O czym chcesz poczytać na blogach?

Mała syrenka

Mała Syrenka

30 listopada 2010
Czy mały, niski oznacza złośliwy? Nie zawsze, ale w tym przypadku niestety tak...

Obejrzyjcie, a sami zrozumiecie dlaczego:

Mała Syrenka - odcinek 31 - Mały, ale zły

Niech Mała Syrenka pozostanie w Waszych umysłach, jak najdłużej, abyście biorąc z niej przykład zawsze byli dobrymi ludźmi :).

Tagi: bajepl kreskówki Kreskówki Online.

beznadziejna matka

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Miłe chwile”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Miłe chwile”
 • czwartek, 23 lutego 2012
  • Mała Syrenka

   Nie wróciliśmy jeszcze na swoje tory z Bo. Toczymy się.

  Żeby nikt nie zrozumiał o co mi, kurwa, chodzi.

  Jak już mówiłam, nie poddaję się łatwo, więc i teraz łatwo się nie poddam.

  A w razie niepowodzenia z vanishem pozostaje jeszcze "zamiecenie pod dywan" - wszak dywanów ci u nas całe, bez mała, hektary.

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (1) Pokaż komentarze do wpisu „Wybielanie.

 • Podwodny świat Cleo,Emmy i Rikki - Onet.pl Blog

  Don Sertori – ojciec Cleo i Kim. Rybak. Bardzo surowo wychowuje swoje córki, ciężko mu się pogodzić z faktem, że Cleo nie jest już małą dziewczynką, przez co nieprzychylnie traktuje zainteresowanych nią chłopców. Lubi Lewisa, z którym łączy go wspólna pasja. W drugiej serii sam wychowuje.

   Syren. W dwóch ostatnich odcinkach pierwszej serii udaje jej sie odkryć tożsamość syren i złapać je. Dziewczyny uciekają i aby uwolnić się od doktor Denman, na jej oczach rezygnują ze swoich mocy (tylko na 12 godzin).
  • Greg – pracuje dla Doktor Denman.
  syrenka RIKI (15:51)
  Jej podejrzenia zniknęły, a Cleo powiedziała jej, że ogon w łazience to była część stroju na konkurs, a pamiętnik zadaniem domowym na temat bajki „Mała Syrenka”.
  • Sprawa próbki
  Gdy w mieście pojawiła się

  High school musical 2 i 1 I 3Zapraszam !:) - bloog.pl

  Serii nie znosiła Zane’a Bennetta, lecz pod koniec pierwszej serii zostali parą. Niewiele wiadomo o jej rodzinie, jej rodzice rozwiedli się. Rikki mieszka z ojcem w małym, ubogim domku. W drugiej serii pokazane są jej stosunki z ojcem. Jest jedynaczką.

 • Emma Gilbert.Moce – ulepszone zamrażanie i śnieżyce. W jej rodzinie zawsze trzeba mówić prawdę, ale Emma musiała utrzymać w tajemnicy przed rodziną, że jest syreną i złamała umowę rodzinną o mówieniu prawdy. Przyjaźni się z Byronem, ale podkochuje się w Ashu. Pracuje w Juice Bar z Ashem i Amber.
 • Jej podejrzenia zniknęły, gdy Cleo powiedziała jej, że ogon w łazience to była część stroju na konkurs, a pamiętnik zadaniem domowym na temat bajki „Mała Syrenka”.
  • Sprawa próbki
  Gdy w mieście pojawiła się doktor Denman, Lewis próbował skorzystać z jej maszyn do.

 • h2o

  Ciało.....

   

   

  Gdy księżyc jest w pełni, syrenki nie mogą dotknąć wody. Niestety – każda to zrobiła. Księżyc zaczarował je wszystkie po kolei. Z syrenkami działy się dziwne rzeczy…  Szczerość Emmy

  Pierwsza została zaczarowana Emma. Dziewczyna była nieznośna i szczera: Mówiła brzydkie rzeczy, obrażała ludzi i… jadła sardynki?! W dodatku jej ogon.

  Oblała wodą całą scenę.Zobaczyła, że Cleo się nie przemienia (Cleo użyła mocy aby woda jąominęła). Jej podejrzenia zniknęły, a Cleo powiedziała jej, że ogon włazience to była część stroju, a pamiętnik zadaniem domowym na tematbajki „Mała Syrenka”.

  Sprawa próbki

  Gdy w mieście pojawiła się doktor Denman, Lewis próbował skorzystaćz jej maszyn do analizy próbki pobranej od Cleo. Cleo obcięła sobiepaznokieć i mu go dała. Lewis pomyślał, że może w ten.

  Blog SyrenaNamida o syrenach i nie tylko :)

  Półnagiej kobiety z bułatem i tarczą w rękach oraz zwiniętym rybim ogonem zamiast nóg. W obecnej formie godło stolicy zostało zatwierdzone w 1938 r. 

   BAŚŃ DLA DZIECI:Syreną jest też tytułowa bohaterka bajki Mała syrenka napisanej w 1835 r. przez Hansa Christiana Andersena. Po osiągnięciu wieku 15 lat pozwolono jej wypłynąć na powierzchnię. Wówczas zakochała się w księciu, którego zobaczyła w jego kajucie. Uratowała jego życie w czasie.

  Zwariowane opowiadanie o przygodach przyjaciół z Konoha - Onet.pl Blog

  Zapytali się, co z moim stanem, że tak wyglądam. Gaara zaoszczędził niepotrzebnych tłumaczeń i zabrał mnie do pokoju. Położył mnie na łóżku i przyniósł kilka suchych ręczników.

  -Powinnaś nazywać się mała syrenka. Jesteś drobna i jakaś taka niewinna mi się wydajesz xP-ale mnie pocieszył :/

  -Jaka mała syrenka?! Nie odzywam się do ciebie po twoim komentarzu na temat mojego tyłka. Musiałeś to akurat przy tych chłopakach.