O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mali agenci

ignis28

 

Archiwa 

  • Kwiecień 2012
  • Marzec 2012
  • Luty 2012
  • Styczeń 2012
 

in-my-life

Dziś walentynki… Następny zwykły szary dzień. Jakoś nie jest mi smutno, przez tyle czasu nikogo nie miałam, więc się przyzwyczaiłam, popadłam w rutynę. We wtorek byłam u kosmetyczki pierwszy raz, świetnie się czułam następnego dnia taka odświeżona. Szłam ulica taka rozpromieniona. W czwartek byłam znowu z kuzynem w kinie na ”Mali Agenci 3D”. Powiem szczerze, że ”Mali Agenci 2” byli lepsi (mam 2 na DVD:). Później pojechałam z siostrą do babci ( siostra z mężem mieszkają u babci). Wieczorem na oglądnęłam jeszcze ”Eliksir Miłości” z Sandrą Bulock. Zanim wyłączyłam TV trafiłam na piosenkę JEDEN OSIEM L. „Jak zapomnieć” no i od usłyszenia tekstu ”po prostu.

...JeSteM gWiazdĄ, LuDzi FaNtaZją, wYzwaLaM zAzdrOść...

Ze JeStEm nAjGoRsZa w CaŁeJ sZkOlE z POwOdU zAcHoWaniA i oPrÓcz mnIe tEsz moje tRzY kUmpelE (mImI , iWeKa i AnkA) MaM rEmOnCiK w MoIm pOkOiKu ... HAHA.. dobSe jA juSz wybIjAm nIesTeTy aLbO sTeTy ( jAk Tam JusZ kCeCiE ) narQa
skomentuj (1) tAk MaLUtKo ?! :((
2004-01-17 18:37:50 >> ...:: LoDoWiSKo::...

HeJÓfFkA !!! DzIsIAj Z aNkĄ bYłAm Na LoDoWisSkU... I sPoTkAłYśMy TaM kUbE i MaRcInA , i MniE cIąGlE pOpYcHaLi A jA sIeM wYwAlAłAm , TaRaNowaŁaM iNnYcH.- BRAK HUMORU... JuSz FfIeCiE ???!!! TiO fAJnIe PA !
skomentuj (1) tAk MaLUtKo ?! :((
2004-01-22 21:23:25 >> KiNnO !!!

HaHa...=) HeJjo !!! DzIsIaJ juSZ LePsY HuMoR... ! hEh... =) ByŁaM w KinIE z MImI i AnkĄ nA ''MaLi AgEnCi'' OcYffIsCiE 3D - ( tRóJwYMiAr ) FaJnY nAffEt FiLmIk , NaffEt... W KiNiE ObRzUcAłYśMy SiEm PoPcOrNeM , MiMi MnIE zPlAcKowAłA =

!! moJe maLutQ ciPuszQ !!

Na pomnik koło Westerplatte i Daczka zaliczyła zgona(heheh),o 23.30 Daczke i Ewke odcholowałyśmy do domq bo nie były w stanie:P:P(przespały 2 godzinki i było loozikowo)Wpadłyśmy do mnie i imprezka kręciła się dalej(Sardyn po spaleniu się z Mrówa miały malutkeigo zgona,ale to się wytnie:P)Ja i Kaśka cała nocke nie spałyśmy,a reszta coś tam pokimała,Sylwek skończył sie o 9.00 rano,a potem.....to już wtajemniczeni wiedzą...:**


{LoOlEk} 2004-01-03 14:33:07
skomentuj (3) Sobie I Zielsko Bylo Sajebiste!Cała Podróż Minęła Nam W Bardzo Miłym Klimacie:P Piłyśmy Brwoce,Bakałyśmy,Daczka Szlugi Paliła...No Popodróży Pojechałyśmy Do Domu,Reszta Dni Też Minęła Bardzo Fajnie,Dwa Razy W Kinie(Władca Pierścieni,Mali Agenci 3D)Podrywalyśmy Chłopców I Sajebiście Się Bawiłyśmy,Ale Za Długo Żeby Pisać:P Pozdro Dla Pcheły,Przemka,Tomka :*** Dla Was!!

{LoOlEk} 2004-01-24 10:31:06
skomentuj (3)


 

..::miss carrot::..

