O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mafia 2

Serwis o serii GTA

Forelli


Szef Tommy’ego, boss największej mafii w Liberty City, głowa rodziny Forelich. Jego oczy widzą tylko pieniądze, narkotyki i władzę. Chce przejąć cały narkotykowy biznes w USA. Nienawidzi sprzeciwu, uważa, że zawsze wszystko powinno iść po jego myśli. Jest zleceniodawcą wielu morderstw, jednak jego mafia czerpie główne zyski z handlu narkotykami. Planuje w najbliższej przyszłości przejąć rynek dragów w Vice City. Wysyła tam swoich ludzi, w tym także Vercetti’ego. Na miejscu ma czekać jego adwokat i kuzyn, Rosenberg. Kiedy dowiaduje się, że transakcja nie powiodła się, każe dla Tommy’ego odzyskać pieniądze, albo.

Warsztaty instalujące ładunki wybuchowe w samochodach możemy znaleźć w każdym mieście. Ze względu na swoje ręce bardzo słabo posługuje się bronią oraz prowadzi samochód. Jest dobrym przyjacielem Luigiego, a znajomym Salvatore’a Leona.

Luigi Goterelli


Niski, szczupły, 29 letni Włoch. Przybrany syn Salvatore’a. Właściciel nocnego klubu Sex Club 7 w dzielnicy Hepburn Heights. Jest naszym pierwszy zleceniodawcą w grze. Przyjaciel 8-Ball’a

Joey Leone


32 letni Włoch. Syn Salvatore’a. Właściciel warsztatu samochodowego. Wszelkie.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Się to poprzez Putina. Większego łotra świat nie widział.

Tym okrzykiem przerażenia kończy się to śledztwo w biografii Władimira Putina. A nam pozostaje pytanie – czy to szperanie w biografiach dwóch kolejnych prezydentów Rosji może w jakimś stopniu rozjaśnić ścianę mgły nad smoleńskim lotniskiem rankiem 10 kwietnia 2010 roku?

Naszym zdaniem – może. I to jak!

A teraz omówienie publikacji dobrze poinformowanego pisarza o nazwisku Jela Jovanowic, zamieszczona na stronie internetowej /zob. przypis/ z 2 lipca 2003 roku. To kolejna porcja faktów, po których możemy poczuć się bardzo nieswojo w oparach mgły smoleńskiej! Oto streszczenie tej.

Rosji jest duszone, uciskane i grabione przez etniczne gangi przestępcze. I minister nazwał te gangi przestępcze: ormiański, azerbejdżański, gruziński i tak zwany południowoazjatycki. Tak, on nie wymienił gangu żydowskiego, ale jaki człowiek przy zdrowych zmysłach będzie zaprzeczał oczywistości, że jeśli jest rosyjska mafia, o której wrzeszczy Zachód, jeśli istnieją mafie: azerbejdżańska, gruzińska, ormiańska o których mówi minister spraw wewnętrznych kraju, to jak można zaprzeczyć istnieniu żydowskiej mafii, tym bardziej, że ona sama jest widoczna, bo przecież wszystkie te Czubajsy, Fridmany, Wekselbergi, Abramowicze na naszych oczach.

Gamoń

A w tym momencie podobno należy wyznaczyć kolejną osobę do wypełnienia ankiety...Może kiedyś przeczyta to Martyna-Martini. Jeśli tak się stanie, to proszę Cię Martyno-wypełnij ankietę;) Oczywiście w polu "Zawartośc plecaka" wpisz "Zawartość" torebki, bo tak jest w oryginale:] Nie znam innych osób z blogiem, więc nikogo więcej nie wyznaczam :P


13:20, gamon1990
Link Komentarze (3) »
piątek, 23 listopada 2007
Only łan mor.

"- Słuchaj, ten gość jest jak Killer!
- Bardzo jak Killer, tylko lepszy, bo z importu."

"- A z łokcia... w ryja, wolno?!
- Nie wolno...
- A kolanem... w jaja?!
- Pewnie Cię zawiodę, ale zdecydowanie należy się powstrzymać...
- To co kurwa wolno jak nic nie wolno?!"


"- Bo zaszły pewne zmiany w kontrakcie...
- W tym kontrakcie, co to go właśnie wykonałem?"

"Pan Wąski jest debeściak i jego mafia też jest debeściak."

"-.

Mafia

Gangu kamorry o wartości 700 milionów euro skonfiskowała włoska prokuratura podczas gigantycznej operacji, którą przeprowadzono we współpracy z karabinierami. Majątek należał do najpotężniejszego gangu neapolitańskiej mafii - Casalesi.

Wśród dóbr odebranych mafii podczas operacji pod kryptonimem "Nemesis" są m.in. gospodarstwa rolne i firmy spożywcze w rejonie miasta Caserta, na południu Włoch, liczne nieruchomości i tereny..

źródło: rmf24.pl

15:59, sandokan17 , Camorra
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8
następne
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Mafia 2 crack

Kawiarka ZaFraapowana

W serialu „Ja, Klaudiusz” – Fraa wspominała, że to świetny serial?), co zaowocowało nominacjami do Oscara i Złotym Globem. Ponadto, John Hurt od 2004 roku jest komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego. Fraa ma tylko jedno, zasadnicze zastrzeżenie: dlaczego, u licha, Lamba w „Propozycji” jest jak na.Me, sir, but I've been stuck here with no-one but this sorry sack of Hibernian pig shit for conversation. Poor, poor Dan O'Reilly! Sit, sir. Drink with me.
– One more crack about the Irish, Mr Lamb, and I'll shoot you. Am I clear?
– Oh, as the waters of Ennis, sir. Let us drink, then, to the Irish. No finer race of men have ever....Go frustruje. Ma specyficzne metody pracy i nie toleruje pedałów.

Fabuła kręci się szybko, widz ma do czynienia z pełnym wachlarzem postaci: stróże prawa, rosyjska mafia, włoska mafia, przestępcy tak groźni, że trzyma się ich w solidnych klatkach, oraz (teoretycznie) normalni mieszkańcy Bostonu, którzy zajmują się nie do końca.

☺Pełne wersje programów free☺ - Onet.pl Blog

 


  

Plik : 55 MB (55 MB), czas 0:09:03, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 63 %
Video : 42 MB, 657 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 640*480 (4:3), DX50 = DivXNetworks Divx v5,
Audio : 12.42 MB, 192 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3,

Obiektywna.
Się na tej właśnie stronie. Przetestowany działa w 100% !!

Instrukcja:
1. Najpierw Instalujemy (kb905474_1.5.540.0)
2. A potem Klikamy na patcher-Windows Validation Crack
3. I Gotowe Cieszysz Sie oryginalnym Windowsem Xp

Bez problemu Instalujesz IE7 i Wmp11

Download:
Antynarkotykowego Tada Gruzsa (Lawrence Fishburne) propozycjęnie do odrzucenia. W zamian za wolność Tim ma przez jakiś czas udawaćzmarłego niedawno bossa narkotykowej mafii, Bobbiego Z., do któregojest łudząco podobny. Tim szybko wciela się w rolę i zaczyna żyć życiemsłynnego dealera. Jednak podczas jednej z akcji.