O czym chcesz poczytać na blogach?

Mała księżniczka

Onet.pl Blog

Się zmienia?
Za szybko pędzi do przodu,
w zgiełku ulicznym i mgle
zabijasz własne marzenia...
Wtopiłaś się już w tłum,
teraz trzeba już tylko pożegnać pragnienia.
Stanąć na granicy z przyklejonym uśmiechem
i zrobić co zostało do zrobienia

  
mała księżniczka (14:50)
Brak zrozumienia

dariel.blog

Doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Słońce zaszło gdzieś w las i nie ma go na niebie, by oświecać ludziom dzień. Zapadła noc a wraz z nią lud ogarnęło zmęczenie. Ludzie przestali śmiać się z dowcipów dziewczynki i ignorowali ją. Nawet ojciec przestał się do niej odzywać obrażony za jej niecny uczynek. Księżniczka była pozostawiona sama sobie. Poznała co to smutek i samotność. Czuła się niekochana.

Zrozpaczona księżniczka udała się na polanę w Słonecznym Lesie. Tam zamyśliła się nad swoim zachowaniem. Brakowało jej Słońca i jego promieni, które dawały jej.

- Znalazłaś mnie! – zza konarów dębów wysunęło się jasne Słońce i skierowało się do płaczącej dziewczynki. – Co się stało?
- Nikt mnie już nie kocha… Od kiedy zniknąłeś zapadły ciemności i wszyscy się na mnie obrazili.
- Ale nie bój się Mała. Ja Cię kocham!
- Nie prawda!
- Ależ tak Wasza Wysokość. – Słońce ustało naprzeciwko dziewczynki i wytarło jej łzy. – Wiesz, ja tam na górze jestem strasznie samotny…i smutny. Rzadko kto mnie odwiedza i mam mało możliwości bym z kimś mógł porozmawiać.

Keep your face to the sunshine.. - Onet.pl Blog


04 listopada 2005
Opowiem Wam bajkę..

 

 Dawno temu żyła sobie Mała Księżniczka. Pewnego dnia, gdy wydawało się jej, że życie się skończyło poznała Miłego Księcia. Potrzebowała kogoś do mało zobowiązującej rozmowy. Myślała, że po tym jednym wieczorze wszystko się skończy. Jednak tak się nie stało. Znajomość zaczęła się rozwijać, rozwijać, rozwijać.. Miły Książę tak.

Dobra! przerwa.. Wy*** scier*a - Onet.pl Blog

Którą po chwili puszcza.I w moim innym świecie jesteśmy blisko.Jednym spojrzeniem burzysz mi całą konstrukcję .Nie ufaj mi gdy rozum spi.`Tak nas dzieli mało że aż strach.Już się gubię w tym wszystkim.Odchodzę dłużej tak nie wytrzymam.Mam już dość nie mów mi nic!'Jak widać można żyć bez.


Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar.To Tyle z Puchatka.. =]
  
Teraz coś o księżniczkach :)

 
Śpiąca Królewna
ona już nie śpi..
obudziła się sama.

~*~

Mała Księżniczka.
w dużym.

Blog Życie to czy bajka?

znowu niespodzianka dla córci 2007-05-01

Tym razem w dużym pokoju znalazł się dmuchany basen wypełniony po brzegi.... pluszakami :-) Ale mała się cieszyła. Całkiem zapomniała już o tych maskotkach, które kiedyś spakowałam i wyniosłam na strych. Teraz są jak nowe! Moja Księżniczka marzyła już o basenie, o pluskaniu się... no ale że pogoda nie dopisuje to ... może sobie pływać w morzu pluszaków.

Niektórzy z Was być może pomyślą że zbytnio rozpieszczam moją Księżniczkę... Na swoją obronę chciałabym tylko powiedzieć, że staram się małej zrekompensować.

opisy na fotka.pl nk i gg - Onet.pl Blog

Ironią... Czemu to robię, nie tylko ja... Więc czemu to robimy?

By nie sprawić przykrości innym. Jesteśmy zbyt egoistyczni...?

Nie wiem... Jestem za mała na to wszystko. Cieszę się tym co mam,

.Daleko zajdę, inni mówią, że nic nie osiągnę... ^^Nie zNaSz ? Nie oCeniajjj ! ZnaSz ? SzaNuj !^^ Mów wprost ! Nie za pleCami. PloTki... TyLkoo z zazDrości żaL i słaBe... LuBisz ? Ok aLe szCzerZe ! UfaSz ? CiesZe siĘ! myŚlę, że warToo ! MaSz gDzieś ? Nie marTw siĘ ja Cię teeŻ xD Ja????? Królowa własnego Losu... Księżniczka własnej Bajki... Nie jestem piękna tylko taka sobie, nie mam pupy jak Lopez, specyficznej urody jak Angelina Jolie czy piersi Pameli!!!!! Nie mam nosa jak Lohan, figury jak Carmen Electra, nie potrafie śpiewać tak dobrze jak Cascada i tańczyć jak Ciara!!!!!! Jestem SOBĄ! Jestem wielkim znakiem zapytania!!!! (???).

Welcome in Takara. Hello... I`m still here... all that`s left of yesterday...

Zajrzałam do Ciebie, ale nie mogę sie wpisać...:( Jednak ciepło pozdrawiam Ciebie, i wszystkich, którzy tu zaglądają :) Jesteście kochani :) Pozdrawiam!
...myśli wiatrem pisane...skomentuj (3)
2004-01-14 17:38:41 >> Widzisz...

...Winky, tak naprawdę to masz rację... Mała Księżniczka siedzi zupełnie sama...i nie ma Bastana, który nadałby jej nowe imię...nie ma przyjaciela,który przytuliłby ją w cieżkich chwilach...A Fantazja powoli ginie. Z każdym dnie ubywa jej coraz więcej, i więcej...i nic nie zatrzyma tego procesu. Bo cywilizacja pozbawia ludzi marzeń, które stają się zwykłymi.A jak uważasz...? - usta ściągnięte miała w cienką ...cieniutką kreseczkę. - nie mogłam. Mama uważa ,że nie powinnam tam chodzić. - smutna mina. Miałam wrażenie ,że zaraz się popłacze.
- Przepraszam za pytanie. Wytniemy je. Tego nie było. - usiadłam na drugim fotelu ,i zagłębiłam się w nim .Poczułam się mała, malusieńka
- Wiki ..świat mnie przytłacza. Mam dość. - powiedziała nagle.
- Wiem... wiesz... mam pretensje do ludzi...nie do siebie ...
- O co?
- O to ,że nie mają wyobraźni. Nie mają marzeń. Nie mają świata fantazji ,gdzie mogą się przenieść . i za to ,że mają pretensje ,gdy ktoś.