O czym chcesz poczytać na blogach?

Mafia 2 crack

Lenon.

Też jest wspaniały, pdoba ni się ta grafika na przedzie, wow... elfka, podobna do dziewczęcia z mojego opowiadania, Mii Li Valii Lamorreh.

Pozdrawiam też całą moją mafię: Kamila, czyli Ojca Chrzestnego mafii, Anię "Baby" moja ukochaną przyjaciółkę, Maleńka tęsknie za tobą wracaj szybko z tej Istebnej!!! Pozdrawiam również Wysoką,.

Notkę długą napisałą. Kóńczę więc. Pozdrawiam wszystkich!!!

skomentuj (3)

Aaaa... 2003-07-03 23:01:55

Wróciłam z urodzin u kolegi... aaa... dwa torty... dwie pizze... stosy ciast, ciasteczek i ciastątek... cola... chipsy... cukierki...!!!.

I czerwona z wstydu Iniv Aurely kończy swoją notkę...

skomentuj (0)

I like you, I'm not gonna crack... 2003-07-08 22:43:20

Skończyłam oglądać Dwie Wieże, jak zwykle bardzo mi się podobały!!! 8 mili nie zdążyłam, ale cóż, obejrzę jutro. taa,.

I`m still working to be a psycho bitch :/ - Onet.pl Blog

Pythia
skomentuj

20 stycznia 2006
Dream.....

When nothing seems too certain or safe

Let it burn through you You can keep it pure on the inside

And you know what you believe to be right

So you're not gonna crack No you're never gonna crack

Run  baby run baby run

Run from the noise of the street and the loaded gun

Too late for solutions to solve in the.

Pani podeszła z zamówieniem o 15:00. Obiady roznosiła od 16 do 17. Wyglądało to mniej więcej tak, że wszyscy zjedli i dopiero ja zaczęłam. Wróciliśmy, pobawilismy się w mafie, zagraliśmy w flirta i poprowadziliśmy dyskuje na poziomie: o moszczeniu okrężnicy. I to na razie tyle. Refleksje będą póżniej.

Blog pawelgol235

Nation, gang dzieli się na 5 setów kontrolujący biedne dzielnice miasta i większość mniejszych miast w stanie Nowy Jork). Z raportów LAPD jasno wynika, że rok 2002 przyniósł praktycznie całkowite rozbicie Cripsów. Obecnie można zaobserwować rozszerzanie się struktur gangu Bloodsów na resztę stanów,.I biali. Gang ma bardzo szeroką rzeszę wrogów – Crips, Folk Nation, Aryan Brotherhood, Ku Klux Klan, Nazi Lowriders, czy gangi pochodzenia latynoskiego – Mexican Mafia oraz Mara Salvatrucha. Cechą rozpoznawczą Bloodsów jest kolor czerwony – w szeroko rozumianym zakresie – począwszy na czerwonej bandanie w prawej.Dostarczycielem owego narkotyku.

Ich rola, wraz z popularnością "białego proszku", zaczyna się sprowadzać do rozprowadzania go po osiedlach w postaci crack'u. Poza rynkiem narkotykowym, który wówczas jak i dzisiaj jest najbardziej lukratywną formą zarobku grup przestępczych, oba gangi walczą ze sobą na polu.

Blog morpheus160380

2007-02-20 The Rose That Grew From Concrete

Did you hear about the rose that grew from a crack in the concrete?
Proving nature's law is wrong it learned to walk with out having feet.
Funny it seems, but by keeping it's dreams, it learned to breathe fresh air.W oficjalnych dokumentach został zapisany jako Lesane Parish Crooks. Dopiero gdy jego matka Alice Faye Williams (po ślubie Afeni Shakur) poślubiła Lumumba Abdul Shakura, 2Pac otrzymał nowe imię Tupac Amaru.

Dzieciństwo
Pac już jako dziecko przejawiał talent artystyczny. Afeni zapisała go do The 127th Street Ensemble, grupy.Się singel 2 of Amerikanz Most Wanted z Snoop Dogg'iem, a w czerwcu Hit ?Em Up ? singel, w którym obrywa się raperom z Wschodniego Wybrzeża (Notorious B.I.G., Junior Mafia, Puff Daddy (P-Diddy), Mobb Depp, Nas, Chino XL). W międzyczasie został ukończony materiał na kolejną płytę, której premiera była przewidziana na październik.