O czym chcesz poczytać na blogach?

Magia i miecz

Blog Charliego Bibliotekarza

Mnie zupełnie:) „Krew i złoto” obfituje w takie ilości tego samego co w poprzednich tomach, tyle, że w znacznie skondensowanej dawce. Mam więc: Krew, flaki, walka, miecze, czary, smoki, magia, olbrzymy, dziwki, dziewki, seks, sperma, tortury, gwałty, morderstwa, plamy na honorze i na spodniach, wilkory, Inni, Mur, zima nadchodzi, królów, niewolników, seks,.

Kondux

Kij, który zawsze był najprostszy do znalezienia w chwili zagrożenia a także z niego mogło wyewoluować wiele innych typów broni. Główny podział typy broni to broń krótka i broń długa. Dla prawdziwego mistrza bronią było wszystko, czego mógł użyć w walce więc w dużej mierze na początku były to kije, narzędzia rolnicze czy przedmioty.Z najstarszych typów broni w Chinach, a wzorowany jest na chińskim sztylecie. Również techniki jego wytwarzania mają bogatą historię sięgającą dwa i pół tysiąca lat. Miecz jest symbolem mądrości, mocy i magii. Największe miecze dochodziły do 2 metrów długości i 7 kilogramów wagi. Może być stosowany zarówno do cięcia jak i kłucia. Podobno pierwszy miecz stworzył Chiyou.

Magia istnieje ?? - Onet.pl Blog

Jasnowłosy elf o imieniu Shiran spojrzał równie zdziwiony co zaniepokojony na blondynkę.

- To nieco komplikuje całą sprawę – stwierdził – Jednak ona i tak umrze. Warto spróbować mimo wszystko.

Już na to za późno? Wendy już ledwo oddychała. Krew przesiąkła bandaże wyczarowane przez opiekuna i spływała po jej ciele mieszając się ze złotym deszczem, który stopniowo ustawał.

Choć wróżki były małe i z pozoru bezbronne siłą dorównywały większym rasom. Ich magia nie była potężna jak magia elfów czy też wampirów, jednak skutecznie potrafiła omamić wroga w walce. Wróżki były.

Wyrocznia(treść i ilustracje);
 

Złe Kino

 
Ostatnie wpisy
  • Magia i Miecz
  • + / -
  • spun
  • chemicals london crystal ...
  • Natural Born Killers
  • Trainspotting
  • Requiem For A Dream