Ed pyta: Ej, idziemy?? Dd: Idziemy!! I poszli:D
-Zrobiliśmy to: kupiliśmy chleb na pół metra. Nie mogłam z beki, jak go kupowałam.
-Nazwali mnie hobbitem. Nie wiem, czemu.
-Znajomość Eda aktorek z "M jak Miłość" czy czegoś w ten deseń:D:D W samochodzie ją widział:D
-Ło Cie pierun, ło Cie florek, jebać kurwa ja pierdole:D:D
-Przedstawienie dla Dd, mali agenci version Ed&Ewa
-Fisch Green Carrot Rabbits się nasz zespół nazywa jednak. FGCR:] Edward zwie się Sandacz:D:D:D chyba, ze jednak w końcu zmieniliśmy:D:D
I kuwa nie pamiętam więcej. Ale uch, jaka bk, z Dedą i z Edem ja tam zawsze mam. Staniława nie było, dostanie za swoje jeszcze... I Ali też się w******l należy. Dostanie:] Jak coś jeszcze tutaj pamiętacie, to.

lfcfanka.blog

Braciakiem, ciocia i siorką (jedenastoletnia:P) było naprawde fajnie:) co dziennie wylegiwałam sie na plaży, kąpalam w morzu, grałam na dziwnych automatach;) a słoneczko prawie cały czas grzało=] niestety moja zajebista:P opalenizna szybciutko schodzi...:( W każdym razie nie mogłam narzekać na brak "fajnych dupek" hehehe;) Jednak coś mnie ominęło... nie widziałam jak najlepsiejsi Mali Agenci zdobywali puchar w Mundialu:( Ale cały czas 3małam kciuki:D No i ponieważ tu jeszcze tego nie pisałam: WIELKIE GRATULACJE!!

A dokładnie tydzień po przyjezdzie znad morza miałam OBOZIK!! jejeje czyli to co Agniesia lubi najbardziej:D Tylko że tym razem nie byłam taka szczęśliwa z powodu wyjazdu... ehh niektórzy wiedza o co cho... W każdym razie nie miałam się co.

Mali agenci 4

adopcja - Onet.pl Blog

Jakoś ułatwić? Przygotować na spotkanie z MAdzią? Czy innych powinienem przygotować na spotkanie z Michałkiem? Czy spotykać się z nimi przed tym zanim zobaczą dorosłych Agentów? Czy pierwszy kontakt zostawić dzieciom i biologicznym rodzicom bez aranżowania? Jak na siebie wówczas zareagują? Jak moje kochane Pieruny to przeżyją?

."to one wiedzą?". Tutaj wkroczyła moja małżonka która potwierdziła, że jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami Madzi i Michałka, bo adoptowaliśmy je gdy byli bardzo mali. NA to Michał również wkroczył mówiąc "a ksiądz był adoptowany?". Tutaj ksiądz popisał się refleksem odpowiadając, że był adoptwany, ale przez Pana.Tylko o Michałku opowiadała. Ponieważ Michał miał pół roku jeździliśmy do domu dziecka codziennie, żona zostawała z nim na cały dzień, Madzia do niani a ja do pracy. Po 4 dniach Michaś wylądował u nas w domu. Spał z Madzią w pokoju. Po miesięcznych ćwiczeniach Michaś pod względem motoryki i psychicznie dogonił rówieśników.  .

Blog EREM NPNMP

Choć uchodzą za wielkich i poniżają innych i choć inni ich chwalą i wywyższają w obliczu Boga okażą się nikim, ujawni się ich prawdziwa wartość i wtedy okaże się, że mali.
Stawajmy się więc pokorni, poznawajmy siebie, zastanawiajmy się nad swoim postępowaniem i nad tym co nami tak naprawdę kieruje. Zapamiętajmy słowa św. Pawła z I.Faktu, że widział w swoich działaniach środek, a nie cel. Gdy dowiedział się, że w 1941 roku po opublikowaniu Listu Pasterskiego holenderskich biskupów Niemcy wywieźli 40 tys. Żydów do obozów koncentracyjnych, podarł i spalił dokument, który sam przygotowywał. - Skoro List biskupów holenderskich kosztował życie 40.Który zmarł w 1958 roku.
Po tym, jak Pacepa przekonał Watykan, że Rumunia chce nawiązać z nim kontakt, umożliwiono trzem rumuńskim księżom (w rzeczywistości agentom) dostęp do dokumentów z papieskiego archiwum. Materiały, które znaleźli, przekazano zachodnioniemieckiemu pisarzowi Rolfowi Hochhuthowi, który na ich.

zyrafka88 blog

I obiecuje, ze w przy kompie nie odbierzecie calego wyrazu filmu.. to poprostu tzreba zobaczyc w kinie!..
zyrafka88 2004-03-10 15:01:29
skomentuj (6)


.. a ja Was wszytskich CHOCHAM :D:D..

..Ha chcialam nawiazac do notki.:D:D..Ciekawe jak dlugo bedziecie jesczce cyztac te glupoty:D:D. a z reszta i tak ejsli ktos mnie zna na realu to wie ze u mnei to narmalne i musi sie przyzwycziac jesli jesczce tego nie zorbil:D:D
Ok juz koniec tego pierdolenia o ruskich jajkach:).. bu jaka ja.Na dzrewie zdjecie.. a potem to dziecko nas gonilo i darlo sie: oddajcie ten aparat.. chyba myslalo ze jestesmy z jakiegos wywiadu.. np.Mali Puści Agenci? nom.. to byla i tak tlyko jedna scena z naszymi glupotami wczoraj a i tak mialysmy baje nie przecietna.. nom a ftoki to juz w.