O czym chcesz poczytać na blogach?

Maite perroni

RBD

19:49, diana1250
Link Dodaj komentarz »
MAITE PERRONI

Maite Perroni ,jedna z zespołó RBD .......

 

Jeszcze kilka tygodni temu pisałam o tym, że Maite Perroni i jej narzeczony Guido Larisso planują ślub. 

Wczoraj śliczna wokalistka RBD potwierdziła plotki krążące od kilku dni o jej rozstaniu z Guidem, z którym była związana przez trzy lata.

,,Tak to prawda, że zakończylismy.

DuLcE & UcKeR - Onet.pl Blog


Czarnowłosa była 46 w kolejce. Stała i stała, co chwilę z sali wybiegały zapłakane dziewczyny. W tym interesie trzeba mieć silną wolę i twardy charaker inaczej legniesz w gruzach. Jeszcze jedna osoba i ona. Stresik zaczął ją zżerać. 
- Pani Maite Perroni ! Zapraszamy :) Witamy. - przemawiał dosyć młody koleś
- Dzień dobry ;)
- Zacznijmy od początku. Ma pani jakieś styczności z pracą modelki ?
- Nie ...
- Aha, czyli niedoświadczona, Emilia zapisz ! A jakie są pani zainteresowania.

Telenowele-xX :[Naj,naj blog o telenowelach i nie tylko] - Onet.pl Blog

Obecnie na całym świecie.

HISTORIA

RBD to zespół pop-latino powstały w Meksyku, któremu sławę przyniosła telenowela młodzieżowa Rebelde z 2004 roku. W jego skład wchodzi trójka dziewcząt: Anahí, Dulce María,Maite Perroni; oraz trójka chłopaków: Alfonso Herrera, Christopher Uckermann, Christian Chávez.

Ich pierwsza płyta "Rebelde" wydana w 2004r. odniosła sukces w Ameryce Łacińskiej a single: Rebelde, Solo quédate en silencio oraz Salvame okupowały.

Wiele krajów Ameryki Południowej, Środkowej, a także Europy. W lutym 2008 zespół nakręcił teledysk do piosenki Empezar desde cero, która została wyłoniona drogą głosowania przez fanów na drugi singel. Pierwszym głosem tej piosenki jest Maite natomiast Dulce i Anahí śpiewają w refrenach. Na płycie Empezar Desde Cero na 13 piosenek aż 8 to solówki.

Zespół RBD na całym świecie sprzedał około 20 milionów płyt. Jako jeden z pierwszych wykonawców meksykańskich dotarł swoją.

!TU AMOR! - Onet.pl Blog

Telenowelamłodzieżowa Rebelde w 2004. W jego skład wchodzi trójka dziewcząt:Anahí - w latach 1996-2001 prowadziła karierę solową wydając czterypłyty; Dulce María - w latach 2001-2002 śpiewała w zespole Jeans zktórym nagrała jedną płytę; Maite Perroni w 2000 roku rozpoczęła studiaw Televisa's Centro DE Educación Artistica, które zakończyła po dwóchlatach - rok przed końcem programowym;, oraz trójka chłopaków: AlfonsoHerrera, Christopher Uckermann, Christian Chávez. Ich pierwsza.

Maite - bloog.pl


 

 

 

Maite Perroni, nazywana po prostu May (ur. 9 marca 1983 r.) - meksykańska aktorka i wokalistka zespołu RBD.

Widzom znana z telenoweli meksykańskiej Zbuntowani. Maite Perroni Beorlegui lub po prostu Maite urodziła się 9 marca 1983 roku w Meksyku. Jest piosenkarką i aktorką, a sławę przyniósł jej udział w telenoweli

REBELDE - Onet.pl Blog

Skomentuj mnie
fotki maite*)

 

                      maite perroni

 

.

Blog LupitaFernandez

Teraz troszkę o Lupitce Fernandez:) 2010-05-25
Guadalupe 'Lupita' Fernandez (Maite Perroni). Przyjaciółka Mii a zarazem Roberty i Jose. Przyjaźni się prawie z wszystkimi. Jest bardzo wrażliwą i miłą osobą. Ma młodszą siostrę chorą na zespół Downa. Lupita tak jak Miguel, jest stypendystką. Jej ciocia pracuje w.
Zapraszam na profil na naszej- klasie: http://nasza-klasa.pl/#profile/32486824

Komentarzy: 2 2010-05-20 Teraz informacje o Maite i parę fotek :)