O czym chcesz poczytać na blogach?

Maja sablewska

Blog ZzyciaDody

Niż się skończy", ale w głębi duszy wie, że coś jest nie tak. Skandale się przejadły, umiejętnie rozgrywany w mediach rozwód dawno przebrzmiał, więc trzeba szukać gdzie indziej. Nasze dobrze poinformowane źródło donosi, że Doda i Maja Sablewska zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i próbują się ratować. Obecnie poszukują kogoś, kto zmieni jej wizerunek Rabczewskiej na nieco cieplejszy.Do Doroty coraz bardziej dociera to, że jej kariera właściwie wisi na włosku -.

Tylko nasza cudowna dodzia ;ddddd - Onet.pl Blog

Głupotą. Naprawdę. Przecież cały jej oryginalny wpis został wklejony do artykułu na Pudelku! Przeczytało go milion osób! Wkleiliśmy treść - Ctrl-C, Ctrl-V! Nie ma mowy o żadnym błędzie. Zmienianie teraz nazwy miejscowości dowodzi tego, że Doda i Maja kłamały. Czy sądzicie, że tylko w tym szczególe? ;)

Jakie mogą być tego powody? Co ukrywają?

Oficjalny portal gminy Odolanów też potwierdza fakt, że Doda okłamała fanów (to właśnie po publikacji tego tekstu Maja.

Okazuje się, że prawda może być dużo, dużo ciekawsza...

______________________________________________--

"Radek to chuligan! Nie zepsuje życia Dody!" - grozi Maja

 

  

Menedżerka Dody, Maja Sablewska, twierdzi, że Rabczewska ma już dość Radka. To dziwne, biorąc pod uwagę, że zaledwie w ostatni piątek świetnie się bawili w swoim towarzystwie podczas bankietu po turnieju tenisowym Porsche Open. Wystarczył jednak jeden weekend, żeby wszystko.

DodaPolish - Twój jedyny serwis informacyjny o Dodzie - Onet.pl Blog


Doda
 e-mail: doda@doda.net.pl

Menager Maja Sablewska
m.sablewska@gmail.com
0 Komentarzy

Twoje źródło informacji-D-R-M.bloog.pl - bloog.pl

Dowiedział się od znajomych, nie potwierdziły się. "Życie na gorąco" - powołując się na słowa menadżerki artystki - donosi, że Majdan wiedział o planach żony dużo wcześniej.


Maja Sablewska na łamach gazety wspomina trudną rozmowę artystki i jej męża:

Sama byłam świadkiem ich rozmowy telefonicznej na ten temat. Doda jest młodą osobą, ale już bardzo dojrzałą.

 

Dorota straciła zaufanie do męża po tym.

Sporą premię. W końcu dobry PR to podstawa. Dla nas jednak zrywanie z kimś przez telefon nie jest aktem odwagi. O klasie już nie wspominamy...


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1871010,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

Doda w czarnych Włosach

czwartek, 17 maja 2007 18:11

ayfkm.blog

Głosy o ingerencji władz stacji w przebieg programu słychać było już na etapie ćwierćfinałowym. Lecz były to - jak się wtedy większości ludzi wydawało - bezpodstawne oskarżenia. Potem jednak gromko zabrzmiał kobiecy głos z jury – Pani Maja Sablewska, wręcz wykrzyczała swoją opinię o ‘ustawieniu’ wszystkiego. Kiedy takie słowa padają z ust JURORA programu, można zacząć interesować się sprawą na poważnie. (Faktycznie, wypowiadała się pod wpływem złości [gdy odpadły ostatnie z jej.

kondel

Maję, iż ta używa się na jej sławie. Na razie też menedżerka twierdzi, iż Rabczewska zachowuje się jak wieśniaczka. poza tym, zaszło w ostatnim czasie do szorstkiej wymiany zdań pomiędzy gwiazdami na łamach portali internetowych. Dorota powiedziała, że Maja Sablewska jest zwodnicza i dwulicowa. W jej rozmyślaniu, jurorka programu muzycznego robi wszystko żeby na artystkach, które reprezentuje się spopularyzować. Podobno tak było z Rabczewską a teraz z Edzią. Na te plotki odpowiada sama zainteresowana..