O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Madonna

Blog martuska1511

(żadnej czwórki przez dwa ostatnie lata), grono pedagogiczne odczuwało wobec niej lęk i szacunek. Sprawiała wrażenie bardzo dojrzałej osoby, bardziej dorosłej niż pozostali uczniowie. Podczas gdy inni radzili się jakie uczelnie wybrać, ona wiedziała dokładnie czego chce. Przychodziła do nauczycielki Nancy Ryan Mitchell tylko po podpis. Nancy stała się nie tylko "rodzinną nauczycielką" ale również przyjaciółką rodziny. Po wielu latach wspomina, że jednego czego nie mogła zapomnieć to oczy Madonny:"Kryła się za nimi żywa inteligencja, determinacja i pragnienie sukcesu."


Madonna ukończyła Rochester Adams o semestr wcześniej i złożyła podanie o stypendium na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Michigan. Nauczycielka Madonny wydała następującą opinię o swojej podopiecznej:"jest wyjątkowo utalentowana, zaangażowana i błyskotliwa, ma silną motywację do nauki i doskonalenia się oraz barwną osobowość (...) dynamiczna i pełna życia"


Marylin Fallows - nauczycielka prowadząca kurs historii - również w entuzjastyczny sposób wyraziła się na temat Madonny:"inteligentna, wrażliwa i twórcza (...) obdarzona.

Blog Maslyn

Was strong . Like a prayer video told love story of a black Jesus and Madonna. It showed Madonna dancing half naked in church, with burning crosses.
Pope John Paul II was very angry for that’s . Catholic church threatened Madonna excommunication . But Like a prayer it’s a album with greatest 80‘ music ! Express yourself , Cherish Keep it together …

In 1990 she appeard in Dick tray with Warren Beatty . The movie was successful, as the song "Sooner or Later" won an Academy Award for Best Original Song. The film's soundtrack have a bigest „Gay” hit – Vogue .

After this album after film , Madonna went for a big tournee ( Blond ambition tour) . In this tournee, there where with Madonna dancers, who were gays . This tournee was a big t heatrical provoking, and sensual and religion spectacle.

In 1991 Madonna appeard in In bed with Madonna documentary film about her Blond Ambition tournee . In this film we see her private life . In Truth or dare ( second tittle of this film) Madonna said about her days , work , friends , lovers ( mens and womens)

In 1992 Madonna appeared in the film A League of Their Own which revolved around a women's baseball team.
Madonna’s shock world again in 1992 . “Erotica era”.

piosenkarki

Wtedy z zamiłowania do skandali, poszła za ciosem. W 1992 roku wydała płytę "Eroica", dobrze przyjęta przez krytykę, ale zapamiętaną głównie z powodu fotoalbumu "Sex", który ukazał się równolegle. Zawierał on erotyczne zdjęcia Madonny, a także modelek i gwiazd, takich jak Isabella Rossellini, Big Daddy Kane, Naomi Campbell i Vanilla Ice. Publikacja zebrała mało przychylne recenzje, niemniej jednak album "Erotica" sprzedawał się doskonale.

W 1994 piosenkarka wydała płytę "Bedtime Stories", znacznie bardziej przystępną i pogodną, niż poprzedniczka.

W 1995 roku Madonna wystąpiła w filmach: "Blues In The Face" i "Four Rooms" ("Cztery pokoje"). Wywalczyła sobie również główną rolę w musicalu Alana Parkera, "Evita", o argentyńskiej bohaterce narodowej Evie Peron. I choć Argentyńczycy głośno protestowali przeciwko obsadzeniu skandalizującej Amerykanki w roli ich uwielbianej i czczonej Evy, występ w filmie okazał się największym sukcesem Madonny - którą nagrodzono za tę rolę Złotym Globem. Efektem "Evity" był także kolejny wielki przebój Madonny, pochodzący z filmowej ścieżki dźwiękowej utwór "Don't Cry For Me Argentina".

And I miss you...

