O czym chcesz poczytać na blogach?

Mafia 2 download

LORD MEGAWAT WITA


Znane są też przekręty i pazerność jakie jakich się dopuszcza szef RM :
Gazeta Wyborcza :

„Ojciec Tadeusz Rydzyk zaapelowal do sluchaczy Radia Maryja [w czwartek - 20.08.98] o szybkie wplacanie pieniedzy na konto torunskiej stacji [...]. Wszystko kosztuje nas duzo, ponad milion zlotych miesiecznie - stwierdzil ojciec dyrektor [...] w komunikacie, ktory w ostatnich.Pod domami misiaków. Zmieniały samochody jak rękawiczki i rejestracje też ,co było bardzo podejrzane. Misiaki zauważyły też ,że małe dziobaki nigdzie się kształcą ,a starsze pracują w bagiennej mafii dziobaków zajmującej się żebraniem orzechów ,kradzieżami leśnych wozów. Wszelkie apele , prośby nic nie pomagały. Nawet misiaki złożyły sprawę do sądu ,ale sędzia sroka przyznała.Z ich największymi przebojami. Co do Slipknota ("Vermilion")ze taki zły ,ale to nie ten sam Slipknot co z Iowa :(...co jest z wami chłopaki ?! No cóz jak chcecie sobie pooglądać i posłuchać to proszę bardzo : URBANCHAOSVIDEOS ,dział downloadskomentuj (22)

 

.:: Dream Universe ::.

Bloguję?: Nie – nie będę ludzi męczyć mahjongiem ;P …chociaż jest to bardziej popularna gra niż się niektórym wydaje ;]

Tytuł: Hayate no Gotoku! 2
Premiera: 3 kwietnia 2009
Trailer: Seria pierwsza OP01, OP02

Opis serii pierwszej:
Rodzice Hayate chcą sprzedać go yakuzie żeby spłacić.

Tytuł: Phantom ~Requiem for the Phantom~
Premiera: 2 kwietnia 2009
Trailer: Trailer

W podziemiach Ameryki, przywódcy Mafii zostają zabijani jeden po drugim. Roznosi się plotka o “Inferno” i organizacji zrzeszającej najlepszych zabójców “Phantom”, która kręci się wokół nich. Pewien.

Tagi

2 2009 2010 2011 2012 Anime Ao no Exorcist Arina Tanemura Brotherhood Chaos;HEAd Doki! download event FullMetal Alchemist Hakushaku to Yousei informacje J-Music Jesień kawaii~! Kobato Manga must see~! obrazki odcinek ogłoszenie opis Pandora Hearts Peach-Pit Pierwsze Wrażenie po polsku.

M jak miłość Online - Odcinki, Vod ,M jak miłość Download, Streszczenia, Recenzje, Opisy.

W Grabinie. Okazuje się, że kiedyś prowadziła z wujkiem małą restaurację. Niestety, bandyci zażądali od nich haraczu. Kasia zgłosiła sprawę na policji i namówiła wujka, by złożył zeznania, a mafia w odwecie mężczyznę zabiła. Henio zdaje sobie w końcu sprawę, że Matylda kłamie, i zrywa ich znajomość.

19:43, serialeonlinee
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 listopada 2011
M jak miłość Odcinek 867 Online - Odcinki, Vod, Download, Streszczenia, Recenzje, Opisy.

http://www.filmytv.net/categories/106/M-jak-miłość

Miziaforum's Blog

Nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji za 400 dolarów za 1000m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000m3. Szacuje sie że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił „Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją”

http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html
Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
.