jesteśmy utalentowani, tylko nie wszyscy powinniśmy nasze talenty pokazywać. Być może ten tekst, który teraz czytasz również nie powinien zostać popełniony - ale trudno, stało się. Po raz kolejny będziemy mieć okazję do zobaczenia popisów zawodowców, być może w związku z X-factor w programie nie będą występować piosenkarze, ale to się jeszcze okaże. Czy Polska będzie mieć talent jakiego pozazdroszczą nam wszędzie na świecie? Szczerze mówiąc bardzo w to wątpię.

 Podziel się:
Tagi: tv, show, mam talent, taniec z gwiazdami, x-factor, tzg, famous&fearless

Dlaczego chce Cię poderwać: chce przetrzepać Ci sakwę, czyli zaciągnąć Cię do łóżka

Dlaczego mu się nie uda: nie błyszczy intelektem i ma zbyt mały zasób słownictwa żeby do Ciebie zagadać.

 

 

Mamisynek - bardzo miły chłopiec, który jak sama nazwa wskazuje nadal mieszka z mamą. Ubiera się strasznie obciachowo ale ciuchy kupuje mu mama więc nie możez za dużo oczekiwać.

Dlaczego chce Cię poderwać: chce zrobić z Tobą to co jego mama z tatą, czyli chciałby zaciągnąć Cię do łóżka

Dlaczego mu się nie uda: mama nie odstępuje go na krok, tak naprawdę to ją kocha najbardziej więc i tak nie masz.

Oficjalny blog Sary May - Onet.pl Blog


U nas ludzie ciekawi, z charakterem i z jajami są po prostu eliminowani. Promuje się cichych, skromnych, niepewnych siebie i grzecznych i z tego robi się wartość.

W grze zostają ci niegroźni i mdli, którymi można manipulować i na których można łapę położyć. Polityka jest prosta:lepiej zdusić talent w zarodku, aby się za bardzo nie panoszył. Przecież to naturalne. Nikt nie ma interesu w tym, aby promować Kamila.
Wygra ktoś "czysty-przezroczysty". Nikt przecież nie powie- Kamil tam jest góra złota, a my cię do niej zaprowadzimy. Ty sobie weźmiesz ile zechcesz, bo masz.
Przewyższające A.Keys o parę lat świetlnych jeśli chodzi o umiejętności techniczne. Potężne, czyste  głosy. Chórek grał równorzędne skrzypce a chwilami bardziej oczarowywał publiczność niż Alicia,której nie można przecież odmówić porządnego głosu. To tylko u nas w chórkach śpiewają ci, co to są z”gorszej półki” i mamroczą coś pod nosem. W  chórkach największych wokalistów śpiewają takie głosy, o jakich nam w Polsce się nawet nie śniło. Żadna Polska piosenkarka czy piosenkarz nie dostałby się nawet do chórku podrzędnej gwiazdy w Stanach. A ci co u nas śpiewają w chórkach nie zostaliby nawet zatrudnieni do noszenia jej sprzętu. Chłopak

MiKaAla - Onet.pl Blog

Ustach bić Żyda i każdego geja. Bo żaden gej nie ma prawa być patriotą. Dlaczego? Bo jest gejem i wara mu od wartości katolickich. patriotycznych i solidarnych! A Żyd dlaczego nie może być patriotą? Bo jest Żydem i nawet jeśli tu się wychował i ten kraj pokochał i w tym języku mówi, myśli i marzy, temu krajowi służy swoją wiedzą i umiejętnościami, swoim talentem, to jest Żydem i wara mu od polskiego patriotyzmu!

O, biada ci, biedny kraju, którym rządzą tacy głupcy. Biada ci, młody człowieku, którego cała przyszłość wspólna z tego kraju przyszłością. Biada wam, mądrzy i po swojemu myślący ludzie, którzy dopuściliście do tego, aby tacy właśnie ludzie wami rządzili i decydowali.

Czasem się nie udaje.