Jest dla Ciebie calym światem ... 'Dla całego świata możesz być jedną osobą, a dla jednej osoby - całym światem ...' ;D Niestety, ja już chyba nigdy żadnemu chłopakowi 'najlepszemu przyjacielowi' (jakby ktoś nie wiedział, to 'anjlepszemu przyajcielowi' pisane jest z ironią) nie zaufam w 100 %. Podobno czas leczy rany, ale ...
Zauważyłam, że ja nigdy nie stawiam kropek. Prawie. Zawsze na koniec zdania daję ... lub ;] lub ;D Lub inną minkę ;P Gdyby to było wypracowanie, dostałabym pałę ;D
Nie wiem o czym pisać ;D Więc dodam nową piosenkę. Tym razem Robbie Williams =)
Robbie Williams - She's Madonna

I don't miss you
just who
you used to be
and you don't ring true
so please
stop calling me
Your "I love you"'s
are ten a penny
You're dropping clues
like you've got any
You got to choose
There's been so many ohhhh

I love you baby
but face it she's Madonna
No man on earth
could say that he don't want her
This look of love
says I'm leaving
you're frozen now
I've done the freezing
I'm walking out
Madonna's calling me

She's got to be
obscene to be believed
That's.

Madonna - bloog.pl

 • 1985 Desperately Seeking Susan, Rozpaczliwie poszukując Susan, reż.: Susan Seidelman (jako Susan)
 • 1986 Shanghai Surprise, Niespodzianka z Szanghaju, reż.: Jim Goddard (jako Gloria Tatlock)
 • 1987 Who's That Girl, Kim jest ta dziewczyna, reż.: James Foley (jako Nikki Finn)
 • 1988 Bloodhounds of Broadway, Ogary z Broadwayu, reż.: Howard Brookner (jako Hortense Hathaway)
 • 1990 Dick Tracy, reż.: Warren Beatty (jako Breathless Mahoney)
 • 1991 Truth or Dare / In Bed with Madonna, W łóżku z Madonną, reż.: Alek.

 • »ºGlobalne Gwiazdyº« {global-of-stars} § Only Frantice! § - Onet.pl Blog

  Sprzedającym się albumem hiszpańskojęzycznym w historii przekraczając 8 milionów egzemplarzy, które znalazły nabywców na całym świecie. Swój wkład w popularyzację muzyki latynoskiej na świecie Ricky traktuje jak misję.W 1999 roku Ricky rozpoczął pracę nad swoją pierwszą płytą anglojęzyczną, został również zaproszony do wykonania hitu 'La Copa de la Vida' na 41. uroczystości rozdania nagród Grammy. Po raz pierwszy w historii Grammy Awards artyście śpiewającemu po hiszpańsku na wykonanie piosenki udostępniono najlepszy czas antenowy. Jego występ był oklaskiwany na stojąco przez tłum zgromadzonych na uroczystości gwiazd, a sama Madonna publicznie wyznała swoje uznanie dla artysty. Ameryka dosłownie leżała u jego stóp, co nie pozostało bez wpływu na przyspieszenie prac nad anglojęzyczną płytą. Album 'Ricky Martin' powstał w studio w Miami z długoletnim współpracownikiem Ricky'ego Robiem Rosą i współkompozytorem przeboju 'The Cup Of Life' Desmondem Childem. Premiera płyty poprzedzona wydaniem świetnego singla 'Livin' la Vida Loca' odbyła się w maju 1999 roku. Singel uplasował się na pierwszym miejscu list przebojów w 24 krajach na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych płyta okupowała jednocześnie pierwsze miejsca na ogólnokrajowej liście sprzedaży.

  Madonna like a virgin

  Luźne rozmyślania i opowiadania. - Onet.pl Blog

  Wysokiej klasy hipoalergicznym materiałów kodu genetycznego ulubionego ikonicznego homo sapiens.Świeżo wydane błony dziewicze z podobizną Madonny obruszone sloganem reklamowym "Be Like a Virgin".  Wybaczcie ale dziś nie mam weny twórczej,mimo wielu pomysłów nie jestem w stanie napisac więcej a i co do jakości tego kawałka mam wątpliwości.

