O czym chcesz poczytać na blogach?

Mahjong

blog - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

Inne fajne gry logiczne

wtorek, 22 listopada 2011 20:01

Gier logicznych jest bardzo duzo ,i generalnie bardzo trudno jest znaleźć takie gry ,które zadowoliłby każdego gracza ,ale przykładowo warto sprawdzić takie gry logiczne jak gry Mahjong .Sa to bardzo znane gry ,gdzie zadaniem gracza jest zdejmowanie poszczególnych klocków  .Gry Mahjong to gry dla wytrwałych  , a zaleta gier Mahjong jest to że gry obline teg otypu ucza skupienia oraz uspokajają .Zresztą gry Mahjong zna chyba każdy z nas .Gry logiczne warte polecenia to gry strategiczne . Gry trategiczne zwane inaczej strategiami  ,sa to gry online gdzie gracz najczęściej ma za zadanie pokonać rywala dowodząc całym wojskiem .sukces jest tylko uzależniony od twojej wiedzy oraz od strategicznego podejścia  . polecam gry strategiczne ,bo jedne z ciekawszysch gier ,w które bardzo często gram.

.:: Dream Universe ::.

Trailer: PV

Historia obraca się wokół Saki Miyanagi, nieśmiałej, nowej uczennicy, która nigdy nie lubiła azjatyckiej gry Mahjong. Jednakże inna nowa dziewczyna prowadzi ją do Klubu Mahjong, który funkcjonuje w ich szkole oraz wprowadza ją w świat prawdziwych turniejów mahjong!

Opinia: Eeeee…. taka była moja pierwsza reakcja. Anime o mahjongu? Sama lubię tą grę, ale żeby robić o tym serię??? Byłam zaskoczona po opisie, ale po obejrzeniu PV doszłam do wniosku, że może to być całkiem ciekawa wariacja na temat Yu-Gi-Oh! – tyle że zamiast kart mamy kosteczki mahjong xD
Bloguję?: Nie – nie będę ludzi męczyć mahjongiem ;P …chociaż jest to bardziej popularna gra niż się niektórym wydaje ;]

Tytuł: Hayate no Gotoku! 2
Premiera: 3 kwietnia 2009
Trailer: Seria pierwsza OP01, OP02

Opis serii pierwszej:
Rodzice Hayate chcą sprzedać go yakuzie żeby spłacić swoje hazardowe długi. Aby tego uniknąć, chłopak porywa pewną dziewczynę, żeby otrzymać okup i tym sposobem zdobyć pieniądze. Niestety jego napaść zostaje omyłkowo wzięta za wyznanie miłosne! Nagi pozwala chłopakowi.

i ll be your plastic toy

i ll be your plastic toy
sratatata
RSS
sobota, 02 lutego 2008
hry hry

Otóż.

Powinnam była się uczyć, tymczasem kolejny wieczór minął na graniu w Pasjansa Pająka. I w Sapera. I w Freecell. I, o zgrozo, w Kierki i MAHJONG TITANS czy jakoś tak. Czyli można powiedzieć że sięgnęłam już dna. Sam fakt, że gram w łindołsowe gierki jest dość żałosny, no ale dobra - kto z was nie grał nigdy w pająka albo sapera? To są gry logiczne, wymagają sporego wysiłku intelektualnego, sprawnych dłoni, nieprzeciętnego refleksu i tak dalej.

Nic natomiast, NIC nie usprawiedliwia MAHJONG TITANS. 

Już widzę jak ekipa Gatesa wymyśla taki krótki przypis do tej gry:

Mahjong Titans to wspaniała rozrywka dla wszystkich miłośników orientu! Przenieś się do Chin wraz z kolorowymi tabliczkami, tajemniczymi znakami i malowidłami. Mahjong Titans.

Darmowe Gry Dla Dziewczyn Stardoll Winx Dora Barbie i Inne!

Najpiękniejsze ubrania dodaj do nisz specjalne dodatki w postaci naszyjników i innej biżuterii. Miłej zabawy!
Graj teraz w Rainy Day 2011

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
darmowegryonline
Czas publikacji:
poniedziałek, 12 września 2011 19:30

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Rainy Day 2011 - Gra Ubieranka Deszcz - Gry Dla Dziewczyn”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Rainy Day 2011 - Gra Ubieranka Deszcz - Gry Dla Dziewczyn”
  • Gra Dla Dziewczyn - Mahjong For Girls - Gry Dla Dziewczyn