O czym chcesz poczytać na blogach?

Magiczny totem

Bogini Terroru i Zniszczenia

09.04, 09.08, 12.09, 12.12,


Osobowość: Ta, co patrzy i odkrywa świat
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 100 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Wola - Intuicja - Dynamizm - Zmysłowość
Totem roślinny: Czarna jagoda
Totem zwierzęcy: Ryś
Znak: Skorpion
TYP: Wystarczy spojrzeć w oczy dziewczynki o tym imieniu, by zrozumieć czym było spojrzenie naszej matki Ewy. Jest w niej namiętność pierwszych poran­ków świata. Niemożliwie.On jest cudowny nad wyraz ech... :] a co do filmu, to jeśli komuś podobał się Big Fish, to ten spodoba wam się tym bardziej. Na początku się śmiałam, ale na koniec całkiem nieźle się poryczałam... za uczuciowa jestem... Zazdroszczę mu że widział świat tak magicznie...
i Po zachodzie słońca – hehe całkiem niezła komedia z Hayek i Brosnanem :] ale bardzo typowa jeśli chodzi o fabułę, tzn mamy parę złodziei co chcą odejść na emeryturę i nieudolnego agenta FBI... ale muszę przyznać że milo się.

..::the beautiful people::..

Się mazać bo się potopimy i wtedy to będzie jedna wielka DUPA.
Dupa mówisz, świerzy towar, wiesz, ja w sumie to z chęcią bym kogoś przegwałcił XD - Shin
Eh, ty zboczuchu, doigrałeś się.
*Lumiak wyciąga z głębi szuflady magiczną różdżkę z piórem feniksa, którą to ma od drugiej
klasy gimnazjum i konkursu wiedzy o Harrym Potterze, macha nią w powietrzu, chyba właśnie
nastąpiła jakaś kumulacja siły magicznej bo coś wybuchło, ale nie ma ofiar śmiertelnych ^^',Ociekającego
śliną Miyaviego* i te dzieci są dość niebiezbieczne, i jeśli nie chcesz mieć bliskiego kontaktu
z lakierem do paznokci to ja bym ci radziła się ubrać. Wiesz, chociaż jakieś majtasy, for example.
Ale ja nie mam, ja nic nie mam - Tot
O, to dopiero biedne dziecko - Shin
Ty skończ z tym biednym dzieckiem, bo ci twarz przefasonuję - Die
Tak, a ja cię pociapam moim lakierem do paznokci, na.........na różowo, o - Mtv
A ja.

Zmierzch - Onet.pl Blog

Ziarna, nie spocznie póki ich wszystkich nie zliczy jeżelibędzie to oznaczać śmierć w blasku pierwszych promyków słońca.Opowieści traktują wampiry jako zasadniczo poczciwe istoty skazane nawieczną mękę popełnienionych okropieństw tylko po to, by przeżyć . Tota różnorodność jest pewnie jednym z powodów dla którym wampiry po dziśdzień inspirują coraz to nowe historie.
Alice (17:58)
Przez dziesięć lat miał żyć z wilkami, potem wolno mu było powrócić do ludzi. Rytuał ten miał na celu niejako załatwienia sobie bezpieczeństwa stad od wilczych ataków, wszak ich człowiek był wśród wilków i mógł je odciągać od ludzkich pastwisk. Zaś magiczną moc potrzebną do zmiany człowieka w wilka zapewniał fakt że czynił to sam Dionizos - spersonifikowany w zamordowanym dziecku. Wierzono bowiem że każde dziecko które zostanie żywcem obdarte ze skóry, rozczłonkowane i przyrządzone faktycznie staje się.

CLUB WINX - WINX KLUB - Onet.pl Blog

Z wcześniej zdobytych poziomów. Każda czarodziejka ma także jedno przypisane, wieloznaczne zaklęcie:

Anja - Serce Mocy

Bloom - Smocze Serce,

Flora - Nadzieja Świata

Layla - Podwodna Głębia

Musa - Melodyczna Harmonia

Roxy - Totem Orła

Stella - Niebiańskie Światło

Tecna - Pryzmat Intuicji

Wera - Wieczny OgieńW serii "Pani Mocy" pojawia się tylko zaklęcie Anji, Bloom, Layli i Wery. Podobnie kilka funkcji skrzydeł nie ujawnia się w pełni. Nie.