O zmęczeniu i nie radzeniu sobie z nawałem obowiązków już dzisiaj pisać nie będę. Niedługo zacznę siebie podejrzewać o obsesję na ten temat. Przecież następny urlop za rok. Nawet jeszcze nie założyłam dzienników, nie skonstruowałam planów pracy i oczekiwanych rezultatów dla każdej z 4 grup, a terminy już gonią! Mam też codziennie po dwie próby, całkiem różnych przedstawień, sobotnio - niedzielne spektakle i dwoje przeraźliwie absorbujących młodych gniewnych w domu. Do tego czwórkę zwierząt domowych. Zakupy (bez kasy- to dopiero sztuka!), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, to, co zwykle robią kobiety, czego mężczyźni nie dostrzegają bo robi się samo. Do.

przyjemnostki

Judith 7 Marzec 2012 o 17:43

Dziękuję, że poświęciłaś swój czas na odnalezienie dla mnie tych linków

Emilie Autumn jest inna. Tworzy muzykę bardziej ciężką, w kierunku metalu, gotyku, podobnie jest z jej wizerunkiem. Na pewno ma talent – zarówno jeśli chodzi o głos, jak i grę na skrzypcach i ogólnie muzyczny słuch, rytm. Jednak nie pociąga mnie ten kierunek muzyczny. Chociaż kocham na przykład głos Amy Lee i całą twórczość Evanescence, ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę.

To,co ujęło mnie w Lindsey Stirling to jest wielka pasja, radość jaką czerpie z tworzenia.

Swojej prywatności, czerpie z niej garściami, niweluje sztuczność, którą (chyba) miałaś na myśli, przynajmniej w jakimś stopniu. Natomiast kwestia w jaki sposób parodiuje (i tak dalej), sztuczna na pewno jest, bo ma wywołać dany efekt, jest tylko obrazem. Ale to trochę inna sprawa.

W każdym razie cała reszta to już sprawa gustu, więc nic więcej do dodania nie mam. Będę Cię obserwować, a nuż znowu pojawi się temat, w którym dodam coś od siebie.

Również pozdrawiam.

Odpowiedz
 • Judith 7 Marzec.

Mam talent 4

....:: Zire RPG ::.... (Blog (18+), może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych)

Go od góry do dołu. Rizu nagle poczuł się nagi. - Nie wiem coś ty za jeden, ale wiedz, że jak coś się chłopcu stanie, demon czy nie demon, poderżnę ci gardło. Mamy sposoby nawet na takich jak ty. I miej nadzieję, że duchy nocne też się ciebie obawiają. Za każdą zaginioną owcę... - Hana uśmiechnęła się bardzo.Pełnym stresie nie mogąc zrzucić z siebie świdrującego spojrzenia Hany i jej towarzyszy z kółka starszyźnianego. Nie było się czemu dziwić. Hana miała niezwykły talent, jeśli potrafiła zobaczyć, że coś z nim jest nie tak. Rizu instynktownie czuł, że przyznawanie się do swojej drugiej natury byłoby błędem. Niech już.

Głowach i nieograniczonych możliwościach.
Chłopiec roześmiał się.
- Trudno. Nie teraz to kiedyś, ale na pewno się zjawi!


2007-05-04 00:26:13 skomentuj (53)Bronka & Rizu + widownia, 3 godziny po zmierzchu; 50


Bronka cierpiała na.

emerka.blog.pl - tu nie ma klamek, tu nie ma drzwi..

Braciszek się zmartwił, ale laskę wanilii przyniósł. Może poderwał jakąs, ja wiem?? Nie pytałam.
A tiramisu dobre wyszło, dumna jestem i już. Mój ukryty talent kucharski znów ujrzał światło dzienne.
I przepiękne tiramisu dostało się mojej Mamie w prezencie. Zjadła tylko dwa maleńkie kawałki, ale mi.

Myśleć, czy nie wrócić na to stare, z drzewkami.

Mogę się zająć wyglądem. Jednak chyba nie będzie to wyspa. A i zmiana nie nastąpi w tym tygodniu. Mam parę klasówek, muszę ćwiczyć do egzaminu do szkoły muzycznej. Zaraz jadę oddać dokumenty...

Hakuna matata!


PS. Ale w WS postaram się być, chociaż nic nie obiecuję.

kompania eMeRki
2003-05-12 13:24:51
skomentuj (8)


huhuha, huhuha, nasza zima zła

My się zimy nie boimy, dlatego.

"Nim sama zgasnę, sama zginę"

Do pracy, nawet nie potrafię dobrze posprzątać pokoju. Nie gotuje, mimo że bardzo to lubię i potrafię, ale przerażają mnie stosu naczyń do zmywania. Moim talentem jest umiejętność pisania i mówienia. Często jest tak, że nawet kiedy nie mam racji obracam to tak, że druga osoba wątpi w swoje zdanie. Moja rodzina.Do sąsiada. <Może znowu się kłócą, ale będzie opowiadania koleżanką z koła różańcowego.> Ech, nie nawidzę innych, nie lubię siebie. Tak jak mam w opisie-uważam siebie za ideał którym nigdy nie będę. Mam za wysokie mniemanie o sobie. Uważam to za zaletę, w końcu nikt nigdy nie będzie mnie.
Jest do dupy...ciągnie się za nami przez całe życie. Bu...do zobaczenia!!


