O czym chcesz poczytać na blogach?

Malmsteen

siol blog

Sie zmienilo w ciagu tygodnia i bardzo sie ciesze :) Mam nadzieje,ze tak juz zostanie... Czytalam w tym tygodniu piekne opowiadania Gogola i jestem zachwycona! Smialam sie glosno...by siol | 2005-06-11 23:51:35 | skomentuj! (2)


fdhbsdfgfdvgdghg
W ciągu czterech dni byliśmy na grillu trzy razy :) Mimo tego,że padał deszcz dobrze się bawiliśmy i było śmiesznie. Pomijając jedno przykre wydarzenie :D bleee Dziś wujek Piotrka dostarczył do tego domku GÓRĘ drewna i zaczną się ogniska , w dodatku ten sam wujek chce przywiezc tam przyczepy i jedna z nich pomalowac dla mnie na rozowo :) hahaha A w sobote jadziemy do Katowic na koncert Yngwie'go Malmsteen'a :) Życie jest piękne ( muszę się uczyć na egzaminy i czasem się nie dogaduje z Pepe...)

by siol | 2005-06-15 18:35:05 | skomentuj! (4)
cudowny czerwiec
Wyniki matury ( złe i dobre zarazem ) , egzaminy, jestem zabiegana , zdenerwowana, zmęczona. Dzis Pepe zrobił dready i super wygląda. Czytam "Doktor Żywago" i nie wiem jeszcze co myślę o tej ksiażce. Chyba nic nie umiem na filologie rosyjską ( czytałam tylko Gogola, Pasternaka, Czechowa , Bułhakowa, Dostojewskiego i Tołstoja) ale z historii i kultury Rosji raczej marnie... Jedynie to czego sie uczyałam na lekcjach. Ale czytam ciągle ksiązkę na psychologie i na biurku mam stertę.

Lyrics - Onet.pl Blog

 łzy znalazły mnie słabą tak..."

Closterkeller

 

 

"Czasem wolę być zupełnie sam ,

bezradnie tańczyć na granicy zła"

 Coma

 

"Sen...niech porwie mnie stąd,

 ból, zniknie gdy zniknę ja... "

Bracia

 

"Shades of night, fall upon my eyes

 Lonely world fades away"

Yngwie Malmsteen

 

"Tomorrow will take us away"

Chociażby w komentarzu :)))
A jeśli nie zajrzę w czasie wyjazdu to po powrocie zajrzę na pewno ;P :)))
Wracam 19.
Jutro mam pociąg o 6:10 i jakoś tak wpół do 6 powinnam wyjść z domu więc powinnam wstać o 4:30 więc doprawdy nie wiem co ja tu jeszcze robię zamiast spać!!! ;)))))))))))))
Big :* na 9 dni dla Was wszystkich!! :)
skomentuj (11)


2003-08-21 00:19:47
Kraków itp...
Jak już zauważono: wróciłam. Jedno jest pewne: Tęskniłam. Jak było da się powiedzieć krótko: było rewelacyjnie, cudownie, bosko!
Wnioski z podróży:
1) W pociągu najlepiej słucha się "Low man's lyric" Metallicy i Yngwie Malmsteen
2) Tego samego (plus kilku utworków Pidżamy Porno) świetnie się słucha leżąc na tarasie przy domku letniskowym przyjaciółki w górach i patrząc na księżyc w pełni i gwiazdy
3) To samo (plus Deep Purple i Dezertera) najlepiej dać do posłuchania przyjaciółce kiedy chce się ją przekonać do słuchania metalu, punku i im podobnych ;)))))))))
4) Kiedy radośnie uśmiechnięty gość w koszulce Iron Maiden (albo czegoś w ten styl) zbliża się do Ciebie szybkim krokiem na Rynku Głównym w Krakowie oznacza to, że zamierza poprosić cię o kasę na wino......:D ;)
5) W Szczecinie przydałoby się takie miejsce jak tzw. "Adaś" (czyli pomnik Adama Mickiewicza) na.

niepotobysiepodobac blog

Mam przyjaciela. Nie będę mieć. Prze jeszcze długi czas. O nie. Nie stać mnie na kolejna beznadziejna inwestycje. W grudniu było zajebiście a potem zabolało. Zasrany kłamca. Bóg by powiedział, że tak miało być. Pierdole boga i jego skład.
Wczytuje się w forum o tej chorobie. O tym, że mogą umierać z miłości i mogą nie być w stanie tego okazać. Niektórzy przypominają mi mnie elementami.
A przecież, kiedy byłam młoda chciałam biegać po tych zimnych korytarzach. Nie wiedząc, dlaczego chciałam być zamknięta. Teraz nabrałam mani żeby napisać o tym jak się biega. Wiec musze to poznać prawda?
musze.

on:Ronnie James Dio & Yngwie Malmsteen - Dream On (Aerosmith Tr.mp3

niepotobysiepodobac 2004-06-28 22:41:15
skomentuj (3)


43. "Wszyscy na cos czekaja(...)szalone nastolatki na kwasa dostawy(...)
(...)Inne są oczekiwania każdego człowieka jednak nie każdy dostaje to na co czeka."

Nie moge. Najchętniej już dzis wysłałabym do nich adres tego bloga. Lubie jak mnie czytaja. chciałabym zeby on przeczytałm niektóre ciepłe słowa pod jego adresem mimo że on wie o tym wszystkim. wie jak bardzo go szanuje mimo tego że czasem w złości sycze "spierdalaj". Wie jaka jestem porywcza czuje jak sie staram i jak go kocham.
Czemu nie? Chciałabym wiecej czasu..

Wszystko o Nightwish i Tarji - Onet.pl Blog

Jego dorosłe marzenia mieszają się ze światem fantastyki i muzyki małego chłopca. W jego snach stary człowiek walczy o odnalezienie wspomnień dla niego najważniejszych.

Nigdy wcześniej nie realizowany projekt odnosi się do ponad 2 letniej przeszłości, kiedy to Tuomas po raz pierwszy zaprezentował swój pomysł na Imaginarium pozostałym członkom zespołu i reżyserowi teledysku "The Islander" - Stobe Harju. Ten sam reżyser zajmie się filmem. Produkcję zaś obejmie Solar Films Inc. wespół z samym zespołem Nightwish.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się wiosną, a jego premiera przewidziana jest na 2012 rok. Data wydania albumu nie jest jeszcze znana.

Nightwish odbędzie konferencję prasową na temat projektu pod koniec lutego.

  

(kliknij po większy rozmiar)


*** Tarja ogłosiła skład zespołu, który będzie podróżował z nią na kolejnej części trasy. A są to:

Tarja Turunen: Vocals;
Mike Terrana: Drums (Masterplan, Savage Circus, ex Rage, ex Malmsteen);
Christian Kretschmar: Keyboards (Schiller);