- Medalion Serca Mocy lub Fiolka z Medalionu Czarodziejki Serca Mocy - to medalion równowagi Ognia Smoka i Wodnych gwiazd zawierający wieczny Magiczny Pył. Należy on do Anji Anel i może wracać, a nawet życie. Fiolka składa się z biało - szarej głównej części z wisiorkiem oraz niebieskiego serca z ozdobnymi rzemykiem.
.

.:Moje zainteresowania:.

 • Uwielbiam te książki są naprawde dobre ale jednak nie moje ulubione polecam również trylogie Philipa Pullmana (Mroczne Materie)Tom 1 to Złoty kompas tom 2 to Magiczny Nóż tom 3 i ostatni to Bursztynowa Luneta naprawdę polecam tą trylogie

 • oi!
  jak się cieszę że tu trafiłam*.*
  dziś skończyłam czytać trzeci tom x.x… a czwartego nie ma w Polsce ToT naprawdę ma być piąta część? bo ja myślę, że jak w czwartej spotkają Scar i wtedy chyba będzie ta wojna to nie wiadomo po co piąta część^^”
  a na końcu wpisu wspomniałaś o czwartej części… przeczytałaś ją? (jeśli tak to.

 • japonica-polonica-fantastica

  Z oka.^^ A ten krajobraz! Na widok góry, lasów, strumyków i wodospadów robię się sentymentalna. Tęsknie za Karpaczem! Marze by znowu podziwiać piękno natury.^^ Dobrze, że dzięki baji mogłam nacieszyć moje oczka.^^ Hi, hi po filmnie robiliśmy sobie testy na totemy.^^ Pichu dostała totem wilka ( uważam, że świetnie to do mnie pasuje^^ ), Anula łososia, a Murt niedzwiedzia ( jemu też to pasuje^^ ). Świetnie się z nimi bawiłam.^^ Jestem z siebie duma, bo chyba zaraziłam ich muzyką Placebo.^^ Dałam im tekst różnych.Jego uśmiechu, jego uścisków. Jejku, w takich chwilach sobie jeszcze bardziej uświadamiam jak mocno Go kocham. A jak mnie przeprosił, jak się pytał, czy jeszcze się gniewam, robiąc przy tym taką słodką minkę, to myślałam, że się tam popłacze. Na dodatek te magiczne słowo " Kocham Cię " miało inny wymiar niż zwykle. Chyba czasem potrzebne są takie trudne chwile, by docenić co się ma w życiu. Czemu jestem taka wrażliwa, wata ze mnie.^^ Jednak poczułam jak kamień spada mi z serca, uwielbiam to uczucie.^^ Nie.

  porzeczka blog

  Rozsadzając meteoryt...Pomijając sam ich lot i problem, najstraszniejsze było to, jak jeden z nich poświęcając się dla innych, dla Ziemi i ludzkości został na tym meteorycie, żeby odpalić ładunek i razem z nim roztrzaskać meteoryt...Wiem! To głupie...tot ylko film...ale na mnie to zrobiło wrażenie...bo czy TY [teraz czytający/a ta notkę] mógłbyś/aś obiecać, ze w razie takiego czy podobnego zagrożenia, poświęcił/a byś się dla ludzkosci?? :(
  Wkazdym razie, zrobiło to na mnie wrażenie, a wszystkim.Wody...
  Marzenia dotrą wśród piękno przestworzy...
  Jam jednorożec jest...
  Spełniam marzenia...
  Tworzę dobro...
  Matką mą nadzieja, ojcem piorun...
  Przedziera chmury...
  Błyszczy pośród burzy...
  Tak jak i róg mój magiczny...
  Krainę mę otwiera szeroko...
  Niesie marzenia wysoko...
  A sierść ma blyszczy...
  Pośród nocy cienie...
  Broni przed demonem i zmartwieniem
  Chroni przed wrogami i złem nienasyconym...
  Oczy me w ciemnościach błysk.