I'm no angel with my selfish pride But I love you more everyday. . .


...depresja?!?!?!...

Hmm czyżby mnie wkońcu dopadła??
W szkole nudy i to wielkie, a jak mam usiąść do lekcji i coś zrobić to booooże. W almie muszę powiedzieć, że też nienajciekawiej!Zawsze taka ochota, a teraz dupa. Nawet pewien chłopak i jego.
...oporność...JEst coraz gorzej!Do czego to doszło, żeby dwa przykłady z ćw.1/163 z matmy robić 40 minut - to skandal!!Mój mózg odmawia posłuszeństwa - potrzebuje odpoczynku od zaraz!Ja chcę ferie już dziś!!!!!
Kto jest zaaaa?:*


"I used to have an open mind, but my brain keep falling out"

2005-02-09 18:45:25 skomentuj (1)


...ukryty talent...- wiersze wymyślam na poczekaniu, ale nigdy nie spisałem...
- szkoda:D
- ale ja nie lubię.

Mam talent online

.+*`*+.Blog o zwierzętach , zamówienia , i inne rzeczy.+*`*+. - Onet.pl Blog

Pierwszym miejscu, teraz widzę, że to się zmienia!

Notki będą teraz skromniejsze i nieco rzadziej! I nie czepiajcie się

mnie, że mam blog z zamówieniami, a nie robię zamowień!!

Próbował ktoś kiedyś z tych piszących komentarze robić szablony

innym??.

Krysia chciala, żebym zrobiła rymowaną notę...

Zrobię, ale nie dokładnie w tym sensie... ;p Wiele osob uważa,

że ja mam jakiś talent... Ja osobiście uważam, że zrymować kilka słów,

to nic wielkiego... Ale cóż, sama nie wiem... Napiszę wam teraz 3

.+''+.Gierki.+''+.
 •  Moje Gry
 • Po Szkole
 • Miniclip
 •  Maxior
 • JEJA
 • Gry Online
 • Cvr
 • Boja
 • Netbus
 • Kaka

...nic nie wiem, prócz, że pachną bzy... - Onet.pl Blog

linki

 • Chwyty
 • Anne Geddes
 • uwierz w anioły...
 • Wiersze Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej
 • Cytaty
 • Bosko
 • Siatkówka
 • Słowniki online
 • Grono.net
 • Swahili- podstawy
 • Michał Rudaś

Tytułowe zmiany?

hmm.. coś się we mnie zmieniło.

porządkuję sobie życie (nie mylić z szufladkowaniem).

już wiem, co jest dla mnie ważne i mam nadzieję, że ta hierarchia się nie zmieni, bo tak jest dobrze. Zmieniłam również podejście do życia.

odkryłam (może już wcześniej, ale dopiero teraz sobie to uświadomiłam) osobę, która może bardzo dużo zrobić dla polskiej muzyki. Niektórzy wiedzą o kogo chodzi (pozdrawiam Olciu) :P

Ale serio, widzę duuuuże możliwości i ogromny talent tej osoby.

 

 

W weekend pojechałam na Spotkanie Młodych w Lednicy.

Było wspaniale!!! Nie wiedziałam, że.

Blog th111

Zespół, który bardzo lubię.

Jaki jest twój największy grzech?
Bill: Mam obsesję na punkcie kontroli. To moja niewątpliwie negatywna cecha, ale jednocześnie jedna z najlepszych. To idzie w dwie strony. (W sensie, że czasem może być przydatna, a czasem może szkodzić).
           Spiegel.de: Nastoletnie talenty
7. Część 1: 2005: Bill i Tom Kaulitz, 16, stali się pop gwiazdami

Tam gdzie się pojawią dziewczyny skrajnie rywalizują w zawirowaniu krzyków. Bill i Tom Kaulitz osiągnęli.
Niemieckie nastolatki. Tokio Hotel zostało niedługo po tym obsypane prezentami i nagrodami.

Odtąd zmieniło się ich życie. Szkoła została szybko zapominania, uczyli się teraz poprzez szkołę online. Muzycy z Tokio Hotel są teraz międzynarodowymi gwiazdami. „Czasami ktoś musi mnie uszczypnąć, żebym mógł uwierzyć, że to wszystko dzieje się na prawdę”, mówi Bill.
.