O czym chcesz poczytać na blogach?

Mafia 3

village crew

19:47, village , strona gówna
Link Dodaj komentarz »
pokłony znad Bosforu

Drogi don Vito

 Z okazji imienin turecka mafia pragnie życzyć Ci samych złotych interesów oraz dalszego prężnego rozwoju Koziej Nostry. Chcielibyśmy zapewnić, że nie będziemy mieszali się w handel kozami ani inne, strategiczne dla Koziej Nostry branże. W dowód naszej sympatii ślemy zacnemu solenizantowi piękną turecką hurysę. Mamy nadzieję, iż swym tańcem brzucha umili ona rodzinne imprezy i rozgrzeje mafijne łoże. Jeśli jednak nie spełni preferencji seksualnych don Vito, w każdej chwili możemy ją wymienić na potulnego eunucha ( z czego z pewnością ucieszyłby się Alfredo). Wraz z hurysą posyłamy także stado antolijskich kóz przedniego miotu, które będą perłą w koronie koziego imperium rodziny Corleone.  

Łączę wyrazy szacunku

Hakan Kocia Morda

00:03, village , strona gówna
Link Dodaj komentarz ».
19:47, village , strona gówna
Link Dodaj komentarz »
pokłony znad Bosforu

Drogi don Vito

 Z okazji imienin turecka mafia pragnie życzyć Ci samych złotych interesów oraz dalszego prężnego rozwoju Koziej Nostry. Chcielibyśmy zapewnić, że nie będziemy mieszali się w handel kozami ani inne, strategiczne dla Koziej Nostry branże. W dowód naszej sympatii ślemy zacnemu solenizantowi piękną turecką hurysę. Mamy nadzieję, iż swym tańcem.

Blog MafiaPlastik

2007-02-10
                          Hejka!
Pewnie wielu z Was dziwi to.Dziewczyny i mafia.A jeśli ktuś zna którąś z nas to wie jakie jesteśmy;)Nio to mose psedstawie nasą paczke.Najstarsza jest Ania ma16 lat.Aniuś jako jedyna z nas jak narazie ma stałego chłopaka...Jeśli ktuś chce sie wyżalić to do Anci potrafi słuchać.A jeśli tseba i doradzić.Druga w kolejności jest Madzia ma 15 latek i lubi pośmiać.Meńka i Aga mają po 14 lat.Ale nie wygląda na to że są w tym samym wieku.Meńke znam najdłużej.Wiecie ,niektórzy wierzą  że jesteśmy biologicznymi siostrami.Czasem sama w to wierze.Nio i na koniec najmłodsza i najgorsza cyli ja;)Mam na imie Paulina.Miło mi Was gościć na blogu nasej MAFI.Nie zawsze jesteśmy takie miłe wiec prosze sie nie przyzwyczajać;)Plastik Rządzi papa


  Świat gdzie nie. 2007-02-10                           Hejka!
Pewnie wielu z Was dziwi to.Dziewczyny i mafia.A jeśli ktuś zna którąś z nas to wie jakie jesteśmy;)Nio to mose psedstawie nasą paczke.Najstarsza jest Ania ma16 lat.Aniuś jako jedyna z nas jak narazie ma stałego chłopaka...Jeśli ktuś chce sie wyżalić to do Anci potrafi słuchać.A jeśli tseba i doradzić.Druga w kolejności jest Madzia ma 15 latek i lubi.

UPR - Wolność, Własność, Sprawiedliwość - Onet.pl Blog

Istnieje żaden "Cudotwórca Donek" który wyczaruje pieniądze z magicznego kapelusza i da je strajkującym lekarzom, pielęgniarkom, górnikom, celnikom i nauczycielom, a dodatkowo załata dziurę budżetową, obniży podatki i podwyższy emerytury.

Nawet jeśli  każda z grup zawodowych dostanie podwyżki to wcale nie znaczy, że za 3-4 lata nie będzie żądać kolejnych, czemu by nie prawda?

Nauczmy się wreszcie rozwiązywać problemy, wystarczy zwykła prywatyzacja. Nie wymagajmy tego od rządu, wymagajmy tego od siebie. Wystarczy w wyborach powszechnych zagłosować na odpowiednią partię.
Zamiast organizować teraz strajki nie lepiej było wziąć udział w.By spadły. Sytuacja jest analogiczna dla innych narkotyków. Mafie są wstanie zrobić wszystko, aby nie dopuścić do legalizacji.

Policja też nie dąży do zwalczenia zjawiska narkomanii. Wręcz przeciwnie policji zależy na tym, aby narkomania kwitła. Im większa narkomania, tym więcej pieniędzy na walkę z nią!
Widzimy, że mafia i policja mają wspólny interes, dlatego starają się nie wchodzić sobie w drogę.
Fakt słyszymy regularnie (raz na pół roku czasami trochę rzadziej) o spektakularnych sukcesach policji, wykryciu TIRa kokainy, czy odkryciu domowego laboratorium do produkcji heroiny. Nie dajmy się jednak zwieść, te spektakularne akcję są tylko.

For what we want most, there is a cost that must be paid in the end.
2006-09-11 21:32:33 >> Grimmauld Place 17

Stanęłam dziś na progu mojego starego Grimmauld Place...
.
- To w jej życiu się wydarzyło)
Poczułam się złamana.
Mugol wyglądał tak jak kiedyś. Dawno temu. Miał te swoje długie kręcone bląd piórka...
To pewnie efekt (zapomniałam jak sie to nazywa) współczulny (?)
Mała ma rozwalony związek a ja mam za nią złamane serce.
Potem przyśniła mi się Ukraińska Mafia.
Dawno mi się nie śniła.
Ukraińska Mafia przytuliła mnie i było mi ciepło. A momo to czułam się smutna. Ukraińska Mafia nie powinna mnie przytulać. Nawet we śnie.
Ukraińska Mafia miała na sobie granatowy sweter, bardzo szorstki w dotyku i bardzo dobrze mówiła po Polsku. (!) Zaznaczyć trzeba, że na.

Jagoda Ka - Onet.pl Blog

Trochę przybliżyć jak wygląda aktualna sytuacja. Inaczej mogliby się pogubić w osobach występujących w notkach na niniejszym blogu.
Niektórzy już się pogubili...


Tak więc:

Przydupas, Słodki Piesek, Marek - jest to jedna i ta sama osoba, najświeższy nabytek w kolekcji eksiowatych Jagódki.

Pięciopalczasta mafia blond, Blond Mafia - właściwie pięciopalczastej doszyto jeden palec, bardzo sympatyczny. Jest to niezorganizowana grupa antyprzestępcza o zawyżonym poziomie spontanicznego humoru złożona ze studentek pierwszego roku.
W skład mafii wchodzą:

Siwa, vel Niedźwiedź Polarny - domniemany prezes szajki, którą od pierwszych.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Jagoda Ka(treść i ilustracje);