Magnat

zygrakadabra blog

Jest szerokie i raczej faworyzuje drużyny  grające piłką .Moim zdaniem drużyna Victorii nie miała prawa tego meczu wygrać. Zważywszy na to iż drużyna z Grabowa w tym sezonie bardziej się osłabiła (tak mi się wydaje)niż wzmocniła w stosunku do ostatniego, uważam iż ten sezon nie będzie należał do tej ekipy.

WYNIK : LKS Ner Poddębice - LKS Victoria Grabów 5:0

Przed ostatni mecz to mecz to mecz Derbowy : LKS Sparta Leśmierz - LKS Magnat Sierpów.Wynik w meczu był 2-1. Jednak mecz przerwano w 30 minucie. Ostatecznie Walkower i 3 pkt. dla Leśmierza. Co tam się stało ?!! . Ano jak słyszałem mecz lepiej ułożył się dla Gości którzy już na początku strzeli a właściwie pozwolili gospodarzą samemu sobie strzelić. 10 minut później było już    2-1 dla Sparty. Ostatnie minuty (czyli jakaś 25 minuta meczu)należały jednak do Gości. Czym były by derby bez bramek (one już padły)i bez kartek. Tak bardzo sobie do serca wzięli to piłkarze Magnata że postanowili zarobić kilka. Trochę ze brutalną grę, trochę.

dziennikarski blog - freelancerzy freelancerom zgotowali ten los

Nich ma wygrac wybory)
Magnaci medialni czyli szefowie telewizji w Polsce (TVP, TVN i Polsat) chca decydowac za obywateli, kto w kraju ma wygrac wybory parlamentarne i prezydenckie.

Metnie sie tlumaczac pozytywnie odpowiedzieli na apel wybitnej dzialaczki demokratycznej Danuty Waniek, aby nie robic debaty Kaczynski-Tusk w piatek, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi.

Po co komplikowac...

Calosc wyglada dosc dziwnie. Najpierw Tusk mowi, ze jako honorowy czlowiek z Pomorza nigdy na debate sie nie zgodzi, potem jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki bez wyraznego powodu sie zgadza, a teraz magnaci uwalaja debate sami, robiac czarna robote za sztab Tuska, decydujac w imieniu PKW i dowolnie interpretujac prawo.

Zdaje sie, ze magnaci juz dawno wybrali swojego kandydata. Nie mowimy, czy jest to kandydat lepszy, czy gorszy. Mowimy tylko, ze wiekszosc Polakow chcialaby taka debate zobaczyc i samemu zadecydowac.

Polscy magnaci kolejny raz jednak dali do zrozumienia, ze szary ludek nie powinien sie wpieprzac tam, gdzie powazni panowie rozmawiaja o powaznych sprawach.
dziennikarski 2005-09-21 18:51:02
skomentuj (6)

Jeneralski okazał się być agentem wojskowych służb
.

just ME!... nothing else!

Urodzinki...
No właśnie...Dziś w Magnacie był koncert-3 rok istnienia Delios i 19 urodzinki T-Rexa =)

No więc dla Solenizatów czyli T-Rexa i Delios :"STO LAT STO LAT!!!NIECH ŻYJĄ mjnhŻYJĄ NAM!!!!"

No,a teraz do dnia...Koło 11 był u mnie T-Rex przegrać dwie kopie Indyvidual Life =)Potem wskoczyłąm do wanny-OH YEAH!! =D Nast ępnie poleciałąm do Katechany,mojej kochanej złotej rączki po gorsecik =) Normalnie wczoraj kupiłyśmy materiał,a dziś już gorset jest =) Taki śliczny z czarnej satyny =) Wróciłam od Katechany i sprzątnęłam do końca w pokoju =) Obiadek i jazda po Radzia i pod Magnat. Nawet Anka mi załatwiła darmowe piwko od Krzywego i Adama =) Kupiłam najnowszą płytę Delios i nie licząc małego wątku psującego humor ( który zostanie tu celowo pominięty,bo Ci co wiedzą o co chodzi to starczy ) to była fazi runda!! =)

Jako pierwszy zagrał Cierń =) Sławek,Łysy,Burak i basista,którego nie znam dali czadu.Było boskie pogo =) Także ich koncerta uznaję za udany,choć krótki-4 songi.No,ale przez ich koncert szyją ruszać nie mogę,ale to znaczy,że było git =D
Potem zagrał Price of Death,a następnię Bunder Nekrumunda.Czyli jednym słowem Death Metal na całej lini.Coś dla.

syzyf | e-blogi.pl

Gdy dzisiaj naród do boju wystąpił z protestem, krzykiem rozpaczy zwycięskim, Panowie o czynszach, emeryturach radzili, śmierci Madzi prawili, aferze paliwowej rozprawiali, namaszczaniu Pana Palikota przez Panią redaktor Olejnik na zwycięzcę porządku informowali a także na budowę nowoczesnego państwa polskiego wskazywali, które już było, tylko się tak jakoś dawno zmyło.” O, cześć wam, panowie magnaci, Za naszą niewolę, kajdany, O, cześć wam, książęta, hrabiowie, prałaci, Za kraj nasz krwią bratnią zbryzgany. Lecz kiedy wybije godzina powstania, Magnatom lud ucztę zgotuje, Muzykę piekielną zaprosi do grania, A szlachta niech wtedy tańcuje”. Gdy naród do boju, idź i patrz, byle nie za długo, aby nie spalili twego domu w pozorze mordu, bo Ty Polaku za doznane cierpienia, poniewierkę masz prawo żyć pierwej aniżeli, kto inny, boś nie agresor, okupant ani narodom na tym świecie żaden wróg. Chwała wiekopomna tobie Narodzie Polski za dla ojczyzny swojej poniesiony trud, bo w tobie tylko od zawsze zwycięstwa nadzieja, czemu również sprzyja Bóg.