O czym chcesz poczytać na blogach?

Madox

Mocni Sobą ! - bloog.pl

A drzwi się za nią zamknęły.

  Colin niepewnie podszedł do drzwi, zrezygnowany chciał już odejść, ale nagle po jego oczach przejechał zielony laser.

  - Witamy, Colinie. Kod 0098, hasło?- Spytał komputer.

  - Zawsze niepokonani, przez czas, ani żadną siłę zła?- Powiedział niepewnym głosem, a zdanie to zabrzmiało jak pytanie.

  - Proszę.- Wrota się otworzyły.- Miłego dnia, Colinie. Dawano Cię u nas nie było.

  I wtedy wszystko mu się przypomniało. Baza… Mocni Sobą… Madox… Madoksowie… Mistrz… Cholerny przycisk… i ona… Tak bardzo ją kocha…

  Szybkim biegiem pobiegł do mistrza.

  - Mistrzu- powiedział.

  - Czy ty…?- Spytał zszokowany.

  - Wraca mi pamięć- powiedział.

  - Spodziewałem się tego.- Przyznał.- Nie możesz się ujawnić. Gdybyś to uczynił Madoksowie nie mieliby przeszkód, aby porwać ją, była by w rozterce, w rozpaczy, nie mając siły do walki.

  - Wiem i nie zamierzam.

Walencja

RSS
poniedziałek, 16 października 2006
23 września, Sobota
Powolne wstawania. Nikogo nie ma w domu. Francuz był ale się zmył. Jest smutno, za oknem pada (po raz pierwszy chyba) i chce mi sie wyć. Żadnych perspektyw na weekend, nawet nie ma się do kogo odezwać (nawet przez Internet). Co gorsza czeka mnie smażenie 7 kotletów. Ajjjjj! Rozmawiałem chwilę z MadOx, zwierzam się z sytuacji. Ta stara się mnie pocieszyć, znaleźć dobre strony w smażeniu kotletów. Przy okazji wychodzi na jaw, że ma dzisiaj imprezę zaręczynową siostry, której narzeczony właśnie to nieprzeciętny burak. W dodatku jej mama wyjeżdża w tym momencie na pracy do Włoch i jeszcze kilka inny spraw. To dopiero jest sytuacja bez wyjścia. Odchodzę od komputera- jest 14:30- kurwa i znowu wkopałem się w sjestę- gdzie ja teraz kupię cukinię? Na dworze nie ma ludzi- ulewa wszystkich zagarnęła do domów. Po drodze znajduje jeden jedyny otwarty sklep z warzywami- to.

Będziesz gwiazdą . ! - Onet.pl Blog

  

Chloe . - 16 lat . Jest całkowicie podwładna Sophie. Traktuje ją jak swoją królową , widzi w niej ideał dziewczyny. Lubi te osoby które lubie Sophie, ubiera się tak samo jak ona itp... Po prostu kopia . . .


  
Madox . - Ma 16 lat . Nienawidzi.

Blog paulasissi

Dzisiaj młoda artystka doznała kolejnego ciosu, który na 99% przekreśla jej dalszą karierę.

Muzycy, którzy przez ostatnie kilka lat tworzyli zespół Lafee, postanowili odejść i założyć własną grupę. Chłopcy mają nadzieję, że dziewczyna znajdzie sposób na powrót do gry, jednak nie mogą oni czekać z założonymi rękami i liczyć na cud.

Ta wiadomość oznacza, że przełożony na luty koncert w Rosji, na pewno nie odbędzie się (chyba, że Lafee zaśpiewa z playbacku). Na dodatek trwające od kilku tygodni, poszukiwania nowej wytwórni dla byłej niemieckiej gwiazdki, nie idą zgodnie z planem
. Obecnie nikt nie chce współpracować z artystką, które nie gwarantuje sukcesu.
Komentarzy: 1 Co dalej z Madoxem z Mam Talent? Przeczytaj WYWIAD! sobota, 28 listopad.

Opowiadanie o Billu - bloog.pl

Do sklepu bo miałam wieeelką chęć na żelki.;)))Jak to kobieta w ciąży.Sklep był praktycznie pod samym hotelem więc nie miałam problemu.Kupiłam jeszcze kilak innych reczy i wróciłam do pokoju.Usiadałm przed telewizorem i włączyłam MTV.Leciał koncert Cinema Bizarre. Skądś kojarzyłam tą nazwę.Przesłuchałam koncert po czym wyłączyłam telewizor i poszłam po laptopa.Właćzyłam GOOGLE i wpisałam Cinema Bizarre.Gdy zobaczyłam zdjęcie od razu mnie olśniło.Swego czasu bardzo zażarcie ich słuchałam.;))

A oto zdjęcie:

 

 No tak.Po obejrzeni większośći weszłam na stronę Polską DDTVN.Przeglądałam nowe wykonania piosenek w studiu.Jedno mnie zainteresowało:

Madox- La révolution Sexuelle.Przesłuchała go chyba z 5 razy.;pp.Przy 6 wszedł Bill.

-No hej.czego tak namiętnie sluchasz.???-pokazałam mu ekran.spjrzała na MAdoxa i wyszłuchał piosenki.