  zaginiony blog

  Stefka i w dalszym ciągu uważam że „Król horroru” popełnił lepsze książki niż powyższa. Pokój mniejszy jest w trakcie malowania, jutro nakładam kolejną warstwę.
  A dziś idziemy z Ł. Na jakąś dziwną imprezę. Zaproszenie od nieznajomego, nikogo nie znamy ale idziemy w ciemno. Mam nadzieję że nie czekają na nas maski a’la „Oczy.Przyjeżdża mój Francuzik z którym jak znam życie w domu nie wysiedzimy.
  Mija tydzień od internetowego detoxu. Nie jest źle......

  skomentuj (1)  Madonna - Like a Virgin 2005-06-10 14:13:22


  Misiek wyjechał już za granicę :(
  Zdeka mi szkoda, bo uświadomiłem sobie że ostatnie pół roku zmarnowaliśmy na "nieodzywanie się".

  Madonna frozen

  valhala blog

  Sie ze czas ucieka mi przez palce. Niby robie dużo, a z jednej strony nie robie nic. czasu mi brakuje i tak sobie siedze i narzekam
  Tworze od 14 przejściówke w przerwą na obiad. oczy mam jak złotówki, a końca oczywiście nie widać.
  W głośnikach leci madonna - frozen.
  A w głowie tekst z Hey - wyziębia nam serca wiatr....
  jakże to prawdziwe.
  Dziś przyszła mi do głowy myśl - czy On mnie oszukuje? ale to była myśl przelotna ale jaka realna.
  Już nie wiem co sie ze mną dzieje. po prostu w.

  Blog agresywnej dziewczynki bez kagańca

  Rekolekcji… Poniedziałek, wtorek, w środę msza, później wielki czwartek, piątek, święconki i Wielkanoc. A Magda dostała już przedwczesny prezent Wielkanocny, związany z jakimś konkursem tańca czy coś takiego, ale w każdym razie: najnowszą płytę Madonny! Właściwie „Sorry” nie jest moją ulubioną piosenką tej wokalistki, ale i tak fajnie by było dostać…(buja w obłokach).
  I to koniec bezsensownej notki, w której rzuciłam parę słówek prosto z mostu.


  Name:.
  Date: 2006-04-13
  Comments: skomentuj(1)

  I tak oto po raz kolejny wpadam w twórczy szał dzięki Madonnie. Jeżeli czytasz ta notkę a szablon jest różowy z Mańkiem i Elą ( chodzi o mamuty ) to musisz wiedzieć, że tekst na layu pochodzi z „Frozen”. A znaczy to:
  Jeżeli mogę stopić twoje serce
  Nigdy nie będziemy osobno
  Daj mi siebie
  Jesteś kluczem

  To jest tekst pisany z pamięci z jakiegoś tłumaczenia. Na początku miało być tutaj „Sorry”, ale.

  Madonna music

  king-for-a-day blog

  Się bardzo ludzki. Chyba wreszcie zrozumiał jak bardzo mi zależy.
  Cieszę się, że udało mi się zdać, bo po 15 września skreślonoby mnie z listy studentów i musiałbym zapłacić 1250 za powtórkę semestru. Coraz częściej udaje mi się zachować zimną krew.
  Oj, szykuj się Adamie na popijawę w piątek. Szkoda, że. skomentuj (3)


  TYTUŁU NIE BĘDZIE
  Tego wczoraj słuchałem:
  1. LIVE - "Throwing Copper"
  2. JANE'S ADDICTION - "Jane's Addiction"
  3. MADONNA - "Music"
  4. PINK FLOYD - "Wish You Were Here"

  king-for-a-day 2002-09-13 07:05:15
  skomentuj (3)
  OPOWIEŚCI CMENTARNE
  A może.

  NIKOMUNIKATY

  Słaby. To znaczy, może nie tyle słaby, co nieciekawy, przynajmniej dla mnie. Z drugiej strony, to jednak, żeby nawet cover wyszedł tak ładnie i wybornie, to sama piosenka musi być naprawdę świetna. I tak sobie słucham oryginału, potem jakiś klipy Madonny (a to wiadomo, szyk i styl, ho ho) i wydaje mi się, że jest chyba jakaś tendencja na takie brzmienie rodem z niemieckiej elektroniki. Tak to czuję, ale mogę się mylić, bo nie znam się na popie. A już tym bardziej na muzyce tanecznej.

  Anuluj pisanie odpowiedzi