O czym chcesz poczytać na blogach?

Makijaż oczu

Metamorfozy wg Eryki | Blog Eryki Sokólskiej

Nim i będzie wyglądał naturalnie.

6.    Świeży wygląd policzków to zasługa podwójnego różu w mozaice.

 

 

Oczy1.    Marzanna nie bała się odważnego makijażu oczu, postawiłam, więc na cienie w kolorze ciemnej śliwki, bladego różu i czerni. Wewnętrzne kąciki oczu delikatnie rozświetliłam bladym różem.

2.    Wzdłuż linii górnych rzęs, ciemnym eyelinerem w kremie narysowałam kreskę..

Suknie ślubne, makijaż ślubny, fotografia ślubna

Makijaż ślubny, cd. artykułu

10 Luty 2009, 22:06
Filed under: Makijaż ślubny | Tagi: cechy makijażu ślubnego, Makijaż ślubny, wizażystka poznań

Oprócz samej skóry istotne jest również podkreślenie oczu i ust. Nie powinno stosować się dla ust koloru ciemnego, ponieważ zazwyczaj postarza, szczególnie jeśli występuje tutaj domieszka brązu lub fioletu. Warto też pokusić się o tak zwany „kontrolowany połysk”, który sprawi, że panna młoda.

Makijaż ślubny i fryzury ślubne Poznań

To, że twarz będzie wyglądała dobrze w każdych warunkach- i w pomieszczeniu i poza nim. Użycie zbyt jasnego podkładu wywołuje odczucie bladości przy silnym oświetleniu, zbyt ciemny kolor sprawia, ze skóra wygląda na zmęczoną.

Makijaż oczu wykonuje się raczej w tonie delikatnego podkreślenia kształtu oczu konturówkę, ewentualnie usuwając nadmiarowe brwi. Zmorą każdego makijażu  ślubnego jest jego ulotność. Żeby wytrzymał do białego rana należy na całość nanieść warstwę pudru- potem żeby dokonać korekty wystarczy ponownie przypudrować twarz, w przeciwnym wypadku trzeba poprawiać właściwie cały makijaż.

Urodowe hity - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4046747,trackback

Makijaż 2009 roku!

piątek, 05 grudnia 2008 9:43
Ten złotorudy makijaż proponujemy Wam na rok.

Złotozielone oko

środa, 19 listopada 2008 8:35
Na powiekę nakładamy bazę pod makijaż oczu. Na całą ruchomą powiekę, aż po jej załamanie, nakładamy grafitowy cień MAC.

Poradnik 4 Teens - Onet.pl Blog

      

Twarz ładnie rozświetlona nawilżającym pudrem w kremie. Dzięki niemu cera zyskuje naturalny, zdrowy odcień, staje się aksamitnie gładka i świeża. Makijaż oczu pełen kolorów, zdecydowany i wyjątkowo orginalny. Zdominowany przez różowy, opalizujący cień nr 58, rozprowadzony na górnej powiece. Kontrastuje z nim błyszczący błękit nr 51, nałożony w wewnętrznym kąciku oka. Górne oraz dolne rzęsy.


na100latki
6 %

13 czerwca 2008
[››001:Jak wybrać odpowiedni podkład pod makijaż?]

Kosmetyka

Inne niż wieczorem. Jak je wybrać? Zaczynamy nasz przewodnik po świecie perfumy.

Komentarzy: 0 Cool Heat MAC 2008-07-04

Makijaż oczu w kolorze lazurowego morza zmieszanego z koralem na ustach - to kosmetyki na wakacje.

Linia Keep Young and Beautiful pojawiła się teraz rynku w odświeżonej szacie graficznej. Nowe, bardziej higieniczne i wygodne opakowania o nowoczesnym, czystym designie i elegancka, jasna kolorystyka będą pięknie wyglądać na półce w każdej łazience.

Komentarzy: 0 Trendy w makijażu 2008-04-24

Lafee - bloog.pl

Sieciowe (? kabaretki może), wysokie obcasy! Wszystko mega seksowne! „Prywatnie nie noszę takich ‘rażących’ rzeczy. Ale myślę, że to jest super gdy na występach eksperymentuję z moim stylem. Lubię LaFee-Look!”. I czas na mocny makijaż. LaFee jest coraz częściej niezwykle malowana. „Moje usta dla sesji zdjęciowej zostały pomalowane na krwawoczerwono. Później nosiłam jeszcze bardzo rażący makijaż oczu. Nie widziałam jeszcze nigdy takiej siebie”, śmieje się. Także gdy LaFee prywatnie jest całkiem inna, zapewnia uroczyście: „Kocham moją dziką stronę i jestem zadowolona z tego, że mogę ją pokazać!”.

Dopiski przy.