O czym chcesz poczytać na blogach?

Maggie q

| ...::Charmed Ones::... |

Music
5.She's a Man, Baby, a Man!
6.That Old Black Magic
7.They're Everywhere
8.P3 H2O
9.Ms. Hellfire
10.Heartbreak City
11.Reckless Abnadon
12.Awakened
13.Animal Pragmatism
14.Pardon My Past
15.Give Me A Sign
16.Murphy's Luck
17.How To Make A Quilt Out Of The Americans
18.Chick Flick
19.Ex Libris
20.Astral Monkey
21.Apocalypse Not
22.Be Careful What You Witch For.:Sezon 3:.
1.Honeymoon's Over
2.Magic Hour
3.Once Upon A Time
4.All Halliwell's Eve
5.Sight Unseen
6.Primrose Empath
Się o pracę u niejakiego Corso. Pokazuje mu swoje zdjęcia. Mężczyzna jest pod wrażeniem jednak uważa, że Prue straciła pracę i po prostu chcę mieć nową. Najstarsza tłumaczy mu, że powinien go interesować tylko jej talent a nie to co było dawniej. Corso mówi, że jeśli chce zdobyć prace musi podjąć się pewnego wyzwania. Opowiada jej o Maggie Murphy, która wydaje się być najbardziej pechową osobą w San Francisco. Podaje Prue jej zdjęcie i mówi, że kilka miesięcy wcześniej pomagała ona chorym, bezdomnym itd. Jednak potem wszystko zaczęło się walić. Corso mówi Prue, że chcę aby sfotografowała ją taką jaka jest wewnętrznie, prawdziwie i artystycznie. Każe jej zdobyć.

All Good Thinks - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Felietony, refleksje 
 Następny »

Ale na szczęście... ma bardzo duże poczucie humoru...:)

Jedna kwestia mnie niepokoiła, mówi, że jest ateistką. Znałam ateistów... czy my się w ogóle dogadamy? Odp. brzmi: „tak”. Jak to możliwe?

Nie mnie pytać... ale czy to ma jakieś znaczenie?

Chciałabym opisać kilka rzeczy, które razem „przeżyłyśmy” ale nie mogę... ;) Może kiedyś...patrz blog

Poruszona aby zjeść obiad. Kazała Annie przygotować kąpiel, Sir James’a miał wyprowadzić lokaj. Wstrząsnęło to całym zamkiem – Lady Somerville, Żelazna Dama o Żelaznych Zasadach zrezygnowała ze spaceru z ukochanym psem! I to z powodu książki!

Lady Margaret długo nie mogła zasnąć. Wspomnienia kołatały jej się w głowie.
Roześmiana twarz młodego ogrodnika... Obietnica złożona w lesie, przy starym głazie... Pierwsze niewinne pocałunki zakochanych... I rodzice, oświadczający iż jest ona zaręczona z, nie najmłodszym już, Lordem Somervillem. W końcu, nad ranem Lady Margaret zasnęła...

***


- Panienko Maggie! Panienka się już obudzi. Słońce wstało, a na progu znów leży bukiet kwiatów...
Margaret przebudziła się z postanowieniem, że skarci Annie za głupi żart. Panienka, ha ha! Maggie, bardzo śmieszne! Ale dziewczyną krzątającą się w pokoju nie była Annie lecz...
- Sarah... – wyszeptała Margaret – nie, to sen...
- O, nie panienko, czas na sen się już skończył. Teraz trzeba wstać, umyć buzię i zejść na śniadanie – Sarah miała rumianą, miłą twarz i ciekawskie brązowe oczy.
Wstała z łóżka i niepewnie ogarnęła wzrokiem pokój. Wszystko... wszystko tak, jak zapamiętała – jej szmaciane misie, próbki haftu, półki uginające.

Justin Bieber - Życie po życiu - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Książki 
 Następny »

Na jego ekran. Jakie było moje zdziwienie, kiedy na wyświetlaczu, zamiast numeru mojej przyjaciółki, wyświetlił się zupełnie inny numer.

- Cris? Czego chcesz? - Mój głos zabrzmiał bardziej oschle niż zamierzałam. Nadal niczego nie zapomniałam.

- Witaj Maggie. - Przywitał się nieśmiało, speszony moją reakcją. - Co słychać?

Art is the weapon - Onet.pl Blog

Blog w kategorii:  Jeden worek 
 Następny »

-Nie nie nie, myślę, że powinnam jechać z Wami i najpierw Emily się spakuje i dopiero potem pojedziemy na zakupy, nie możemy się rozdzielać-wtrąciła Pixy

Po niecałej godzinie jazdy znaleźli się pod domem Emily.
-Dajcie mi pół godziny, jakbym nie wracała to nie musicie się przejmować, Maggie nie bój się obiecuję, że nie będę robiła głupot-zwróciła się do dwójki.

Snukraina. - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Książki 
 Następny »

Oczywiscie ślepo oddany Smolipaluchowi Farid chciał razem z nim wrócic do Atramentowego Świata, lecz Smolipaluch tego nie chce.

Powraca Basta. Niestety on także poznaje Orfeusza.

Farid musi ostrzec Smolipalucha przed Bastą. Aby to zrobić udaje się do domu Elinor (autorka ma rację - imie jak dla elfki ;P), w którym mieszkają także Maggie, Mo i Resa. Faridowi udaje się namówic Maggie do 'wczytania' go do Atramentowego Świata. Maggie udaje się tam z nim; przez opowieści matki od dawna zafascynowana Atramentowym Światem, chcąca go w końcu zobaczyc.

 

Druga część Atramentowej Trylogi bynajmniej nie rozczarowuje. Przenosi nas do ciegawego, magicznego świata.

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..." - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Opowiadania 
 Następny »
Bo miał pełne szawki różdzek. Wypróbowała około 10 zanim znalazła tą. Potem podeszła do sklepu z miotłami. Zawsze lubiła jeździć na nich z bratem i jego kolegami, jeśli przyjeżdzali do domu na wakacje. Podobno wyszła jakaś nowa, ale dowiedziała się tego tylko z szeptów podnieconych nastolatków którzy obstawili całą wystawę więc Maggie nie miała szans się dopchać. Kupili jeszcze pare książek, gdyż sklepy na Pokątnej nie zamykają tak jak u mugoli. Najczęściej zamykali dopiero po 0.00. Około tej też wróciły z wielkimi torbami zakupów. "Kupimy tylko różdzke!". Jasne! Kupiły wszystko, a nawet więcej. Dostała pare nowych szat i właściwie wszystko co chciała..