O czym chcesz poczytać na blogach?

Makalu

Blog o modzie

14 maja 2008 roku odbyło się długo oczekiwane otwarcie nowego sklepu Makalu. To największy jak dotąd salon tej marki. Powierzchnia butiku .mieszczącego się przy ul. Mokotowskiej 26 wynosi ponad 85 m

Wnętrze salonu jest przejrzyste i eleganckie, podzielone zostało na dwie, funkcjonalne części. Pierwsza jest jasna i przestronna, a druga –znajdująca się w głębi, stanowi przytulny zaułek z przymierzalniami, w pobliżu których zostały umieszczone regały z ubraniami.

Podłoga sklepu wyłożona jest jasnym gresem. Ściany w kolorze écru, udekorowane zdjęciami z najnowszej kolekcji Makalu, nadają wnętrzu stylowego wyrazu. Pomieszczenie zdobią także meble z naturalnego drewna oraz dwa przeszklone stoły. Przy wejściu wisi duży szyld z wyraźnie widocznym logo marki tej ubieranki.

Najnowszy butik Makalu jest dogodnie usytuowany. Znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 26. To prestiżowa okolica, która przyciąga szyldami znanych marek.

W firmowym salonie dostępna jest letnia kolekcja, charakteryzująca się elegancją, lekkością i zwiewnością formy. Makalu to współcześnie podana klasyka, która łączy w sobie akcenty z najnowszych światowych trendów.

Sklep.

siewspina.pl

Na płytę.

poniżej pierwsza płyta na "Wariancie R"

i druga płyta

Trzecia droga...po schodach...Sokolika Dużego :)

a widoki (warto było się "wdrapać") były takie

 

 

Jacek z końcem dnia tradycyjnie "kosił" Znika na Sukiennicach.

Zimno się zrobiło, ale ciągle jest słonecznie, więc może jeszcze coś się uda w tym sezonie podziałać.... :)

 

 

21:20, siewspinaas , się wspinaliśmy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 października 2011
Big Wall wyniki

III edycja i coraz bardziej popularna impreza, w tym roku pogoda dopisała

wyniki i zdjęcia

17:23, siewspinaas
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 października 2011
Odwrót z Makalu...

...zakończył się akcją ratowniczą info

Filmy Online bez limitu - Oglądaj bez limitu

Szpilki na Giewoncie sezon 3 odcinek 10 online za darmo


http://obezlimitu.pl/filmyonline/Szpilki-na-Giewoncie-sezon-3-odcinek-10

Halny nadciąga.Aniela od dwóch miesięcy czeka na wieści o Romku, który przepadł jak kamień w wodę. W biurze "Tu i Teraz" górale chcą się rozprawić z Arturem. Marta próbuje porozmawiać z Ewą na temat ich pensjonatów, które znajdują się na terenie nowej, kontrowersyjnej inwestycji. Kasia wręcza Arturowi pozwolenia na wejście na szczyt Makalu, ale to nie wywołuje u niego spodziewanej reakcji. Rafał oznajmia współpracownikom, że wkrótce zawita nowa szefowa. W Zakopanem pojawia się Agnieszka (w tej roli do obsady tego serialu dołącza: Natalia Rybicka) - przysłana przez inwestorów obiektu, którego budowa ma się niebawem rozpocząć.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Określam pewien projekt, do którego przygotowuję się już od dosyć dawna. Narodził się w mojej głowie kilka tygodni po wydaniu książki "Miasto to gra", poważniej wziąłem się za niego we wrześniu 2009, a planuję go zrealizować w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Kryptonim "Wielka Góra" może kojarzyć się z ogromem pracy, której rzeczywiście jest tutaj bardzo dużo, ale tak naprawdę nie taka jest jego geneza. Otóż poziom zakonspirowania jest tutaj tak wielki, że mamy do czynienia z kryptonimem dla kryptonimu. Pośród najwyższych szczytów znajdziemy Mount Everest, K2, Kangchenjunga, Lhotse, Makalu, Cho Oyu, Dhaulagiri, oraz Manaslu. Nazwa "Wielka Góra" jest nawiązaniem do jednego z nich. Prawdziwa nazwa tego projektu składa się aż z czternastu wyrazów.

semp 2010-03-31 02:44:52
skomentuj (0)

Dwa lata
Jak szybko czas leci. Dzisiaj mijają dwa lata od rozpoczęcia składu książki "Miasto to gra". Pamiętam, jak odwiedziłem Adama, który zajmuje się DTP (czyli składem publikacji) oraz Roberta (specjalizującego się w fotografii). Adam pokazał mi podstawy obsługi programu do składu i stworzył szablon.