O czym chcesz poczytać na blogach?

Mała czarna

fastfood at ownlog 2012


Cholera nie wiem gdzie jest mój indeks. Kelnerki się nudzą. 5 kelnerek, 6 gości. Jak jeszcze ktoś wyjdzie to zostanie mi tylko fantazjowanie na pkt

kelnerek.

Jest dobrze, prochy na uspokojenie mieszają się z kawą. Mała dawka euforii. Ogólnie wszystko spieprzyłem co się dało. Jutro chyba pójdę do pracy.

Dobrze, że dzisiaj nie usiadłem po stronie dla palących. 104 dni bez papierosa. Przyszła nowa para w miejsce poprzedniej.

On beznadziejny wypłoch, choć czysty, a ją zasłania mi menu ze stolika pomiędzy. Mała czarna zaczesana na lewo, tyle zdążyłem zobaczyć jak wchodziła.
kelnerek.

Jest dobrze, prochy na uspokojenie mieszają się z kawą. Mała dawka euforii. Ogólnie wszystko spieprzyłem co się dało. Jutro chyba pójdę do pracy.

Dobrze, że dzisiaj nie usiadłem po stronie.

No way! - Onet.pl Blog

Na swoje większe ambicje i chęci osiągnięcia sukcesu, od jakiegoś czasu rozglądam się za ciekawymi ofertami nowej pracy. Mam już dość obijania się o małe firmy, słabe pieniądze, więc postanowiłam zmienić pracę na taką, gdzie zostanę na dłużej, gdzie będę mogła rozwijać swoje umiejętności, gdzie.

Tam jeszcze wrócę...

 

Ps. Dziękuję Ci Kingo (choć mnie nie znasz) za siłę, którą mi dziś dałaś.

Mała Czarna (08:54)
Są postępy...

Fallen Town - Upadłe Miasto, czy odważysz się iść jego ulicami

Za taras. Daimon... Skąd on wie kiedy przyjść?
W końcu to Anioł.
Złapał mdlejącą Charlotte, wziął ją na ręce i zaniósł do pokoju. Ułożył dziewczynę na łóżku a sam usiadł obok. Przemawiał do niej cicho:
-Hej mała obudź się... Już jej nie ma. Wszytko w porządku.
Dziewczyna nie budziła się. Gdzieś daleko, w swoim własnym świecie śniła sen, który miał pomóc jej podjąć trudną decyzję…
Charlotte Ross? To ty, prawda?.Ma wręcz prawa wrócić normalna.
Charlotte nie chciała żeby Yakuzi myślał, że się nad sobą rozczula. Wyszła z pokoju i szła korytarzem kierując się w stronę sali treningowej. Po drodze pogłaskała łaszącego się kota. Miękka czarna sierść dodawała wiary w siebie. To nieprawdopodobne jak futrzak może podnieść na duchu.
Charlotte gdy była mała miała psa. Piękny, beżowy Labrador o silnych łapach i przyjaznym wzroku – wymarzony pies dla rodziców z.

Bohaterka. Żałosna. Przebiegła. Ale przede wszystkim prawdziwa.

Apologize. She wears her tears on her blouse. Confused and racked with self-doubt, she stole the keys to my house and then she locked herself out. She lays me down, she lays me."

"Lady of the flowers" specjalnie dla mnie.

Mała czarna głupia, a Fudała zboczuch. O! Nie wiem... nie będzie żadnej notki... Wena twórcza to zrobiła!

Hy...

Mała czarna ty deklu^^

Osobnik płci nieokreślonej
komentarze [2]

... >> wtorek, 17.

To zawsze są historie o mężczyznach i kobietach...


Karenin

Nieznośna lekkość bytu Tomasza

"myślę o tym jaki jestem szczęśliwy"

Śmierć

skomentuj (0)

mała czarna

mała czarna 2008-09-30 16:47:42


mała czarna kawa
mała czarna ponadczasowa sukienka
mała czarna kobieta
mała czarna plama
mała czarna dziura
mała czarna

mał czar

ma cza

m cz

m c

m